Jump to content

teplov

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,299
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4,976

About teplov

 • Rank
  Старший солдат
 • Birthday 07/23/1967

Contact Methods

 • MSN
  0678617827
 • Website URL
  http://baron081.wix.com/pchelomatki-zakaz
 • ICQ
  0
 • Skype
  teplov833

Profile Information

 • Location
  Хмельницкий пер Нечая 16

General Information

 • Пасека в
  Хмельницкая обл О678617827
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  рут
 • Порода пчел
  Бакфаст.

Recent Profile Visitors

11,052 profile views
 1. Василь привозив і мені, і Котилевському, і ще багато кому. Лівандовський працював з німецьким заводчиком (ZG), а себе записував (GZ). Перестали з ним співпрацювати тому що не давав ніяких родоводів. Та і нашому споживачу як в тому анекдоті. "Єврей каже, мені би такий розум як в Івана потім". Змогли брати з Німечини, ще Укроп привіз Кордован з Америки. Кому той польський Бакфаст став потрібен.
 2. Тема Бакфаст, то і мова про нього, всього кілька чоловік запитувало з Америки. Я не кажу що в Америці немає хороших маток, та там є такі люди як Ви, які читають закон України про бджільництво та думають, як там все сертифіковано...
 3. Орган який сертифікує маток, в нього є якийсь сайт? Чомусь я впевнений що його немає. Про ціну, викликати сантехніка в нас, та США, в скільки буде дорожче. Чи в них сантехніки сертифіковані? І до речі американці хочуть мати наших маток, і цінять їх. З їхніх слів, в США немає доброго матеріалу.
 4. А чим підтвердженні закордонні родоводи? Закордонний селекціонер дає паспорт (родовід матки) навіть на неплідки, якщо його про це попросити. Не кажучи вже за матку за 150-200 Євро.
 5. Цього року відстаю на 10 днів, нічого не поробиш. Черга перейшла першу сотню.
 6. Цього року матки будуть пізніше на 7-10 днів. Мало половозрілого трутня.
 7. 194 найкраща лінія, мирна, гарно розвивається та добра медопродуктивність. Якщо це можна назвати недоліком, то це не стабільна по кольору. Тому за материнську її мало використовував. Зараз є 198 її дочка, яка відібрана на материнську лінію, та більш стабільна по кольору.
 8. Завтра в дружини день народження, і ще не було такого року щоб в цей день я не нарвав їй Конваліїв (Ландшів), цього року десь через тиждень будуть цвисти.
 9. Свої бджоли, в двох випадках: коли невчасно повертається з обліту, або коли стара.
 10. Якщо Карніка зимує відносно малими сім'ями, то Бакфаст має зимувати тільки сильними, і це є основне правило утримання бджоли Бакфаст. Через це і здавалось би і більше корму вона споживає. Та по весні вона дасть фору будь якій породі. З другої сторони, якщо зимує відводок то товку буде мало. Відео яке я зняв для товариша з Іспанії, воно тільки по посиланню для точківців. До речі я бракую усіх маток незважаючи за які гроші їх придбав, якщо при першому обліті був печатний росплід в сильній сім'ї.
 11. 319 та її дочки, гарні до меду, і сила сім'ї теж на відмінно, дуже гарне восковиділення. Мінус її, це як для Бакфасту підвищена злобливість, та рійливість 5-7 відсотків. Це що стосується Ф-1. 255 теж гарно збирають нектар, миролюбні на 5+, та сила сім'ї (в моєму регіоні) 30 рутовських рамки, гарно бере не сильні взятки. 319 потрібно більше корпусів, вона дуже добре бере бурхливі взятки. Це і є її головна перевага, яка перекреслює її недоліки. 112 дуже економна, через це потрібно в Травні в неї забирати мед на верх щоб був гарний розвиток. А це додаткова робота. 80 найкраща для раніх взятк
 12. Кліщ, та не вірна боротьба з ним. Типу серветок промочених гліцерином зі щавелевою кислотою.
 13. Я помітив таку закономірність, і вже давно, що гинуть сім'ї в переважній більшості від кліща і від голоду. Якогось відношення, порода чи то лінія, до цього не мають. Найбільше гине в прихильників екологічної обробки. В Іспанії не перезимувало 70% А ТАМ ЗИМИ ТО НЕМАЄ
 14. Розхід корму це ще можна поспорити де більший, зимою можливо і в сильних, та якщо так як цього сезону, то то можна посперечатись, сильних то не кормили І зимувати сильні сім'ї бажано на дні з сітки.
×
×
 • Create New...