Перейти к содержанию

Предоплата за маток 100%. За и против


Рекомендуемые сообщения

Кто гарант, если мастер приболел. Ребят я Артема не осуждаю, жизнь она такая неожиданная. За все надо держать ответ, не тебе так твоим близким. Это и в физическом так и духовном мире.

Ну вернёт вам ваши деньги летом. Много ли вы потеряете на % .А лучше самому выводить и никому не платить авансом .Сам еле успел оплатить ,как только банк открылся ,а был уже 5-м

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нiчого там в цих вiдношеннях юридичного нема i бути не може Договiр на паперi треба складати i у нотарiуса завiряти I то не кожного разу можно в суд з цими папiрцями звертатись 
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Артеме, вимагатимете доплати? 

а в цьому році що не було інфляції ? що ви видумуєте ? хто оплачував зимою той літом нічого не доплачував, хто оплачував літом платив дорожче. ви як з Європи маток купуєто проплату робите наперед чи ні ? Так можна дофантазуватись до "місяць на землю впаде" Я виробляю якусь послугу, і пропоную її на якихось умовах , якщо вам вони не підходять в чому проблема ? шукайте собі інші умови .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Антон .Думаю что не совсем корректное сравнение Навряд ли кто то заказал более двух маток себе в одни руки А это 1200 гривасов.Можно и рискнуть ,сейчас это не та сумма за которую жена из дома выгонит :umora:А вот оплатить 100 пакетов предоплатой 80.000гривнов никто не станет рисковать такой суммой, в крайнем случае залог за сделку 1000 гривней .Правильно Артём сделал 100 % предоплату И по предоплате уже не втолпиться ,кто прозевал :hmm:.Разве что на конец лета:(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

1. Ну як я можу планувати  яку кількість маток  затребує народ? Приймаю замовлення, планую кількість виховательок, нуклеусів, Навіщо мені заселяти 1200 місць, якщо я продав у цьому році лише 600 маток?  Немає замовлень , не потрібно виробляти неліквіди :IMHO:. Артем зробить стільки скільки зможе, тому візьме замовлення на те що запланував. Хто не попав в першу сотню, матиме маток на липень чи серпень, а може і на наступний рік. На все воля Бога.

2. Навіщо в перший рік виводити дочок від щойно одержаної матки???  Це ще невідомо, чи на наступний рік Ви її позбутися не захочете.  Мінімум один повний сезон необхідно,  щоб визначити, що з нею робити на наступний рік. В перший рік ,сімї з  молодими  маткми  не проявляють свій потенціал. Тут впливають багато факторів . Оцінювати сімю  ( роботу матки) можна лише на наступний рік. Починаючи з першої зимівлі у Вас, і аналізуючи :

- якість зимівлі ( % втрати бджіл після зими, стійкість до ноземи та інших інвазій , використання  сімєю зимового запасу кормів), 

- розвиток ( темп розвитку, швидкість нарощування маси бджоли до взятку, природній ройовий інстинкт )

- особливості поведінки на різних типах взятків, і у відсутність взятку

Я ніколи не купляв одну матку. Маючи одну матку, ви будете мати порівняння з іншими але не АНАЛОГІЧНИМИ матками. Я купляю 6-10 маток, і завжди серед них є кращі і гірші. В перший рік   порівнюю їх між собою, на наступний рік кращих порівнюю з кращими на пасіці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну вернёт вам ваши деньги летом. Много ли вы потеряете на % .А лучше самому выводить и никому не платить авансом .Сам еле успел оплатить ,как только банк открылся ,а был уже 5-м

Раманович, сам о 10 год оплатив і був вже 7ий, Сумчанин наступного дня був 18ий і...

Я заплатив 100% предолату і знаю Паланочка повинен зробить мені n.. кількість маток, а якщо не проплатив то для мене це не угода, а просто ля-ля по телефону.

Я за 100% передплати.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Раманович, сам о 10 год оплатив і був вже 7ий, Сумчанин наступного дня був 18ий і...

Я заплатив 100% предолату і знаю Паланочка повинен зробить мені n.. кількість маток, а якщо не проплатив то для мене це не угода, а просто ля-ля по телефону.

Я за 100% передплати.:IMHO:

До таких речей потрібно ставитися філософськи, є правила, які виставляє виробник, а ти вже погоджуєшся з ними чи ні. Якщо виробника такі правила не влаштують він тоді їх змінить. А ми як замовники можем вимагати якість, тут основну роль відіграє довіра і те що на наступний рік товар який не влаштує по якості купувати не будемо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну от, всі чомусь "хоронять" Паланочку. Ніби то на цьому біди - самі головні. То ще кращий варіант. А от уявіть, якщо він буде жити (років так зо сто), а пасіка не перезимує. Ну, мало по якій причині: глобальне зледеніння, землетрус, хулігани зимою вулики поперекидають, і т.д. і т.п. А проплата вже отримана. Всі вимагатимуть товар. Повертати аванс? А, якщо він потрачений?

Або інфляція шалена? (це правдоподібний варіант). І маток літом будуть по 1000грн продавати (незапліднену:umora:). Артеме, вимагатимете доплати? 

Знову ж - це розподіл ризиків. Покупець на себе бере ризик втратити гроші у випадку форс-мажора, а Паланочка несе репутаційні ризики. Що тут поганого? Покупцям, було б, звичайно, зручно навпаки, але продавець тоді несе подвійні ризики - і репутаційні і фінансові, а покупець мало турбується про свою репутацію. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Сумчанин наступного дня був 18ий і...

 

Я за 100% передплати.:IMHO:

Але може отримати i ранiше за нас:IMHO: Оптовий купець :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але може отримати i ранiше за нас:IMHO: Оптовий купець :hmm:

Цього напевне не знаєм, але у багатьох з нас в цей складний час розвивається гарно таке відчуття як "інтуіція".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знову ж - це розподіл ризиків. Покупець на себе бере ризик втратити гроші у випадку форс-мажора, а Паланочка несе репутаційні ризики. Що тут поганого? Покупцям, було б, звичайно, зручно навпаки, але продавець тоді несе подвійні ризики - і репутаційні і фінансові, а покупець мало турбується про свою репутацію. :IMHO:

 Сам даю № картки для оплати ,коли вже матки в нуках i деякi почали сiяти .Але знаходяться таки, котрi пропонують накладеними коштами на НП оплатити. Ось тут ризики подвiйнi. Я маток вiдправив, а купець не викупае iх. НП вiдправляе назад вiдправлення. Матки вже зварилися на НП при перевозцi. Я отримую мертвi матки. Нi грошей нi маток .Тому 100 % передплату пiдтримую ,але сам не буду використовувати .Тому що продаю надлишки маток .А матководу ,та ще i оператору ЩО 100% передплата конче необхiдна :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Раманович, сам о 10 год оплатив і був вже 7ий, Сумчанин наступного дня був 18ий і...

Я заплатив 100% предолату і знаю Паланочка повинен зробить мені n.. кількість маток, а якщо не проплатив то для мене це не угода, а просто ля-ля по телефону.

Я за 100% передплати.:IMHO:

От і рахуймо.Сумчанин 18-й...За добу (грубезне припущення) на рахунок кинулося з тисячу грн.Середня сиавка перевищкє 20 відсотків.За пів-скажімо,року.які "проценти "приростуть?За форс-мажорних обставин маткар поверне замовнику стовідсоткову проплату й при цьому всерівно залишиться з козирями.На додаток  інфляція:at:! У нашому випадку від неї виграє знову-таки той,кого рахунок поповнювався  шість місяців назад.

Звучать посиланняя на те,що 100 проц. вимагають УСІ

.Справді,така практика існує.Започаткована вона у пору розрахунку бартером чи купоном.Загальноприйнятне  ж єввропейське мірило--20--30 відсотків пропалати наперед.Більше можуть вимагати тільки МОНОПОЛІСТИ.Наприклад, Газпром:umora:

Помилково загострювати увагу на якомусь конкретному маткареві.Майже всі вони вже збиралися у тісному колі (можливо,на Крузі) і про все домовлялися !:IMHO:

Нам лишається  промекати амінь або тримати самопальних цариць.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну вернёт вам ваши деньги летом. Много ли вы потеряете на % .А лучше самому выводить и никому не платить авансом .Сам еле успел оплатить ,как только банк открылся ,а был уже 5-м

 Сам даю № картки для оплати ,коли вже матки в нуках i деякi почали сiяти .Але знаходяться таки, котрi пропонують накладеними коштами на НП оплатити. Ось тут ризики подвiйнi. Я маток вiдправив, а купець не викупае iх. НП вiдправляе назад вiдправлення. Матки вже зварилися на НП при перевозцi. Я отримую мертвi матки. Нi грошей нi маток .Тому 100 % передплату пiдтримую ,але сам не буду використовувати .Тому що продаю надлишки маток .А матководу ,та ще i оператору ЩО 100% передплата конче необхiдна :IMHO:

Романовичу,з Ваших висловів цікаво виходить,покупець,якщо не отримає маток нічого не потіряє:що там тих процентів,те що треба шукати маток в другого матковода а там все розписано,приходеться брать потім не понятно в кого і що.А як матковод попав то це вже ризики і убитки.І мед Ви не здаєта спочатку мед а потім гроші,так і покупці хочуть получити маток і відправити гроші.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От і рахуймо.Сумчанин 18-й...За добу (грубезне припущення) на рахунок кинулося з тисячу грн.Середня сиавка перевищкє 20 відсотків.За пів-скажімо,року.які "проценти "приростуть?За форс-мажорних обставин маткар поверне замовнику стовідсоткову проплату й при цьому всерівно залишиться з козирями.На додаток  інфляція:at:! У нашому випадку від неї виграє знову-таки той,кого рахунок поповнювався  шість місяців назад.

Звучать посиланняя на те,що 100 проц. вимагають УСІ

.Справді,така практика існує.Започаткована вона у пору розрахунку бартером чи купоном.Загальноприйнятне  ж єввропейське мірило--20--30 відсотків пропалати наперед.Більше можуть вимагати тільки МОНОПОЛІСТИ.Наприклад, Газпром:umora:

Помилково загострювати увагу на якомусь конкретному маткареві.Майже всі вони вже збиралися у тісному колі (можливо,на Крузі) і про все домовлялися !:IMHO:

Нам лишається  промекати амінь або тримати самопальних цариць.

Я думаю, що з 99% ймовірністю всі хто проплачує отримають свої матки. Ви ж говорите про форс-мажор сценарій як про те що має обов"язково статися.  

 

Романовичу,з Ваших висловів цікаво виходить,покупець,якщо не отримає маток нічого не потіряє:що там тих процентів,те що треба шукати маток в другого матковода а там все розписано,приходеться брать потім не понятно в кого і що.А як матковод попав то це вже ризики і убитки.І мед Ви не здаєта спочатку мед а потім гроші,так і покупці хочуть получити маток і відправити гроші.

 

Так, але мед може місяць стояти і нічого йому не буде, а матки товар з уже коротким терміном придатності, специфічними умовами та високою ціною зберігання. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

... і покупці хочуть получити маток і відправити гроші.

 

або не відправити гроші, тупо не беручи трубку мобільного. Тепер я за 100% предоплату, особливо незнайомим покупцям - з перевіреними покупцями бесіда інша. Коли платити вирішує покупець.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

або не відправити гроші, тупо не беручи трубку мобільного. Тепер я за 100% предоплату, особливо незнайомим покупцям - з перевіреними покупцями бесіда інша. Коли платити вирішує покупець.

Не розумію взагалі теми і розмов, у нас 100 відсоткова оплата практикується фактично у всіх матководів скільки перед цим замовляв завжди платив наперед на початку жовтня, а в кінці травня на початку червня отримував маток і так вже є не один рік, єдине що було в червні міг до замовити до партії, якщо були зайві.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

за мед це просто порівняння. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не розумію взагалі теми і розмов, у нас 100 відсоткова оплата практикується фактично у всіх матководів скільки перед цим замовляв завжди платив наперед на початку жовтня, а в кінці травня на початку червня отримував маток і так вже є не один рік, єдине що було в червні міг до замовити до партії, якщо були зайві.

У деяких пасічників немає віри в здоров"я матководів. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нет проблем. Если что-то не получается - вернутся деньги (за вычетом процентов приватбанка при перекидывании с карты на карту)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але може отримати i ранiше за нас:IMHO: Оптовий купець :hmm:

Романович, мені як і Вам це було б дуже  неприємно. Я за 100% предоплату, але проти щоб хтось "ліз без черги. Надіюсь Паланочка не такий, на Крузі в мене склалось враження про нього, як про порядну людину.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Романовичу,з Ваших висловів цікаво виходить,покупець,якщо не отримає маток нічого не потіряє:що там тих процентів,те що треба шукати маток в другого матковода а там все розписано,приходеться брать потім не понятно в кого і що.А як матковод попав то це вже ризики і убитки.І мед Ви не здаєта спочатку мед а потім гроші,так і покупці хочуть получити маток і відправити гроші.

 

Мав на увазi ,що матковод дуже порядна людина i якщо грощi  взяв ,то маток вiддасть. А от клiент  не оплативши маток на НП не поiхав  забирати маток , ,матки подохли. Клiент нiчого не втратив .Но если кого не устраиваивают условия ,толи матки, толи закупка мёда ,тот ищет иные пути решения проблем. Сам выводит маток ,сам на базаре мёд продаёт .Ведь никто никого не заставляет покупать маток с предоплатой, а мёд сдавать под чесное слово:IMHO1: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Надіюсь Паланочка не такий, на Крузі в мене склалось враження про нього, як про порядну людину.

 

 

У мене теж 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можно вопрос, а вы деньги уже берете на летних маток. Это сильно смело. Кто будет в место вас заказы исполнять если наш с вами Отец решит что вам надо заняться координально другим видом деятельности, или у вас с ним настолько близкие и тесные отношения, что вы можете кредитоваться у людей на такой долгий срок. Я конечно желаю вам долгих лет и расчитую с вами лично познакомиться в будущем, но для вашего сана это непредусмотрительно,тем более сейчас вы ничего для будущих маток сделать не можете))) с УВ.

Я читаю тему і дивуюся . Перші матки які я замовляв поштою у 2000 році - ПРЕДОПЛАТА 100%  В. А. Гайдар . І чим раніше надсилаєш гроші тим швидше отримуєш маток . Так і надалі було з іншими матководами і ні вкого це не викликало ніяких негативних емоцій. Чому тоді це так зхвилювало стосовно Артема я не розумію ? Він не винаходив велосипеда. До речі Єгошин теж бере предоплату і ні яких негативних коментарів я не бачив .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я читаю тему і дивуюся . Перші матки які я замовляв поштою у 2000 році - ПРЕДОПЛАТА 100%  В. А. Гайдар . І чим раніше надсилаєш гроші тим швидше отримуєш маток . Так і надалі було з іншими матководами і ні вкого це не викликало ніяких негативних емоцій. Чому тоді це так зхвилювало стосовно Артема я не розумію ? Він не винаходив велосипеда. До речі Єгошин теж бере предоплату і ні яких негативних коментарів я не бачив .

Это абсолютно нормальная практика - предоплата. С учетом полученных денег матковод планирует свою работу. Кого не устраивают данные условия - выводит маток сам. Просто уже начались подсчеты - сколько Артем получит денег, да сколько % он за полученные деньги он наживет.  И считают риски неотправки маток.  

Но сейчас предоплата везде: в этом году покупал кирпич - 40000 отдал и 3 недели ждал, окна - та же самая ситуация, металлочерепица и т.д. и т.п.  

Людям сейчас скучно, работа закончилась, есть время посидеть у монитора. Вот и идет потихоньку тема, то эта, то о секретной разработке новых пород маток :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тема не є обговоренням Артема чи будь-якого матковода,а є обговорення предоплати 100 відсотків за майбутніх маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Предоплата за маток 100%. За и против

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...