Перейти к содержанию

Покупки на Алиэкспресс


Виталик К.

Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, Кагарлик сказал:

Стамески класні меліса робить я купив собі, а китайську кум купив то гнеться і закльопки поодпадали через тиждень.

Отака 

стамеска.jpg

Я такую же китайскую заказал. Получу, будем посмотреть на качество. Если что, то уже Мелисскую закажу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.12.2016 в 19:54, Укроп сказал:

Вова кліточки використовую коли в нуки підсажую неплідних маток. Буває таке що не встигаю підставити маточник на виході, то пускаю туди неплідку забиваю трубочку канді і закріплюю між рамками. Вони дуже зручні, тому використовую їх і при інших комбінаціях. Я тільки китайські не беру, а беру в Америці, у Дениса є такі і такі, то сказав що ті що з Америки набагато ефективніші. 

Хто скаже за ціну кліточок , можна брать чи є дешевші?

https://ru.aliexpress.com/item/20-Pcs-Pack-Latest-Infertility-King-Cage-Beekeeping-King-Cage-Prisoners-Plastic-Beekeeping-Equipment-Wholesale-Free/32492357855.html?spm=2114.13010308.0.0.fSnuky

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Кагарлик сказал:

Запитай у Гайдара з Мукачева. Я колись у нього брав. Є двох видів. Як на мене, то краще брати універсальну "на всі випадки життя". Ну вона більш вища, тому можна поміщати в неї навіть запечатані ще маточники. Яка зараз ціна у Гайдара на кліточки, то не знаю, запитай його. Конструкція як на мене дуже вдала, продумана до дрібниць. Постійно його кліточками користуюся і повністю ними задоволений.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Кагарлик сказал:

Влітку у Гайдара як пересилочна так і універсальна коштували по 4.00 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Кагарлик сказал:

Чисто такі кліточки я теж замовив на 0,03 S більше в сумі. Ці кліточки опробував літом суто для підсадки плідних маток - вони оригінальні по-своєму. Але купував у інтернет-магазині в Києві як американські кліточки, оброблені маточними феромонами і жовтяві на вигляд. А на Алі-експрес вони білі. Також використовую і  гайдарівські універсальні для маточників і неплідок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Анатолий Крутий сказал:

Конструкція як на мене дуже вдала, продумана до дрібниць. Постійно його кліточками користуюся і повністю ними задоволений.

Універсальна занадто широка. У вуличку незручно ставити. Крім того вона непрозора і там очі поламаєш, поки побачиш чи є матка. Плюс немає гачка для кріплення. Заглушки губляться. Тобто "продумана до дрібниць" - це занадто. Просто непогана кліточка зі своїми плюсами і мінусами.  :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Sanich сказал:

Універсальна занадто широка. У вуличку незручно ставити. Крім того вона непрозора і там очі поламаєш, поки побачиш чи є матка. Плюс немає гачка для кріплення. Заглушки губляться. Тобто "продумана до дрібниць" - це занадто. Просто непогана кліточка зі своїми плюсами і мінусами.  :IMHO:

Я в універсальні заключаю партію маточників з джентера, тож для мене вони досить зручні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Серж 82 сказал:

Я в універсальні заключаю партію маточників з джентера, тож для мене вони досить зручні.

А я маю проблему із постановкою їх у нуки, тому що їх розміри не беруть до уваги, що вуличка має бути 20 мм чи ширша. :(  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Sanich сказал:

А я маю проблему із постановкою їх у нуки, тому що їх розміри не беруть до уваги, що вуличка має бути 20 мм чи ширша. :(  

Мені добре що маточник влазить, а те що вуличка буде день-два ширшою то я якось і не задумувався.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за поради, але я питав про ціну. По цій ссилці 

https://ru.aliexpress.com/item/20-Pcs-Pack-Latest-Infertility-King-Cage-Beekeeping-King-Cage-Prisoners-Plastic-Beekeeping-Equipment-Wholesale-Free/32492357855.html?spm=2114.13010308.0.0.fSnuky

  ціна одної кліточки виходить 5 грн 22 коп. Можливо хто підскаже де дешевше. Хочу заказать 100 штук.:az:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Кагарлик сказал:

Дякую за поради, але я питав про ціну. По цій ссилці 

https://ru.aliexpress.com/item/20-Pcs-Pack-Latest-Infertility-King-Cage-Beekeeping-King-Cage-Prisoners-Plastic-Beekeeping-Equipment-Wholesale-Free/32492357855.html?spm=2114.13010308.0.0.fSnuky

  ціна одної кліточки виходить 5 грн 22 коп. Можливо хто підскаже де дешевше. Хочу заказать 100 штук.:az:

 

Там есть внизу под текст для оптовых покупателей , присмотритесь лучше и вы найдёте внизу страницы . Или же забейте товар в мои желания , а потом наведите стрелку на этот товар , потом буде надпись найти похожий товар , нажимаете и смотрите .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот https://ru.aliexpress.com/item/20pcs-set-High-Quality-Plastic-Bee-Queen-Cage-new-Plastic-Cage-King-beekeeping-Tools-High-Qualty/32781439172.html?spm=2114.03010108.3.280.dxogwM&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10065_10068_10000009_10084_10083_10080_10082_10081_10060_10061_10062_10056_10055_10054_10059_10099_10078_10079_10093_427_10103_10073_10102_10096_10052_10050_10051,searchweb201603_3,afswitch_5&btsid=0a8476d3-2332-4342-8593-10e7b6f24acc на 10 штук клеточек , так же можно с сообщения оговорить с продавцом , может скинет цену Извиняюсь не посмотрел там за 20 тут за 10 штук , можно ещё в тексте смарт фона , ну там копейки .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

підтверджую. така ціна буде триматись 1 день. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, ЮМос сказал:

підтверджую. така ціна буде триматись 1 день. 

Опалітки для маток правда без номерків тоже шара https://ru.aliexpress.com/item/1000pcs-pack-3x3mm-Round-Metallic-Rivet-Nail-Art-Studs-NEW-Mixed-Neon-Colors-3d-DIY-Decor/32595622913.html?spm=2114.13010308.0.0.0oZo4E

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Кагарлик сказал:

та вроде это маникюрные дела и не пчеловодные

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Мико сказал:

та вроде это маникюрные дела и не пчеловодные

Можна попробувать жаль що немає білого кольору. Памятаєте що Суровий сам такі робив. Де він пропав ніхто незнає?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Кагарлик сказал:

Опалітки для маток правда без номерків тоже шара

А який сенс в опалітках без номерків? Я брав опалітки саме заради номерків, а так мене і маркери влаштовували.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Seos сказал:

А який сенс в опалітках без номерків? Я брав опалітки саме заради номерків, а так мене і маркери влаштовували.

поки  не  було опаліток від 0 ....999, користувався  і фарбою, додатково ,  опалітками різних кольорів. Безномерними опалітками, або маркерами,   мітив тестові групи, маток сестер,  це мені  було зручно. Коли появилися флюросціюючі опалітки, їх теж використовую, хоч вони і без номерів, зате дуже добре видно, і особливо для початківців , річ незамінна.:ay: Особливо коли готуєш пакети і мітиш маток.

Тут , кому що до вподоби. Для серйозної роботи матковода, де ведеться хоч якась , навіть примітивна масова селекція, неможливо обійтися без номерних опаліток, а користуватися лише кольором.

Матковод , який займається селекцією, :IMHO:, не буде "вимазувати" маток форбою,  а ретельно позначить свою матку  хорошою номерною опаліткою і випише до матки супровідний документ, і обовязково  занотує, куди і кому надіслав яких маток. Якщо цього не робиться , це звичайні користувацькі матки , яких  кожен сам собі  може наплодити у себе на пасіці.

Жодного року не купив в Европі маток без номерних міток. Було без паспортів ( паперових) ,але на кліточках завжди! є інформація мінімальна, але є. Наші висилають  "дуже засекречених маток", ну може хіба Папп чи Берцик ,щось позначають на кліточці.  Пора починати працювати як цивілізовані люди і користуватися номерними опалітками коли маток продаєте іншим. На пасіках медового спрямування, достатньо мітити маток кольоровими маркерами, щоб знати рік  народженн,добре знати  чи була заміна маток без участі пасічника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, Seos сказал:

А який сенс в опалітках без номерків? Я брав опалітки саме заради номерків, а так мене і маркери влаштовували.

Як варіант можна попробувать для користувацьких маток які ідуть на продаж. Думаю невибагливий покупець буде задоволений такою міткою своєї матки.  Маркери не завжди якісні попадаються а опалітку наклеїв і до кінця життя матки. Ти вже користувався опалітками, який клей використовуєш?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.12.2016 в 11:39, blek-269 сказал:

Там есть внизу под текст для оптовых покупателей , присмотритесь лучше и вы найдёте внизу страницы . Или же забейте товар в мои желания , а потом наведите стрелку на этот товар , потом буде надпись найти похожий товар , нажимаете и смотрите .

А як краще оплачувати? У мене картки Visa, Master Card, але там при оплаті запрошують повну інформацію:дати, коди - наскільки це безпечно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, nibond сказал:

А як краще оплачувати? У мене картки Visa, Master Card, але там при оплаті запрошують повну інформацію:дати, коди - наскільки це безпечно?

Ну без этого никак. Я через приложение на телефоне покупаю. Два клика и все.

Потом приносят Домой бесплатно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Кагарлик сказал:

Ти вже користувався опалітками, який клей використовуєш?

Ще не користувався, тільки наступному сезоні планую, опалітки придбав, а клей ще ні. Мене підштовхнуло до цього міграція маток бакфаста, тому для мене важливо саме номер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, nibond сказал:

А як краще оплачувати? У мене картки Visa, Master Card, але там при оплаті запрошують повну інформацію:дати, коди - наскільки це безпечно?

Я оплачиваю картой приватовской , В приложении откроется оплатить и Вам придётся заполнить поля , № карты , до которого она действительна и три цифирьки , без этого не как :dntknw:. Потом Вам придёт на телефон код подтверждения , водите и и пишет ( спасибо за оплату ) ждёте своего часа . Там ещё может быть запрос , точно не помню , предупреждение , не обращайте внимание и ещё там будет уведомление не помню как оно , короче что бы опять не набирать № карты и всего остального подтверждение дать надо вот и всё .

 Я понимаю что Вас беспокоит безопасность и это правильно . Вам надо завести ещё одну карточку , не кредитную простую , вот туда и ложите ту сумму что Вам надо , но на карте должно чуть больше быть , к примеру на 10 гривен . Что бы карту не закрыли .

 Есть ещё вариант , открыть в приват 24 интернет карту , заказать через приват 24 оплачивать можно в интернете , только денег снять невозможно ( к примеру надо наличку , не получится ) оплатить можно всё.

3 часа назад, pr1zZ сказал:

Я через приложение на телефоне покупаю. Два клика и все

Через телефон не пробовал , не сильно видно всё , хотя чуть дешевле , ну не настолько . На три гривны пока видел

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, nibond сказал:

А як краще оплачувати? У мене картки Visa, Master Card, але там при оплаті запрошують повну інформацію:дати, коди - наскільки це безпечно?

В приват 24 всі послуги  закажи безпечну карту для розрахунків  інтернет карту  в долларах гривні або евро ,після відкриття в закладці моі картм  появиться інтерне  карта зправа налаштування карти вистав  ліміт розрахунків в інтернеті  і закажи  cvv код  який прийде в смс ,а потім заходеш в закладку переказ між своіми картамиі злюбоі карти перераховуєш на інтернет карту і потім безпечно розраховуєшся в інтернеті Сьогодні позвонили ,що прийшла посилказ китаю завтра піду на нову почту  заберу . Заказував бігуді і мікроскоп  ,завтра узнаю, що прийшло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...