Перейти к содержанию

Попередній прикид цін на пакети 2016 року


Рекомендуемые сообщения

1 час назад, maryasko сказал:

Оголошення на  купівлю пакетів на яку рамку дали? Питаю бо дзвонив до мене сьогодні мужик Одеська обл. так сказав шо шукає пакети на рамку 230 мм. Вже 3 день дзвонить то пропонують 5-10 пакетів а шоб 37  то нема стільки, а йому павільйон тре засилити. Дадан не хоче брати бо тре рамки підрізати. Виходить пакети на рамку рута дефіцит. Кругом одні пакети дадан.  Дійсно правдива інформація хтось шось може сказати

можу сам переробити на 230, але справа скільки платять, яка кількість рамок в пакеті, 5 чи 4.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Мико сказал:

А если мозоли во всю ладонь от домино ,то 20 кг самый раз 

Ну у Вас же мозолів, ні пролежнів від дивана немає а качаєте по Вашим словам з пакета дай Боже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.01.2016в07:52, Fabro сказал:

Как-то читаешь и делишься пополам, вроде как согласен и вроде как нет. Такое впечатление что все кто не может собрать 50 кг.- мучители пчел? А если я по определенным причинам меда получаю 15кг или 25 кг.меда  или вообще беру 130кг. или 160 кг.то тогда тоже делить пополам? А может у меня пчелы не для меда а просто для глаз и души стоят во дворе, чем тогда делится?

 

Но почему сразу мучители:wave: с качественого пакета , условной карпатки или УС мне, для того что бы взять 50кг, нужно за сезон поменять 4 летних точка, а вот если будут стоять дома, на месте зимовки, то и 15кг может не быть,  по этому это мои 50кг которые я готов делить пополам с пакетчиком, у каждого пчеловода есть свой опыт и свои возможности, по этому он будет давать свою цену................

А вот  если пакеты будут с проверенной линией Бакфаста которая меня устроит,  то и цены на такие пакеты могут быть совсем другие

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Николай13 сказал:

 

 

23 часа назад, Николай13 сказал:

Но почему сразу мучители:wave: с качественого пакета , условной карпатки или УС мне, для того что бы взять 50кг, нужно за сезон поменять 4 летних точка, а вот если будут стоять дома, на месте зимовки, то и 15кг может не быть,  по этому это мои 50кг которые я готов делить пополам с пакетчиком, у каждого пчеловода есть свой опыт и свои возможности, по этому он будет давать свою цену................

А вот  если пакеты будут с проверенной линией Бакфаста которая меня устроит,  то и цены на такие пакеты могут быть совсем другие

домовляйтесь в якості потенційного покупця пакетів, і пакетчику і матководу, але добре коли два одному, буде зиск

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.01.2016в13:30, андрейКАЕ сказал:

Мужики,перепалка ни к чему.Только настроение сами себе испортите на день.Покажите друг другу дулю в экран да и успокоитесь .Так лучше.

Про дулю это прикольно.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, miro сказал:

 

домовляйтесь в якості потенційного покупця пакетів, і пакетчику і матководу, але добре коли два одному, буде зиск

Саме так, коли пакетчики з місцевої пчоли перейдуть на затребовану породу, наприклад Бакфаст, тоді і 1200 не гріх платити:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да приутихла темка,видно что уже Уважаемые наговорились на спорились.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 час назад, targal сказал:

Alexsey Ivanovi4 перестаньте казочки розказувати про 20кг. А якщо ви качаєте 20кг то може пора задуматись про зміну професії.

Уважаемый Земляк! Я понимаю что продавая пакеты Вы теряете мёд и Вам это не выгодно.  Не продавайте пакеты!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тут ішла мова не про пакети а про 20кг а чи мені вигідно чи ні мені рішати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

поцентів 99 перекупщиків небачуть що їм кладуть в ящики їм щоб подешевше купити а що там яка матка їх то мало цікавить і є результат 20кг меду.дешева рибка та погана юшка.але це вибір кажного.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Черкасець сказал:

підримую слова Олексія Івановича на всі 100%,ціни повинні бути реальні що на мед,що на пакети чи маток.Якщо піднімається ціна на це повинна бути причина а не комусь це взбрело в голову чи кілька чоловік на Крузі домовились підняти бо бабла захотілось зрубати побільше.

Спасибо за поддержку!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Alexsey Ivanovi4 сказал:

только чисто породная передаёт свои качества!! А как у Вас с этим????!!!!

Передает любая, а вот какие качества , вопрос?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Черкасець сказал:

Якщо піднімається ціна на це повинна бути причина а не комусь це взбрело в голову чи кілька чоловік на Крузі домовились підняти бо бабла захотілось зрубати побільше.

Рынок диктует свои условия.Пусть договариваются о повышении цен.Монополии нет, кто ,как хочет, так и продает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прийде весна і все стане на свої місця, хтось зможе продати дорожче, хтось ціну скине. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Владимир Татомир сказал:

Рынок диктует свои условия.Пусть договариваются о повышении цен.Монополии нет, кто ,как хочет, так и продает.

у нас Володимир дикий ринок,всі ми не довольні коли ні з чого пінімаються ціни на пальне,продукти і т.д,а самі такі самі,при чому не платячи ніяких налогів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, targal сказал:

поцентів 99 перекупщиків небачуть що їм кладуть в ящики їм щоб подешевше купити а що там яка матка їх то мало цікавить і є результат 20кг меду.дешева рибка та погана юшка.але це вибір кажного.

 ТАК, згоден, алеж і кінцевий покупець, бачить(принаймі може бачити) що за пакет бере, бачать очі що купують.........

мій  товариш  в позаминулому році домовлявся за пакети з доставкою додому, брав чимало, всі деталі обговорив з тим, що привезе(поставщик виявився перекупщиком) по приїзду вимагав максимально  швидко пересадити і віддати тару, розрахуватись,пропонував допомогу з помічниками, але ми відмовилися....

так як  товариш був не ликом шитий, наперед домовився і переседжувати  допомагали свої, я теж, кожному з тих хто допомагав пересаджувати ручка бумага і чіткі інструкції.....

в результаті, за більшу частину пакетів(70%) питань не виникло взагалі, товариш був готовий за них навіть добровільно доплатити 10% вартості, все це була поставка 1 пасічника, зрозуміли по пакетам.

15% пакетів забрали без претензій, еле і єнтузіазму зайвого не було....це другий пасічник...

а от решту 15% покупець відмовився брати, навіть дешевше, так як пакети не відповідали конкретній домовленості,....і ми змогли перекупщика в цьому переконати...це були пакети 3 пасічника і вони поїхали назад....

Хто нам всім мішає дивитись що купуєте?????  і тим самим вчити тих одиноких не порядних ......

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Николай13 сказал:

 ТАК, згоден, алеж і кінцевий покупець, бачить(принаймі може бачити) що за пакет бере, бачать очі що купують.........

мій  товариш  в позаминулому році домовлявся за пакети з доставкою додому, брав чимало, всі деталі обговорив з тим, що привезе(поставщик виявився перекупщиком) по приїзду вимагав максимально  швидко пересадити і віддати тару, розрахуватись,пропонував допомогу з помічниками, але ми відмовилися....

так як  товариш був не ликом шитий, наперед домовився і переседжувати  допомагали свої, я теж, кожному з тих хто допомагав пересаджувати ручка бумага і чіткі інструкції.....

в результаті, за більшу частину пакетів(70%) питань не виникло взагалі, товариш був готовий за них навіть добровільно доплатити 10% вартості, все це була поставка 1 пасічника, зрозуміли по пакетам.

15% пакетів забрали без претензій, еле і єнтузіазму зайвого не було....це другий пасічник...

а от решту 15% покупець відмовився брати, навіть дешевше, так як пакети не відповідали конкретній домовленості,....і ми змогли перекупщика в цьому переконати...це були пакети 3 пасічника і вони поїхали назад....

Хто нам всім мішає дивитись що купуєте?????  і тим самим вчити тих одиноких не порядних ......

 

Я особисто продаю пакети і сторонник того щоб покупець сам собі складав у ящик і бачив що бере і з яких сімей

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, targal сказал:

Я особисто продаю пакети і сторонник того щоб покупець сам собі складав у ящик і бачив що бере і з яких сімей

Згоден, але обставини бувають різні,, описана мною історія мала продовження, за пакети першого пасічника перекупщику доплатили з власної ініциативи....тепер він возить і свої власні пакети і доточує чужі, знаючи в кого брати і кому продати..... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Получил предупреждение за переход на личности!! И нечего что эти личности обвиняли меня не заслуженно в брехне  ! От слов своих не отказываюсь но за нарушение дико извиняюсь! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Черкасець сказал:

при чому не платячи ніяких налогів.

Давайте каждый за себя.Но учитывая самобытность нашей страны, где отработав скажем полгода, заплатил налоги, затраты и остался должен своей стране, как минимум на всю оставшуюся жизнь, не будем искать хороших и плохих.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?17?.?01?.?2016в08:17, Alexsey Ivanovi4 сказал:

Уважаемый Земляк! Я понимаю что продавая пакеты Вы теряете мёд и Вам это не выгодно.  Не продавайте пакеты!!!

Але ж пакет - це швидкі гроші. Може й правда, що не такі як за мед. Але дійсно - швидкі !:ay: А в людини всяко буває. Це ж - життя...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?17?.?01?.?2016в16:41, Черкасець сказал:

у нас Володимир дикий ринок,всі ми не довольні коли ні з чого пінімаються ціни на пальне,продукти і т.д,а самі такі самі,при чому не платячи ніяких налогів.

Черкасець , не переживайте! Хоч з пасічників у нас, починаючи з бортників з "Руської правди" (першого юридичного документу Київської Руси-України) ніхто, окрім кровопивці Коби, податків не брав, знаючи користь від цієї Божої комахи,  візьмуться у нас і за пасічників. Ось побачити. то ліпше вже мовчати.:IMHO: А пакет буде в квітні-травні вартувати близько 1000 грвн. Ось побачите.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?14?.?01?.?2016в17:06, maryasko сказал:

Оголошення на  купівлю пакетів на яку рамку дали? Питаю бо дзвонив до мене сьогодні мужик Одеська обл. так сказав шо шукає пакети на рамку 230 мм. Вже 3 день дзвонить то пропонують 5-10 пакетів а шоб 37  то нема стільки, а йому павільйон тре засилити. Дадан не хоче брати бо тре рамки підрізати. Виходить пакети на рамку рута дефіцит. Кругом одні пакети дадан.  Дійсно правдива інформація хтось шось може сказати

Корпусні пакети 230 (а зазвичай це 5 рамок) завжди були в дефіциті, тим більше великі партії. Це точно.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось обговорення ціни в Івано-Франківську.. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минуту назад, Мирошнык сказал:

Ось обговорення ціни в Івано-Франківську.. 

 

Оказывается с пакета люди берут и по 130 кг меда.! И это как я понимаю с Карпатки. Для себя понял-пролазил я около пчел с 1979 года(а это 37 лет) да так ничему и не научился. Стыдно. Лучше я буду молчать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...