Перейти к содержанию

Матки Штучного осіменіння карніка бакфаст 2016 рік


Рекомендуемые сообщения

14 часа назад, военрук сказал:

Артеме,Чого вси стараються заказувать Вам дочок вид матки В21,Можливо  дочки вид маток В50 и В32 будуть липшими,бо будуть заплиднени трутом вид В21

В тому замовленні (38 маток), що ми робили на цей 2016 рік у Артема, по бакфасту замовлялись матки в пропорційному співвідношенні від зазначених материнок (і від В21, і від В32, і від В50). Минулоріч з півтора десятка маток взяли дві шт від В50, дві шт від В32, а всі решта від В21.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минуту назад, Андрей Сумчанин сказал:

В тому замовленні (38 маток), що ми робили на цей 2016 рік у Артема, ...........

це всі ІОшки?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Николай13 сказал:

це всі ІОшки?:hmm:

Так, всі ІОшки, з перевіркою і без перевірки. Минулого року взяли ІОшок з перевіркою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Андрей Сумчанин сказал:

Так, всі ІОшки, з перевіркою і без перевірки. Минулого року взяли ІОшок з перевіркою.

Це добре, але ж хотілося зрозуміти,  якщо суто  для меду то є твердження що ІОшки  менше живуть, для материнских линій наче забагато, невже для високоякісного трутневого фону???

Чи може те твердження про термін життя ІОшок не правильне????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Николай13 сказал:

Це добре, але ж хотілося зрозуміти,  якщо суто  для меду то є твердження що ІОшки  менше живуть, для материнских линій наче забагато, невже для високоякісного трутневого фону???

Ні ні, ці матки беруться не для меду. Я зорганізовував хлопців, кожен бере маток по одній, дві, три чи чотири штуки. Цих ІОшок беремо суто для виведення від них ф1 і роботи ф1 в товарних сім'ях, тобто оцінку ІОшок робитимемо по дочкам. Заодно і лінії порівняємо між собою, і тоді можна буде проаналізувати інформацію від всих пасічників як показала себе та чи інша лінія в тому чи тому районі на різних взятках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Андрей Сумчанин сказал:

Ні ні, ці матки беруться не для меду. Я зорганізовував хлопців, кожен бере маток по одній, дві, три чи чотири штуки. Цих ІОшок беремо суто для виведення від них ф1 і роботи ф1 в товарних сім'ях, тобто оцінку ІОшок робитимемо по дочкам. Заодно і лінії порівняємо між собою, і тоді можна буде проаналізувати інформацію від всих пасічників як показала себе та чи інша лінія в тому чи тому районі на різних взятках.

Пісьля того як придбав первий Бакфаст в 2014році, від земляків це не приховував, результати теж, спікуюсь  з більшістю в районі,   в минулому році пропонував всім складчину,  погодилося  лише 2  разом взяли 3 матки природного обльоту:ah:.......

народ ещё не созрел:IMHO1: нужно звать на откачку:umora:

цікаво буде почути ваші результати в розрізі різних ліній....

ПС. ще один казав що вже тримав, лінію не пам"ятає, сподобалися але оновлювати не....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну в нас на рахунок купити маток карніки з Німеччини, Австрїї чи взяти ІОшок довго вмовляти не довелось, вже попробували, роздивилися, то самі телефонують. Берем матеріал, репродукуємо і ділимось побаченим. Ніхто нікого за вуха не тягне, люди самі вирішують треба їм це чи не треба. Поки шо виходить що треба...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.01.2016в20:47, Паланочка сказал:
В 07.01.2016в20:42, военрук сказал:

А що Ви скажете будуть за матки якщо провести заплиднення дочок вид В21 в 2016р трутом вид дочок В21  2015р(дядя-племинниця)

що ви маєте на увазі ?

Я хотел узнать Ваше мнение представляют ли такие матки интерес для дальнейшего разведения(Вместо дядя-племянница  читать тетя-племянники)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, военрук сказал:

Я хотел узнать Ваше мнение представляют ли такие матки интерес для дальнейшего разведения

как вариант , почему нет. такая комбинацыя возможна для получения максимально похожей дочки на маму. Но так же и некоторый процент инбридинга , и как результат некоторое снижение жизнеспособнсти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Паланочка сказал:

как вариант , почему нет. такая комбинация возможна для получения максимально похожей дочки на маму. Но так же и некоторый процент инбридинга , и как результат некоторое снижение жизнеспособности.

 Если этих маток использовать исключительно для получения не плодных маток, снижение витальности  практически не проявиться  :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Брониславович сказал:

Если этих маток использовать исключительно для получения не плодных маток, снижение витальности  практически не проявиться 

ну да, я имел в виду имено семью етой матки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Паланочка сказал:

ну да, я имел в виду именно семью этой матки.

Этим можно пренебречь и еще и потому что такую матку лучше постоянно держать в отводке для получения более крупных яиц и сохранения ресурса матки. При явных проблемах у пчел , отводок можно подсилить рамкой расплода из другой семьи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Брониславович сказал:

Этим можно пренебречь и еще и потому что такую матку лучше постоянно держать в отводке для получения более крупных яиц и сохранения ресурса матки. При явных проблемах у пчел , отводок можно подсилить рамкой расплода из другой семьи.

Найбільша проблема, це виникнення бажання у бджіл таку матку замінити. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Паланочка сказал:

как вариант , почему нет. такая комбинацыя возможна для получения максимально похожей дочки на маму. Но так же и некоторый процент инбридинга , и как результат некоторое снижение жизнеспособнсти.

 

4 часа назад, Wladimir_K сказал:

Найбільша проблема, це виникнення бажання у бджіл таку матку замінити. 

 Как вариант это может быть, а может и не быть. Если процедуру провести 1 раз - думаю ничего не произойдёт, если повторить несколько раз - будут проблемы:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.01.2016в18:25, Андрей Сумчанин сказал:

Такою інфрмацією володіє тільки той хто її тримав - Пернер, чи той тестер, в якого вона тестувалась.

А взагалі то думаю подивитись інформацію на бібріді по конкретній матці достатньо, щоб мати уяву про неї.

Тому і запитав Артема про цю  C-L561-K4303 99120-71352-2012  матку, адже в нього в темім написано , що від неї він виводить дочок для ШЗ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Kolokol сказал:

Тому і запитав Артема про цю  C-L561-K4303 99120-71352-2012  матку, адже в нього в темім написано , що від неї він виводить дочок для ШЗ.

Ні я такого не писав, ось моя цитата із оголошення , ви були не уважні :wave:

 

В 07.10.2015в23:12, Паланочка сказал:

Карніка представленна двума лініями. (коди матерів тих маток що маю я)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 07.10.2015в00:32, Паланочка сказал:

думаю да, будет новый материал и по карнике и по бакфасту, но пока рано говорить . Хочу скленар взять по карнике и тройзек.

По бакфасту уже известно,что добавится или еще рано говорить на эту тему?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, военрук сказал:

По бакфасту уже известно,что добавится или еще рано говорить на эту тему?

рано....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Артеме, підкажіть будь ласка оптимальний спосіб підсадки матки ШО. Який спосіб використовуєте Ви?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А еще лучше подсадка матки ИО В 21(МАА)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, военрук сказал:

А еще лучше подсадка матки ИО В 21(МАА)

То я ж це й мав на увазі - ,,плідна матка з перевіркою на засів,,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

напишу тільки пізніше.може завтра.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Артем!Придется расписать методику 100% приема твоих маток,Будем ждать, 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.01.2016в21:33, ЮМос сказал:

Артеме, підкажіть будь ласка оптимальний спосіб підсадки матки ШО. Який спосіб використовуєте Ви?

В минулорічній (попередній) темі Артема, по продажі маток ШО, є багато порад по підсадці маток ШО, в тому чеслі і Паланочка писав про свій метод. 

П.С. Рекомендую прочитать, там є багато н'юансів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ВАДОС сказал:

В минулорічній (попередній) темі Артема, по продажі маток ШО, є багато порад по підсадці маток ШО, в тому чеслі і Паланочка писав про свій метод. 

П.С. Рекомендую прочитать, там є багато н'юансів.

Так, подивлюсь обовязково. Але Артем вже пообіцяв викласти свій спосіб по новому, можливо вдосконалений. Чекаємо!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...