Перейти к содержанию

Готовий асистувати на пасіці


Рекомендуемые сообщения

Шановні бджолярі, Доброго дня, Шукаю можливість отримати практичні навички на пасіці, піду помічником до кваліфікованого та вправного бджоляра :) Маю вільний час 2-3 дні на тиждень (працюю у змінному режимі на основній роботі). Цікавить саме досвід, а не гроші. Досвіду не маю взагалі, бджіл у вуликах бачив декілька разів. Завантажив книги Едуарда Бертрана «Догляд за пасікою» та В.Ю. Шимановського «Методи пасічникування», але до читання поки не дійшло. Добиратися маю змогу по м. Київ та до найближчих околиць, передмістя. Пробачте, що клопочу Вас своєю справою, та, коли можна, не погордуйте стати у пригоді. Дякую за увагу. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні бджолярі, Доброго дня, Шукаю можливість отримати практичні навички на пасіці, піду помічником до кваліфікованого та вправного бджоляра :) Маю вільний час 2-3 дні на тиждень (працюю у змінному режимі на основній роботі). Цікавить саме досвід, а не гроші. Досвіду не маю взагалі, бджіл у вуликах бачив декілька разів. Завантажив книги Едуарда Бертрана «Догляд за пасікою» та В.Ю. Шимановського «Методи пасічникування», але до читання поки не дійшло. Добиратися маю змогу по м. Київ та до найближчих околиць, передмістя. Пробачте, що клопочу Вас своєю справою, та, коли можна, не погордуйте стати у пригоді. Дякую за увагу. :hi:
Якщо у вас немає часу книги прочитати, то як виникне час на відвідування пасіки? Без ознайомлення з кількома книгами із загальними знаннями по бджільництву, відвідування пасіки буде малоеффективним, так як ви, в кращому випадку, переймете знання наставника разом із його помилками і пробілами в знаннях, а в гіршому - просто запам"ятаєте послідовність операцій. Але ні перше ні друге не допоможе вам стати самостійним пасічником. Тому, я вважаю, починати потрібно з теорії. А потім можна і на практику. Краще - свою, придбавши 3 бджолосім"ї для початку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Досвіду не маю взагалі, бджіл у вуликах бачив декілька разів. Завантажив книги Едуарда Бертрана «Догляд за пасікою» та В.Ю. Шимановського «Методи пасічникування», але до читання поки не дійшло.

Если никогда, не сталкивались с пчелой то книг подобраны не те хотя и хорошие. Начните с Шабаршов И.А. Юному пчеловоду. Книга для учащихся. М. Просвещение. 1983 г. и 2-е изд. 1988 г. потом биологией самой пчелы: Лаврехин Ф.А. , Панкова С.В. Биология пчелиной семьи. Лебедев В.И., Билаш Н. Г. Биология медоносной пчелы. Ну и еще Комаров П. М. Губин А. Ф. Пчеловодство. Тюнин Ф.А., Перепелова Л.И. Работа на пасеке. Ковалев А. М. Уход за пчелами. Глухов М. М. Медоносные растения. Для начала это больше чем достаточно, все есть в свободном доступе в интернете, кое что можно и сейчас купить на различных аукционах все же книга под рукой удобнее. Из видео начните с видеопасеки Осташева (но только первый сезон 10 фильмов) и все лекции профессора Кашковского. Купите себе 2-3 семьи и в путь, если что форум поможет. Самое главное что-бы это не был сиюминутный порыв. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо у вас немає часу книги прочитати, то як виникне час на відвідування пасіки?
Час є. І на перше, і на друге, до читання вже приступив, просто раніше переді мною такої задачі не стояло
переймете знання наставника разом із його помилками і пробілами в знаннях
Для початку мене такий рівень влаштовує
Але ні перше ні друге не допоможе вам стати самостійним пасічником. Тому, я вважаю, починати потрібно з теорії. А потім можна і на практику. Краще - свою, придбавши 3 бджолосім"ї для початку.
Я, поки що, не збираюся стати самостійним пасічником, а лише намагаюся отримати досвід догляду за бджолами. Теорія, звачайно гарна річ, але, казав класик "Grau, liber Freund, sind alle Theorien. Doch ewig grun das goldne Baum des Lebens." © Дякую Вам за участь і список літератури, за відео(обов’язково подивлюсь), але ще раз повторю, що свою пасіку мені ставити не варіант. Тому що не маю ділянки під пасіку, живу в квартирі у великому місті, в офісі працюю. А от допомогати комусь 2-3 рази на тиждень - оптимальне рішення
Самое главное что-бы это не был сиюминутный порыв. :)
На рахунок цього можете не хвилюватися, головне, щоб знайновся той самий
наставник із помилками і пробілами в знаннях
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую Вам за участь і список літератури, за відео(обов’язково подивлюсь), але ще раз повторю, що свою пасіку мені ставити не варіант. Тому що не маю ділянки під пасіку, живу в квартирі у великому місті, в офісі працюю. А от допомогати комусь 2-3 рази на тиждень - оптимальне рішення

Можно начать с одного улья на балконе, сделаете его наблюдательным. Вот это будет супер для начинающего когда сможете наблюдать все в живую :ay: . Сам мечтаю о таком но пока расширение пасеки все усилия на другое. Так что если есть балкон стоит задуматься, да и на окне, на стене можно установить было-бы желание.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Балкон не рекомендую для начинающего. :IMHO1: Тогда надежда, что кто-то откликнется на предложение бессплатной рабочей силы. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні бджолярі, Доброго дня, Шукаю можливість отримати практичні навички на пасіці, піду помічником до кваліфікованого та вправного бджоляра :)
Обратись в общество пчеловодов. Думаю, что там решите проблему. Медку на зиму заработаешь и опыта наберёшься, а если понравишься компании, может быть и приживёшься. Удачи.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А от допомогати комусь 2-3 рази на тиждень - оптимальне рішення

Косить умеете??? :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні бджолярі, Доброго дня, Шукаю можливість отримати практичні навички на пасіці, піду помічником до кваліфікованого та вправного бджоляра :) Добиратися маю змогу по м. Київ та до найближчих околиць, передмістя. Пробачте, що клопочу Вас своєю справою, та, коли можна, не погордуйте стати у пригоді. Дякую за увагу. :hi:
Якщо є бажання ознайомитися з бджолами,- приїжджайте хоч завтра.Адреса пасіки в аватарці. Тел. скину в приват. Косити у мене нема чого - 6 дачних соток. Мій досвід - 50 років з бджолами,- радий поділитися ним. Якраз побачите і виведення маток, збір пилку, щоденні огляди, кочові причандалля. Ну, а дасть Бог, то й на качку меду попадете. Але це вже в червні. Від метро це км 12-15. :hi::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні бджолярі, Доброго дня, Шукаю можливість отримати практичні навички на пасіці, піду помічником до кваліфікованого та вправного бджоляра :) Добиратися маю змогу по м. Київ та до найближчих околиць, передмістя. Пробачте, що клопочу Вас своєю справою, та, коли можна, не погордуйте стати у пригоді. Дякую за увагу. :hi:
Якщо є бажання ознайомитися з бджолами,- приїжджайте хоч завтра.Адреса пасіки в аватарці. Тел. скину в приват. Косити у мене нема чого - 6 дачних соток. Мій досвід - 50 років з бджолами,- радий поділитися ним. Якраз побачите і виведення маток, збір пилку, щоденні огляди, кочові причандалля. Ну, а дасть Бог, то й на качку меду попадете. Але це вже в червні. Від метро це км 12-15. :hi::wave:
З таким учителем і книг можна не читати. :) Жартую, книги необхідно читати, але Леонід дуже досвідчений пасічник - раджу скористатися запрошенням. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...