Перейти к содержанию

Електронна петиція до Президента України "Збережемо бджолу-трудівницю!"


Рекомендуемые сообщения

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

З 28.08.15 р. у нас з'явилася можливість звернутися з електронною петицією до Президента України зі своїми пропозиціями. Після реєстрації ця петиція розміщується на сторінці Офіційного інтернету-представництва Президента України у вільному доступі для збору підписів в її підтримку. За умови збору не менше 25 000 підписів на протязі не більше трьох місяців з моменту її публікації петиція поступає для подальшого розгляду Президентом.

Якщо викладені в петиції пропозиції будуть визнані доцільними, то вони можуть бути реалізовані Президентом шляхом ухвалення відповідного рішення. Глава держави за результатами розгляду електронної петиції також може внести на розгляд Верховної Ради України законопроект, направлений на вирішення запропонованих в петиції питань.

***

05.09.15 р. я підготував петицію «Збережемо бджолу-трудівніцю!», яка була зареєстрована і з 06.08.15 р. розміщена за адресою https://petition.president.gov.ua/petition/3249 . 

На цій же сторінці (у правій колонці внизу) кожен, хто бажає може авторизуватися і тим самим підтримати пропозиції, які я зробив в цій петиції. До чого я всіх вас, шановані колеги, і закликаю.

З повагою Валерій КОРЖ

 

P.S. Оскільки термін для збору необхідної кількості підписів зовсім невеликий (91 день!), то я дуже прошу всіх, хто підписав петицію повідомити про неї всім своїм друзям і знайомим, переславши їм дане повідомлення. Окрема вдячність тим, хто зробить це з використанням соціальних мереж. 

Спасибі!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned и featured this тема

Нічого нового в цій петиції  я не знайшов- загальні вимоги і прохання працевлаштувати спеціалістів по бджільництву в  в незрозумілих кабінетах. Потрібна конкретика. Наприклад, написати- знайти можливість щорічно  відправляти за кордон на навчання з штучного запліднення маток групу пасічників.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Петиция это хорошо, но самое главное не понятно почему перед тем как ее писать нельзя было провести обсуждения с общественностью!!!:wave: Или обсудить готовый проект;). Тут на форуме, на круге, на соседних форумах Украины... Тогда ее наверняка поддержали бы больше участников и она бы точно набрала нужные 25 тысяч голосов и отражала все актуальные вопросы. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 провести обсуждения с общественностью!!!:wave: Или обсудить готовый проект;). Тут на форуме, на круге, на соседних форумах Украины... 

Не привыкли люди.

:IMHO1:Необходимо начинать с института,и сотней тысяч гривен ,выделяемых на "племенные" пасеки как на слобожанщине так и других областях:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прочитав те що ви пропонуєти в петиції -

ПРОПОНУЮ:
1. Всім добрим людям і керівникам всіх рівнів, дотичних до проблемі існування бджоли, робити все можливе для збереження цього надзвичайно корисного для людини виду комах.
2. Ввести в склад Уряду 1-2-х фахівців, які будуть координувати на державному рівні вирішення актуальних проблем нашого бджільництва.
3. В кожній області на рівні облдержадміністрації за рахунок місцевих бюджетів мати бодай одного фахівця по бджільництву.

 

1. Всім добрим людям і всім керівникам всіх рівні, що нічого робити як залучатись  до проблемами бджільництва, чи що?

2. Ввести в склад  уряду додаткових фахівців. Ну призначачать вони когось із своїх на "хлібне місце" які будуть проїдати безтолку державні кошти. І що нам від цього буде легше?

3. Теж саме, що й пункт 2. Крім збільшення бюрократів нічого не дасть.

Ці спеціалісти посидять місяці чи два, дадуть їм якісь повноваження. Вони почнуть їздити по пасіках. А нам доведеться їм ще й хабарі давати.

Ідея з петиціїю загалом непогана.

Але невже в нас немає якихось конкретних простих і зрозумілих для кожного пасічника проблем які ми усі розом моглиб обговорити, добре продумати і запропонувати на розгляд Президенту у вигляді петиції?

Хто що може запропонувати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На мой взгляд, нужно пользоваться этой возможностью. За пчеловодство, по большому счету, никто в нашей стране не отвечает. Институт занимается делами институтскими, а сил настоящих общественных организаций явно не хватает для решения серьезных задач (Апимондия-2013 не в счет - там общественными организациями и не пахло). А около 30 чиновников, которые бы занимались вопросами пчеловодства на государственном уровне - это не так много, при условии, что бюрократический штат расти не будет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вибачаюсь, але мені це нагадує, колективні листи до путіна. НЕ ВІРЮ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підписався, бо щось робити треба, але петиція трохи слабувата, як на мене, не всі проблеми висвітлено, а шляхи їх вирішення взагалі незрозумілі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це із серії "і хочеться і колеться". Вивід бджільництва на цивілізовані рейки - то добре. Але, як показує практика в Україні, в яку галузь не влазить держава - там наступає занепад. З'являється безліч керівників і квит. Кращє вже хай не мішають.... Хіба що Саакашвілі стане підіймати бджільництво, тоді щє може щось і зміниться....:IMHO:   

І згоден з уточненням, що спочатку треба було обговорити все, а потім викладати петицію з конкретно сформульованими пропозиціями. Бо це виглядає, як петиція "про збереження миру в Україні" (пропоную: призначити відповідальних за збереження миру в кожному регіоні і все).  Будьласка, прошу автора  не ображатись, а дослухатись до здорового глузду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Глас вопиющего в пустыне"- не краща форма звернення. Давно назріли політичні та економічні форми впливу. Просити призначити фахівців, а де їх взяти? Хто їх готує? Хто контролюватиме їхні рішення і в чиїх інтересах вони прийматимуться? На сьогодні чиновник розуміє політичну силу і фінансову. Перша може бути реалізована нами як виборцями, при узгодженому голосуванні, друга - як реальний сектор економіки, орієнтований на експорт. Потрібно подати бізнес план і просити як мінімум кредитування.   Я за більш радикальні звернення! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 :IMHO1:Як варіант

Кредит на польське обладнання для виробництва нормальних ганеманівських решіток.

І дешевше ніж утрибувати два / три дисятки міністерських і обласних чиновників, так й користі для бджільництва буде більше. + створення нових робочих місць.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 :IMHO1:Як варіант

Кредит на польське обладнання для виробництва нормальних ганеманівських решіток.

І дешевше ніж утрибувати два / три дисятки міністерських і обласних чиновників, так й користі для бджільництва буде більше. + створення нових робочих місць.

Як на мене, для цього петиції не потрвбно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Глас вопиющего в пустыне"- не краща форма звернення. Давно назріли політичні та економічні форми впливу. Просити призначити фахівців, а де їх взяти? Хто їх готує? Хто контролюватиме їхні рішення і в чиїх інтересах вони прийматимуться? На сьогодні чиновник розуміє політичну силу і фінансову. Перша може бути реалізована нами як виборцями, при узгодженому голосуванні, друга - як реальний сектор економіки, орієнтований на експорт. Потрібно подати бізнес план і просити як мінімум кредитування.   Я за більш радикальні звернення! 

Вважаю постановку питання заскорублою, якщо хочете совковою. Фахівці потрібні в лабораторіях по визначенню причин загибелі бджіл... менеджери по продажу меду та бджолопродуктів в фірмах... креативні маркетологи в маркетах, магазинах... і т.д. А чиновників нема і не треба, особливо за бюджетні кошти -  то відома "система" взаємовідношень - в критичний момент вони на лікарняному або у відпустці чи відрядженні. У них відсутні усялякі корисні мотивації, крім корисливих для себе. Наш шлях - це створення спілок, асоціацій, кооперативів, общин, громад, які створюють один з одним конкурентне товаровиробництво і разом з тим  солідарне, я би сказав монолітне соціальне середовище в якому добиватимуться дієвих  юридичних механізмів вирішення нагальних проблем бджільництва через право, закон і Конституцію. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вважаю постановку питання заскорублою, якщо хочете совковою. Фахівці потрібні в лабораторіях по визначенню причин загибелі бджіл... менеджери по продажу меду та бджолопродуктів в фірмах... креативні маркетологи в маркетах, магазинах... і т.д. А чиновників нема і не треба, особливо за бюджетні кошти -  то відома "система" взаємовідношень - в критичний момент вони на лікарняному або у відпустці чи відрядженні. У них відсутні усялякі корисні мотивації, крім корисливих для себе. Наш шлях - це створення спілок, асоціацій, кооперативів, общин, громад, які створюють один з одним конкурентне товаровиробництво і разом з тим  солідарне, я би сказав монолітне соціальне середовище в якому добиватимуться дієвих  юридичних механізмів вирішення нагальних проблем бджільництва через право, закон і Конституцію. 

 

так давайте удосконалимо петицію і запропонуємо автору її доповнити/змінити. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зняти всі обмеження для бджолярів на продаж меду, як в Америці, без будь-яких папірців, довідок і проплат, лише власна етикетка і продавай де хочеш, домовляйся з магазинами супермаркетами чи продавай сам. Звісно, бджолярі при цьому оформляють пасіки за максимально простою і безкоштовною процедурою і зобов'язуються постачати якісний продукт. Зняти з бджолярів всі плати за ветеринарні послуги, аналізи і подібне. Бджолярську діяльність ніяк і ніколи не оподатковувати, тому що бджола - це стратегічний ресурс. А ще треба, щоб держава забезпечила медом дошкільні заклади та молодшу школу безкоштовно або за символічну плату. Мед повинний бути в харчуванні всіх дітей і постійно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Наш шлях - це створення спілок, асоціацій, кооперативів, общин, громад, які створюють один з одним конкурентне товаровиробництво і разом з тим  солідарне, я би сказав монолітне соціальне середовище в якому добиватимуться дієвих  юридичних механізмів вирішення нагальних проблем бджільництва через право, закон і Конституцію. 

 

Одне не виключає іншого. Хіба погано буде, коли у виконавчих органах буде "своя людина", фахівець. А от вже завдання спілок, асоціацій, кооперативів, общин, громад, щоб ця людина служила нам, пасічникам.

А петиція хоч яка -  і то добре. Петиція не закон чи постанова. Мета петиції - привернути увагу Президента до  проблеми, а вирішення її - це вже наступний крок.  Можна було взагалі створити текст Петиції: "Бджола в небезпеці. Врятуймо бджолу" - і все. Цього достатньо, щоб при бажанні влада почула і відповідно діяла.

Головне - набрати необхідні 25000 тис голосів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Одне не виключає іншого. Хіба погано буде, коли у виконавчих органах буде "своя людина", фахівець. А от вже завдання спілок, асоціацій, кооперативів, общин, громад, щоб ця людина служила нам, пасічникам.

А петиція хоч яка -  і то добре. Петиція не закон чи постанова. Мета петиції - привернути увагу Президента до  проблеми, а вирішення її - це вже наступний крок.

It depends...

Що ця людина має робити і якими повноваженнями бути наділена? Як оцінювати результативність роботи такого робітника? Хто його буде призначати і звільняти? і т.д.

Я схиляюся до вже висловленої думки, що в такому формулюванні це звучить - призначте ще одного чиновника, який нічого не буде робити, крім пари звітів відправити в міністерство, медовухи попити на халяву та засвітитися на офіційній події. А воно нам треба? 

Документ треба переопрацювати. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Я схиляюся до вже висловленої думки, що в такому формулюванні це звучить - призначте ще одного чиновника, який нічого не буде робити, крім пари звітів відправити в міністерство, медовухи попити на халяву та засвітитися на офіційній події. А воно нам треба? 

Ми намагаємось одіти його в "старий костюм". Викидати на смітник потрібно костюм, а не його разом з костюмом.

Країна в стані реформ. Якими б вони не були, без кваліфікованих фахівців не обійтись. Революціонери потрібні  для руйнування старої системи, для будівництва вони, як правило, не придатні. Тут без чиновника не обійтись, і в кожній успішній країні їх ціла армія.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ми намагаємось одіти його в "старий костюм". Викидати на смітник потрібно костюм, а не його разом з костюмом.

Країна в стані реформ. Якими б вони не були, без кваліфікованих фахівців не обійтись. Революціонери потрібні  для руйнування старої системи, для будівництва вони, як правило, не придатні. Тут без чиновника не обійтись, і в кожній успішній країні їх ціла армія.

Чиновника призначити не проблема. Але поки немає відповіді на питання:

- Яка схема його призначення/звільнення

- які його службові обов"язки та можливості

- хто і як оцінює результат його роботи (критерії)

- Нарешті, яка його кваліфікація має бути

немає сенсу продовжувати. На ці питання ми маємо відповісти і відповідно подати петицію. Інакше своїми ж руками пропонуємо створити чинушу, на якого будемо писати потім пасквелі, як на Інститут пишемо. Адже ні у кого не виникає сумнівів, що інститут нам потрібен, але лише лінивий його не копнув нісаком. І не дуже він поспішає приміряти "новий костюм", не дивлячись на новий час, тому що немає, як мінімум, визначених критеріїв по яким можна сказати, що інститут чи його директор еффективні чи ні. І виходить цікава ситуація, що працівники галузі інститут критикують, звинувачуючи його в низькій еффективності, а керівництво профільного міністерства всім задоволені - інакше щось би вже міняли до цих пір. От і думайте. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нужно реанимировать Институт пчеловодства.Что бы он четко выполнял свое предназначение.Ввести в нем отдел по проблемам пасечников(в том числе по реализации продукции).Нужно компоновать управление отраслью(не побоюсь этого слова),а не разбрасывать по вертикалям.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чиновника призначити не проблема. Але поки немає відповіді на питання:

Згоден зі всим, що Ви сказали і проголосую й за таку петицію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А чи невважажаєти Ви проблемою для бджільництва використання пестицидів які містять НЕОНЕКОТИНОЇДИ?

Наскільки мені відомо, то в Європі їх заборонили, в росії теж, в США теж збираються заборонити. А в нас мабуть ніхто і недумає про це. Якраз їх заборона і буде вагомик кроком для збереження бджіл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А чи невважажаєти Ви проблемою для бджільництва використання пестицидів які містять НЕОНЕКОТИНОЇДИ?

Наскільки мені відомо, то в Європі їх заборонили, в росії теж, в США теж збираються заборонити. А в нас мабуть ніхто і недумає про це. Якраз їх заборона і буде вагомик кроком для збереження бджіл.

Я думаю, що проблема неонекотиноїдів і взагалі проблема потруєння бджіл - це проблема №1 в бджільництві України і, мабуть, єдина, де нам дійсно необхідна допомога держави, так як пачники ні самостійно ні гуртом поки особливо боротися з нею не в змозі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

снимите или отзовите петицию, ее надо изменить, доработать, ... одним словом здесь обсудить на форуме, а же потом выкладывать на сайт президента. Я в таком виде подписывать ее не буду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я думаю, що проблема неонекотиноїдів і взагалі проблема потруєння бджіл - це проблема №1 в бджільництві України і, мабуть, єдина, де нам дійсно необхідна допомога держави, так як пачники ні самостійно ні гуртом поки особливо боротися з нею не в змозі. 

Навряд чи найближчим часом поборють. Так як у ВР сидить декілька десятків власників агрохолдингів. Мені здається аби зараз просто не заважали і на місцях орендарі розуміли, що без бджіл їм те ж буде погано.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...