Jump to content

Укроп

Совет Форума
 • Content Count

  4,092
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Укроп

 1. 2 часа назад, К. А. Е. сказал:

  в феврале лезть в улей ставить перговую рамку

  Відразу після першого обльоту після зими, ставив у виховательки повнопергову рамку. Навіть у зиму старався, щоб медопергові рамки йшли. Дуже зацікавлений щоб починали вирощувати розплод чим раніше. В минулі роки ефект від того був, напевно бджоли відчували що тепло  скоро прийде. В цьому році ефекту від того ніякого, там де стоять пергові рамки, і там де немає, розплоду до недавніх пір не було взагалі.  І думаю що будь яка порода так само зимувала до недавніх пір і розплод не вирощувала. Сироп можна сім’ям давати коли бджоли не в клубі. А якщо на дворі зима і бджоли в клубі, то як давати сироп? 

 2. 7 часов назад, Север сказал:

  Пане @Укроп, конкретизуйте, хто це такі, бо вас теж можна віднести до любителів даного дна, так як ви його використовуєте.:hi:

  Я сітку використовую лише в літній період. Раніше використовував круглий рік, мені не сподобалось. Для дерева сітка взимку не підходить. Зимою використовую сітку лише в ппу. В мене є трошки таких вуликів

  • Like 1
 3. 4 часа назад, koste сказал:

  Осталась матка от Штромана матке в этом году уже четвёртый пошол . Может в этом году трутня получу . В первые два года трутня вообще не было . Встречялось штук 10 скорее залетные . На третий год стал поевлятно и от её но очень мало .:hi:

  Та я ніби вже дорослий, тому в байки якось не віриться. Та і маю думку протилежну, тому що трошки матеріалу різноманітного вдалося полапати, і попрацювати з ним. Повторюсь ще раз, трутня не гонять так багато як аборигени, але в активний сезон він є,і  під кінець сезону потрібно робити певні маніпуляції, щоб його втримати подовше у вулику

  • Like 1
 4. 9 часов назад, Пахомич сказал:

  Якщо не помиляюсь ви замовили в мене 10шт. Всетаки ви замітили , шо ваші вирощують в меншій кількості. Якщо ваші вже мають на сьогодні печатний трутневий то не племя , а какашка. Зима закінчилась , але не зимівля бджіл.

  Пахомич який печатний трутень на цей час? Тут бджолиного розплоду хочеться щоб більше було, а погода не спонукає до того. Пахомич в мене матеріалу скільки, що ви навіть уявити того не зможете. Починається активний сезон, починається процес вирощування трутня, це природній процес, і так має бути. А казки про те що не можна заставити вирощувати трутня, залиште при собі. Мені не потрібно розказувати. Були в мене такі бджоли яких було важко заставити вирощувати трутня, але то була не карніка а бакфаст. У карніки такого не помічав, і пройшло її через мої руки дуже багато. 

 5. Щось давно не було чутно любителів сітчастого дна. Навпаки, багато інформації отримую що бджіл вжимають цієї холодної весни, і гарно утеплюють. Бачу перевагу у сітчастому дні лише влітку, в остальні пори року то є дурниця. Взимку вентиляцію можна організувати і через верх. Я до прикладу так і роблю

  • Like 5
  • Confused 1
 6. В 05.04.2021 в 07:33, Пахомич сказал:

  Шось не похоже , що від Пернера. Від справжніх в червні не можливо одержати трутня , не хочуть вони вирощувати трутня і не заставиш , крім в ізоляторі, а тут на початку квітня.

  Пахомич ох ви і чешите. У мене було, і є,скільки матеріалу від Пернера, що вам і не снилось. І жодного разу такого не було, щоб не хотіли вирощувати трутня. Можливо не в такій кількості вирощують як це роблять ваші аборигени, але вирощують. Вам напевно не звично таке бачити?

  1 час назад, Пахомич сказал:

  80 біля хати ,то вже серйозно . Інтересно, а яка була медоносна база в гектарах в радіусі 3км. ?

  Хочете і собі таку?

  • Haha 2
 7. 9 минут назад, Иван Иваныч сказал:

  Цена слишком высокая,чтобы тему оживлять,да и меда нет.Вот стартанем с 30 и тогда ожидайте оживления темы.Мне нравится цена 25-30 при такой цене и в баньке приятно было парится.У меня только вопрос а вы с кем боролись то когда голосовали ,чтобы меня в бан отправлять.Победили И.И прям таки на славу.Хочу повторения праздника,наваристый он:umora:

  Іван Іванович з поверненням вас. Не переймайтесь ви так, раптом що,то за нами не заржавіє. 

  • Like 3
 8. 2 минуты назад, Мико сказал:

  Куди ?  там же нiкуди зменшуватись 

   

  У мене не по жмені, але однозначно, зимувала бджола відходитиме швидше, аніж народжуватиметься молода. Ще якщо холоди затягнуться, то взагалі буде не весело

  • Like 5
 9. 1 час назад, слава 1987 сказал:

  ( ф1 від однієї материнки Перезимували з мінімальним підмором і жодних слідів від калових мас, в той же час  ф1 від іншої материнки в тих же умовах, як одна розлили "шоколад" і +_ вулочка висипалась, не критично, але бажання пускати в репродукцію пропало.

  Трошки маю у колекції різноманітного матеріалу карніки, всі гарно перезимували, і жодна не какнула. Зимівника не маю, зимую на вулиці. Якщо все робити правильно, то все буде добре

  17 минут назад, Мико сказал:

  I коли вже хоч маленьке , поганеньке вiдео дочекаемось вiд пана Василя 

  Навiщо було обiцяти :dntknw:

  Скоро все буде

  • Like 2
 10. 1 час назад, Seos сказал:

  На мою думку відсутній розплід не через затяжну зиму, а через відсутність пилкових запасів. Були зими, які закінчувались і пізніше та й снігу у березні вкидало, що без трактора не проїдеш, а печатний розплід уже був в другій половині лютого. Навіть на сьогодні боюсь щоб не зурочить підводить підсумки зимівлі, розплід почне виходить після 15 квітня і що там на той момент залишиться бджіл важко прогнозувать, думаю сім'ї ще значно просядуть.

  Зробив експеремент, відразу після першого обльоту, після зими, поставив у виховательки по одній повністю перговій рамкі, які тримав у запасі, і які підставляю кожної весни у виховательки. Однаково не було розплоду, що там де поставив, і що там де не ставив. Бджоли відчували затяжну зиму, і маток не спонукали для відкладення яйцекладки. Те що сім’ї ще просядуть то це однозначно, до 20-их чесел квітня сім’ї будуть лише зменшуватись. 

  • Like 3
 11. Вітаю колеги. Нарешті можна підводити риску в питанні зимівлі бджіл, почалася весна. Перезимували мої дуже добре, одна сім’я лише сипанулась на половину приблизно, причини  не знаю. Всі інші навіть не чистив, почистили самі. Сім’ї взяли розгон лише неділю назад, до цього сиділи в клубах і зимували. На розплод не було навіть ніякого натяку, а дуже хотілось би щоб він був. Але бджіл не обдуриш, вони відчувають скільки буде зима, то не спішили розплод вирощувати. І це геть не залежить від породи, немає тепла, немає приносу пилку, то немає і розплоду. Це стосується будь якої породи бджіл. Зараз почався активний розвиток, буду дивитись до них в 20-их числах квітня. Сьогодні гарно літають, і несуть пилок. Чекаєм кінця квітня, і тоді вже будем бачить хто ліпше стартонув, а хто гірше

  • Like 5
 12. В 10.03.2021 в 23:06, koste сказал:

  По Австрийской Карнике впичятления не однозначные

  Не сміши мене. В тебе хоч одна матка була з Австрії? Ти напевно Австрійський матеріал у вічі не бачив. Через мої його руки пройшло скільки,що тобі і не снилось. І нічого такого що ти описав помічено не було. В мене і зараз є купа матеріалу з Австрії 

  • Sad 1
 13. Вчора провірив свою павловнію, змерзла до коріння на кізяк. Розводняк то все що вона витримує морози. Нікому не раджу з нею гратись, даремна трата часу і грошей

  • Like 1
 14. Як недавно облітувались бджоли, то була можливість по швидкому передивитись сім’ї. Можу сказати що зимівля до цього часу проходить ідеально, підмору мізер, харчі ще є, хоча підїли більше аніж зазвичай. В зиму завжди загодовую багато, тому з харчами ніколи проблем не мав. Розплод бачив у 5-6 сім’ях, по невеличкому п’ятачку. Хотілось би щоб його на цей час було багато, але бджоли відчувають холодний березень, і вирощувати у великій кількості, його не будуть. Було тепло, навіть попересаджував деякі сім’ї у нові вулики із турецькими днами. Маю мету щоб повністю пасіка була в таких вуликах, всі можливості для цього маю. Ті піздні відводки які зробив з насипної бджоли коли розформовував нуклеуси теж поки що зимують ідеально, гріючи один одного через перегородку. В зиму головне гарно загодувати, і щоб оброблені були від кліща, то перезимує без проблем будь яка порода. 

  • Like 5
 15. 57 минут назад, Пахомич сказал:

  Укроп мені не мішає , без Укропа форум сирота. Тож як будете виготовляти поршень? На словах опишіте послідовність виконання робіт.  

  Навіщо мені виготовляти? Я хочу у вас купити. Продайте

  • Like 1
  • Haha 2
 16. 2 часа назад, Пахомич сказал:

  а вам з Укропом? Ви ставите на всіх форумах запитання , чому ваші матки падають на дно?

  Покажіть хоч щось своє, і Укроп запитань більше не задаватиме. 

  3 часа назад, Пахомич сказал:

  Взагалі в мене  шприц другої конструкції і набагато складніший.

  Казати і показати це дві великі різниці. Покажіть, всим цікаво буде побачити

 17. 13 минут назад, Пахомич сказал:

  Шо в шприці складного, трубка поршень і ше пару прибамбасів.   

  Так зробіть. Не товчіть воду у ступі. Самі нічого не вмієте, а когось критикуєте. Ви хоч одну матку в житті осіменили?

 18. 2 часа назад, Пахомич сказал:

  Ви і повчіте мене, як перевірити роботу саморобного  шприца.

  Поки ви доколупуєтесь до роботи шпріца, люди осіменяють тими шпіріцами десятки тисяч маток. А ви і далі шукайте чорну кішку в темній кімнаті. Коли немає що показати плоди своєї роботи, то ви як не до шпріца доколупуєтесь,то ще до чогось іншого. Життя не стоїть на місці, воно розвивається шаленими темпами. Лише ви стоїте на місці, і думаїте що земля крутиться навколо вас. Ви пролітаєте як фанера над Парижем. 

  • Haha 2
 19. 1 час назад, Пахомич сказал:

   Таким методом можливо перевірити не шприц, а решето. Ну і методика , щоб водичка не виходила активно, а якщо буде підтягувати повітря повільно?:umora: Оператори ! Ви зовсім в цій роботі  не маєте поняття , хочаб один звернув увагу на цю безглузду рекомендацію. Я вже не говорю про попередження інфекцій і повноціне наповнення спермоприймача матки.  

  Перед тим як вчити когось, потрібно самому навчитись щось. 

  • Like 2
 20. В 26.02.2021 в 16:09, Пахомич сказал:

  Ліпатова хреноваа  конструкція шприца. Ше гірший (хреновий )оператор. Не може він зробити меньше до 3мм. 

  Ви хоч подумали те що написали? Як може людина яка не осіменила жодної матки, і лише вправно натискає на клаву, вчити ту людину яка вже осіменила не одну тисячу?. Не смішіть людей. У вас із Ліпатовим геть різні вагові категорії. 

×
×
 • Create New...