Jump to content

rafael

Пользователи
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by rafael

 1. Так теж про це думав і кормив результат - багато розплоду, матка дуже сильна, багато сіє. Це щодо тієї сімї що біля дому. Я її розформував на нуклеуси і стало трохи спокійніше на пасіці. Але на кочовому точку проблема залишається. В них є невеликі запаси ріпакового меду та агресія не зменшується. В середу проводив огляд у другому корпусі бджоли спокійні а з нижнього льотка вискакували бджоли і атакували в ноги димар не допоміг їх щораз більше вилітало з льотка прицьому у верхньому корпусі все спокійно. Для себе помітив ті сім'ї що агресивні заміню маток.
 2. Вже не перший рік виводжу і ф1 і ф2 такого не було. І чомусь більшість з рижим окрасом злі. А трутневий фон намагаюсь насичувати своїм трутом.
 3. Потрав наче не було в мене. Всю весну, що далі то гірше.
 4. За руками злітають це таке, вони не дають огляд робити хмара бжоли б'ються в сітку руки ноги це жах. На точку біля дому 3 шт такі з семи і на кочовому 5 з 40. І шви шукають в одягу і в шию жалять. Є серед тих сорока дві рижі по окрасу спокійні. А інші сірі з коричневим тергітом наче спокійніші.Я вже звик до спокійних бджіл, а тут таке.
 5. Ф1. Дочки ШО маток Вальчука. Минулого року такого не було. Я їх підсадив весною 2019 і весь сезон пройшли наче нормально. Мед відбирав у серпні теж наче спокійно. А цією весною наче подуріли. Рижі дуже агресивні.
 6. В мене бакфаст дуже агресивний ті що рижі не дають огляд робити не помагає ні димар ні росинка жалять як швейна машинка. Сірі спокійніші але теж злітають за руками. В когось ще таке є? Чи це сезон такий чи гени такі?
 7. на другий день зазвичай дивлюсь, в деяких сім'ях багато сиплеться (до 70 шт.) в деяких менше
 8. Маврик по 50 мл. фасуєте?

   

   

  1. dust

   dust

   Є така фасовка 50 мл - 160 грн

 9. я не обробляв нічим. Поки що все добре, вже четвертий сезон служать.
 10. для десяти сімей можна і так, а для сотні або на декількох точках це вже геморой. Так я по ньому якраз робив.
 11. Брав 350 мл олії та 23 мл маврика на 70 полосок розрахунок був 80 мг на полоску діючої речовини. Розмір полосок 2см х 20 см товщина 1.5мм. Вся олія не впиталась залишилось прибл 20мл.
 12. Я зробив полоски з концентрацією 80мг (робив на олії). Посипалась бджола, а кліщ ні.
 13. Хто може підказати чому якщо робити полоски для обробки бджіл на 100 сімей йде 40 мл мавріку, а якщо стріляти пушкою то розхід 6 мл мавріку на тих же 100 сімей чому пушкою йде менше
 14. Так проходить тепло і чим більша плотність пінопласту тим більше проходить крізь кришку я теж експерементував з цим
 15. Сьогодні контрольна вага показала +2.1 кг дивина такого в мене небуло
 16. В нас теж не приїжджають на точок просто аналізи подивились записали тай все можеш їхати.
 17. в мене як потепліло по +0.2-0.3кг в день а вчора +0.6 кг а сьогодні +1.6 кг ще такого не було в попередні роки щоб у квітні більше кілограма принесли
 18. Требования к отводкам в бессотовом пакете (ГОСТ 20728 – 75) требования к безсотовым отводкам Состав Норма Характеристика Пчелы кг. не менее 1,3 Все возрасты Матка 1 Не более 2 лет Трутни Допускаются если ввоз разрешен Корм для пчел кг. не менее 1,4 60% сахарный сироп Корм для матки гр. не менее 15 Канди скопіював про безсотовий пакет дякую Маслюк
 19. де ці стандарти можна побачити є якийсь текст?
×
×
 • Create New...