Jump to content

sypersava

Пользователи
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Україна, Рівне
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  МК 8 рам на 145
 • Порода пчел
  скорее всего карпатка

Recent Profile Visitors

399 profile views
 1. Мне такой точили на Г-108 (по совету cvetkov, там есть выступ на валу, думал шкив протачивать, а он сказал - не заморачивайся ). Одевается на резьбу, и упирается в расширение, зажимается родной гайкой. P.S. Извиняюсь за повтор, рисунок не вставился )
 2. Мне такой точили (по совету cvetkov, там есть выступ на валу, думал шкив протачивать, а он сказал - не заморачивайся ). Одевается на резьбу, и упирается в расширение, зажимается родной гайкой.
 3. Шановні пасічники, є дуже серйозна проблема . С початку червня зробив відводок на плідну матку (купляв карпатку), матка була принята, почала червити, відпрацювала місяць і 10 днів. Сьогодні при огляді (попередній був тиждень тому - матка була на місці, все ніби було нормально) - матки немає, є 2 маточники ніби тихої зміни (ну я так собі думаю - ройових би було 5-6, да і матка би ще бігала), відкритого розплоду немає, печатного - рамок 8 (магазинних). Бджоли по кількості ніби так як і було (3 корпуса на 145, робив відводок на 1 корпус - тож трохи розвинувся). Підкажіть, чи встигнуть до осені
 4. Кстати, как появился взяток - стали вести себя спокойно (ну более менее), пчела крупная, трутни вообще зоровые, сначала думал шерни, а потом присмотреля - трутни ).
 5. Він може взяти 2 понятих - тоді Ви обов"язково відкриєте і капот і багажник. Це не регістрація, це внесення додаткових данних, тобто в техпаспорті є пункт - вид палива, якщо є відмінності в техпаспорті і в тому що є в наявності - Ви не маєте право використовувати авто, нікто Вас не заставлятиме, але і використовати авто Ви незможете, і це нормально, я платив за перевипуск техпаспорта десь 500 грн., так, це багато, це в мене викликає обурення, а те що треба щоб все було законно - в мене обурень невикиликає. А при чому тут таксисти? Якщо е****не балон з газом - неважливо в якому авто це трапилос
 6. Я встановлював гбо на авто три роки тому,внесення гбо в техпаспорт є обов'язковим,інакше штраф,а можуть навіть забрати на штрафмайданчик,при внесені треба пред'явити документ від того кто монтував обладнання (в них має бути дозвіл). Газ може бути небезпечним,якщо його будуть ставити як небудь,мені здається нормальним,що це має бути контрольованим.
 7. Я сам винен, так, я включав двигуна без медогонки він ще починав злітати коли я його докручував, але вирішив зразу перевірити міцність схеми - бо коли бігаєшь з рамками і за тобою носяться бджоли - не до паяльника буде ), поясніть будь-ласка на пальцях, як регулятор робить, точніше, як його використовувати, чи його просто виставити в одне положеня, чи коли його крутити? Може дійсно поставити якийсь резистор щоб не давав викручувати до максимуму?
 8. Є! Є перший спалений запобіжник! Мабуть не треба було двигун без навантаження на максимальні оберти розкручувати. Вельмишановний mag58 дуже Вам дякую за Ваш пристрій! Ще б бджоли меду наносили, щоб було що качати ). Використав БЖ типу АТХ від комп'ютера, брендовий - HP, пише 130 Вт, на 5 В підключив лампочку (автомобільну 55Вт, думаю непогано буде повісити її над баком медогонки - додаткове освітлення), без лампочки БП через 15 секунд вимикався. І Вам дякую шановне товариство за допомогу.
 9. Це схема великого винахідника і розробника mag58, тільки мій знайомий переробив печатну плату під деталі які він замовляє. Реверс я не робив, тобто виходить мені на генераторі навпаки треба буде +12 подати на загальний, а ОЯ і ОВ на плюси обмоток? Чи на генераторі там нема + і -? Так, іду вмикати .
 10. Так, знайомий радіст відтворив проект Г-22-2 так сказати "в кремнії", режим програмування перевірив, працює. Постало питання, на г108 3 контакти, на схемі - 4, треба розбирати генератор і виводити ще один контакт?
 11. Це не стосується лабрадорів, доберманів і бакфаста, ну і карніки в нашій місцевості ). Американські бджоли-вбивці - так, стабільний гібрид, але ж він з"явився не так давно, доречі, наскільки я зрозумів, бакфаст - це італійськи бджоли з монастира бакфаст, все інше - це виходить, підробка?
 12. Повна чушь, природа працює просто і жорстко - еволюція, природній відбір, ланцюг живлення - ось основні інструмнти природи, зникне людина - зникнуть гібриди, лабрадори і добермани також зникнуть. Виживатимуть найсильніши.
 13. А ктось замовляв вулики в "Волынское лесоперерабатывающее предприятие", як вони по якості? Просто робив в місцевого столяра раніше, з липи, але шось с кожним роком між корпусами все більше і більше щилини стають, да і ціну він гне, як за польський з ппс майже...
 14. Коли в мене буде хочь 50 вуликів - куплю італійську радіалку, я вже собі придивився ).
 15. Дуже дякую! Я зробив швидкозйомний великий шків, послабив ремня, переробив БП від компьютера типу АТ (там треба навантаження подати на 5В і відпаяти "ніби" систему захисту по лініїї 12В, якщо когось цікавить можу надати ссилку). Матлихає як треба ). Якби не переробляв на радіалку - може і не заморочувався, але ж 15 хвилин крутити це не 3 .
×
×
 • Create New...