Jump to content

GEVAK

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  201
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

128

1 Follower

About GEVAK

 • Birthday 10/15/1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Черновицкая обл.

General Information

 • Пасека в
  Чернівецька область, Новодністровськ
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Багатокорпусні 10 рамкові 300+145
 • Порода пчел
  Карніка

Recent Profile Visitors

1,613 profile views
 1. Людей відлякує низька ціна на хороші пакети. Необхідна мені кількість заброньована. Продажа інших сімей буде в збиток для мого медосбору. Тому ціна відкорегована з врахуванням попиту і пропозиції. Гарних медосборів!
 2. Залишилось 10шт. Ціна 1200грн/шт.
 3. Частковий обліт на пасіці. Зимують спокійно і економно. Поповнення кормів не потребують. Зимуємо далі Залишилось 45 пакетів.
 4. Застосування неналежних нормативних вимог це і є маніпуляція. По факту ви вказуєте, що обмеженням надлишкової кількості бджоли я погіршую якість свого товару і він не відповідає вимогам ДСТУ. Це є свідомі дії на дескридитацію товару і продавця. Потім ми дізнаємось, що згідно чинного законодавства, на мій товару не можуть поширюватись вимоги ДСТУ. А ще ми дізнаємось що даний товар вас взагалі не цікавить. Тому прошу припинити вашу діяльність у цій темі. Крім бізнес-ідей чорного піару є набагато цікавіше чтиво. Наприклад наукові роботи про масу бджіл на рамці -посилання-. Прошу вибачення з
 5. По цьому ГОСТу будуть перепродавати бізнесмени. Вони купують 4р розплоду печатного від бруска до бруска а ще з 1-2 рамок струс бджоли. Потім купують зимувалу матку у матководів. Через 5-7 днів мають 2 пакета на продаж по ГОСТу. Головне дідам навішати про ДСТУ.
 6. Ви гарно маніпулюєте фактами, навіть схоже на правду якщо не вдаватись в деталі. 1. ДСТУ 4985:2008 поширюється лише на Українську степову породу бджіл. 2. Ви сказали що згідно ДСТУ, в 4-х рамочному пакеті повинно бути 1,2 кг бджоли. Уточніть будь-ласка згідно якого ДСТУ? 3. Чому ви вирішили що в моєму 4-х рамочному пакеті не буде 1,2 кг бджоли? 4. Скільки грам бджоли в одній вулочці на рамці Дадан? 4. Якщо вас не цікавить порода Карніка, навіщо намагатись дискредитувати товар у цій темі?
 7. Можливо для вас це і бізнес. А для мене це улюблене хоббі. І можливість спілкуватися із різними людьми яких цікавлять не гроші а Божі комахи. Але повернемося до вашого бізнесу То ви готові заключити договір у формі?: Продавець ****** бере на себе зобов'язання сформувати й передати Покупцю ***** 4-х рамкові пакети. Пакети повинні бути виконані згідно ГОСТ 20728-75. Тару для формування 4-х рамкових пакетів надає покупець. Термін формування пакетів 1 травня 2021р. Покупець бере на себе зобов'язання передати Продавцю "х"000грн за "х"шт. 4-х рамкових пакетів виконаних згідно ГО
 8. Якщо ви маєте на увазі ГОСТ 20728-75, то ви дійсно праві що 4-х рамковий пакет повинен містити 1,2 кг бджоли. А ще згідно ГОСТ 20728-75 "Расплод пчелиный в переводе на соты размером 435x300 мм, не менее 1,5 шт." Зверніть увагу, вік розплоду по ГОСТу не лімітується. Ви точно хочете пакет по ГОСТу? Чи може краще нехай буде пакет по совісті?
 9. Щоб не повторюватись усім хто цікавиться, додаю фото ДЕЯКИХ паспортів материнських сімей з яких брав матеріал для виведення маток. Також уточнюю що бджіл додатково не трушу. Особливо жадібні можуть узяти собі в кишені . Відео з пасіки: 2019р.
 10. Продам пакети (відводки) карніка F1 з власної пасіки. Склад пакета: 4 кращих рамки з вулика на ваш вибір + матка карніка F1 Матки: 2020р.н. мічені, карніка F1, лінія Тройзек-1075. Рамка: дадан (435х300 мм), єввостандарт з розділювачами гофмана, дріт нержавійка+втулки. Термін продажу: кінець квітня - початок травня (по домовленості). Вартість: 1000 грн. Тара ваша, самовивіз. Місце знаходження: м. Новодністровськ, Чернівецька обл. Можлива моя доставка в сусідні області за домовленістю. тел. 097-981-09-26, Сергій
 11. Может они начинают тормозить от осознания, что столько меда для них дохрена? ))
×
×
 • Create New...