Jump to content

sion

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  194
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by sion

 1. У Вас будуть саджанці у 2020му? По чому 3річні?
 2. Згоден, що перемички і мікробіологія і дезінфекція це абсолютно різні речі.
 3. У пологових будинках теж миють, хлорірують, в бахілах ходять. Чужих не пускають. А насправді основні місця де заражаються золотистим стафілококом і є пологові будинки, тому що вони працюють по санітарним нормативам. Хоча зараз ситуація покращується, і як ви думаєте чому? Мікробіологія це наука і якщо нехтувати нею - то природа обов'язково накаже.
 4. Запишіть і мене на павловнію 8 саджанців.
 5. Авто це не розкіш, а засіб пересування, навіть необхідність. Особливо у селах, де до лікаря добиратися 30 - 40 км. І ці блага потребують додаткових розходів, які лягають на сімейний бюджет.
 6. Це цікава тема. Маючи бажання Ви можете відкрити цікавий бізнес.
 7. Саме така мантра мене не влаштовує. Якщо нічого не міняти - то буде як у Казахстані.
 8. Дивіться скільки коштує складометр кругляка сосни. Я на дрова не орієнтуюсь
 9. Потрібно виводити землі з сільгосп користування. С/г нищить українську економіку. Дороги руинують, людей травлять, знищені екосистеми. Як мінімум 30 відсотків орних земель перевести в лісиі, луки...
 10. Нічого не міняється - кум, брат, сват, прокурор, бджоляр.
 11. Так можуть. Звичайно цифри при ідеальних умовах, як у авто пишуть одне а реалії інші. А про павлонію, то може і 10 р рости ( особливо коли впарять брак або дичку). Та навіть при таких розкладах вигідніше за кукурудзу. моя думка.
 12. Я вибачаюсь, але тема ціна меду. Але про павлонію я згадав, щоб люди які не знають як отримати великі прибутки на селі включали фантазію, а не скиглили і кидалися у бджільництво. Павлонія пишуть, що гарний медонос і виростає за 5 -6 років і дає 400 складометрів кругляка на гектар ціна 100 євро за складометрів. Тому якщо є 1га , то за 5 р отримати можливо 40 тис євро доходу.
 13. Саджанці з пробірки
 14. Наприклад ліс вирощувати павлонію ін вітро! Але це не в тему ціна на мед.
 15. Хотілось би обмінюватися інформацією по якості вощини будь-яких виробників. Чому одну вощину гризуть бджоли по проволці, а іншу не гризуть. Чому всі виробники печатають розміри вощини, які на практиці не влазять у рамку і її приходиться обрізать ( затрачувати бугато часу).
 16. мабуть так і є! а бджолярі самі придумають звідки в них антибіотик. наприклад : влітку при жарі часто гине багато риби і орендарі дезинфікують ставки антибіотиками, чи сосід курей відпоює хворих курей антибіотиками..... а ще у медах знаходять не тільки антибіотики, а і спори плісняви та грибів, або сполуки шкідливої тари : мішки поіліетиленові та відра ( адже у пластиковому відрі можна мед зберігати максимум пів року), а у нас тару утилізуть чи миють...
 17. тобто, з нього вийде потеряна матка! оригінально
 18. Добрий вечір, я продаю бджолопакети. якщо цікаво то можемо поспілкуватися

  1. sion

   sion

   0688187785

  2. andrey88055

   andrey88055

   Привет! 

 19. Добре, що Ви переймаєтесь здоров"ям людей! мабуть, мед збираєте тільки в еко-місцях, де не обробляються поля ні китайськими і ні іншими гербіцидами, пестицидами, фунгіцидами, а також не вносяться мінеральні і органічні добрива, не сіють ГМО культури, Більш -того, місце для відкачування меду створене по сучасним технологіям і там не потрібно боротися з грибками, плісенню, бо такої нечисті там нема. Бджолярський інвентар і одежу дезинфікуєте спеціальними еко-технологіями, руки миєте спиртом власного виробництва. і бджоли не хворіють і наділені спеціальним інтелектом щоб оминаюти всі небезпечні д
 20. Ну, як не вдарити по м"ячу - то ніколи не попадеш у ворота. І не помиляються ті, хто нічого не робить. Я не підтримував петицію, але це чудова нагода для пошуку істини. Вас не заставляють голосувати за петицію! Дякую що роз"яснили свою позицію ))))
 21. Взагалі-то я про здоровий спосіб життя в якому якусь малу долю займає і мед. І щоб не було так як з глодом (боярішником), діти мають право на знання і обирати свою долю в свідомому віці. я проти силою заставляти їсти продукт. і ще - мед ні в якому вигляді не є ядом! крім алергіків, діабетиків... я б його й до ліків не відносив, - це корисливий продукт харчування. Бажаю здоров"я, і поменше крутіть у виска пальцем.
 22. будь-які продукти при неправильному зберіганні стають ядом: консерви, м"ясо, молочка...... навіть овочі можуть згнити і це не значить, що їх будь-що потрібно з"їсти. Є правила зберігання і приготування усіх продуктів. і навіть при дотриманні всіх правил є ризик отруїтись, чи заразитись чимось небезпечним. Тому вислів " мед - може бути ядом" , як на мене, виглядає дуже тупо. І до речі, країни, які споживають мед біля 10 кг на рік на душу населення - мають гарні показники.... Привчати потрібно з малку до здорового способу життя, а не до чіпсів з пивом і спорт по телику дивитись.... )))) ми є те
×
×
 • Create New...