Jump to content
Бджолопотам

Пропонують роботу пасічника

Recommended Posts

На Заході норма на 1 людину вища в кілька раз.

Насколько знаю, на Западе, труд больше разделён: пасечник смотрит за пчёлами, столяр делает рамки и улики, сироп привозят готовый нужной концентрации, и т.д. и т.п. Потому и обслуживают больше.
А що буде робити пасічник в зимовий період, щоб отримувати зарплату саме рамками і воском буде займатися, тут головне приміщення. А технології утримання вже давно відомі. Для великої кількості потрібна рамка на 230 і багатокорпусний на 10, мінус трохи слабший розвиток з 300 і надставками зато один тип рамок і вага корпуса.

Как по мне, то начисление зарплаты можно оталкиватся от количества ульев..1 улик = N количеству денег

:IMHO1: Жаль що ви від мене далеко як пішов би до вас працьвать на 100 сімей, при умові що працювать біля них буду 3 дні в тижень, так тисяч за 6.
Как по мне, то начисление зарплаты можно оталкиватся от количества ульев..1 улик = N количеству денег
Теж про теке подумав наприклад 10 сімей (робочих) 700 грн. :IMHO1:
:IMHO1: Жаль що ви від мене далеко як пішов би до вас працьвать на 100 сімей, при умові що працювать біля них буду 3 дні в тижень, так тисяч за 6.
Підтримую, я теж би пішов працювать. :az:

Я подумав і все таки вирішив залишитись на власних хлібах. Заробляю поки що значно менше, але краще розбудовувати власну справу. :IMHO1: Справа в тому що в мене двоє маленьких діток і не хочеться їх бачити тільки сплячими коли йдеш на роботу і коли приходиш з роботи.

• Like 3
Я подумав і все таки вирішив залишитись на власних хлібах. Заробляю поки що значно менше, але краще розбудовувати власну справу. Справа в тому що в мене двоє маленьких діток і не хочеться їх бачити тільки сплячими коли йдеш на роботу і коли приходиш з роботи.

Тоже пришлось поработать на кого-то все же лучше на себя, но думаю если бы смогли предложить хорошую зарплату то почти любой мог-бы согласиться, но думаю в наших реалиях это не возможно. :IMHO1:

Я своїх бджіл отримав допомагаючи пасічнику (старенький дідусь з пасікою біля 60 сімей).

Що до найманої роботи, пропрацювавши 20 років на керівній посаді в будівництві прочитав цей розділ і якось дивно! 

Ви обговорюєте гроші-зарплатню, але я наприклад не бачу нормального плану розвитку чи зрозумілих вимого від власника до найманого працівника, а саме все має бути викладено на папері:

- строк робіт та обсяги

- яку матеріальну базу ви отримуєте, і будете отримувати

- до якої мети ви йдете

А у вас тут - аби про щось поговорить.

• Like 2
В 18.06.2015в09:04, Бджолопотам сказал:

Я подумав і все таки вирішив залишитись на власних хлібах. Заробляю поки що значно менше, але краще розбудовувати власну справу. :IMHO1: Справа в тому що в мене двоє маленьких діток і не хочеться їх бачити тільки сплячими коли йдеш на роботу і коли приходиш з роботи.

Прошло больше чем пол года,Кто то же пошел на эту работу,Что вобще известно за эту пасеку?Правильно ли Вы сделали что отказались?

7 минут назад, военрук сказал:

Прошло больше чем пол года,Кто то же пошел на эту работу,Что вобще известно за эту пасеку?Правильно ли Вы сделали что отказались?

На роботу звичайно взяли. Чекаю закінчення зимівлі - тоді буду взнавати  - що там і як...:hi:

Ну хотя бы за зарплату,что нибудь известно?

В 18.06.2015в10:04, Бджолопотам сказал:

:ay: В тому ж положенні !!!