Jump to content

Miracle

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Miracle

 1. Пальці дорожчі.Попробуйте зробити верхню планку з двох половинок.
 2. Да не треба ніякого яду ,бо в таких вуликах і бджола жити не буде.Найкращий і найдієвіший спосіб зажисту деревини від шкідників закладати на зберігання і сушку без кори
 3. Вулик левицького не зовсім українець Розмір українсьеої рамки 300*435 а рамка левицького 250*432 та й інших конструктивних особливостей хватає.
 4. А почему нет? Я это делаю фрезой 20 мм. А 25мм еще лучше и фрезеру легче
 5. Буває і 270. Я взяв найкращий варіант. Ну а коли 260 то тоді просто .... торба! як кажуть у нас, тобто ще гірше. Як всім відомо Вощини на українську рамку взагалі не випускають,розміру рамки теж зменшувати не бажано значить треба миритися з тим що є.
 6. Давайте трішки порахуємо Зовнішні розміри української рамки 300*435 мм,отже 300 мінус дпі боковинки по10 мм 280 ммпристандартній вощині 5 мм зазор на сторону,435 мінус 20 мм (верхній брусок) мінус 10 мм нижній брусок 405 мм ,5-7 мм заклад вощини на верхній брусок і все гут
 7. Це не зовсім так. Враховуючи розмір вощини за умови 315 мм в рамці залишається незаповнений простір. Простіше кажучи менінгіт. Тому краще українці робити саме під ширину 300-305 мм. Доброго вечора.Так діло в тім що 315 мм це внутрішній розмір вулика ,а рамка стандартна 300*435 мм І ніякого менінгіта.
 8. Дякую пане Петро і Микола Іванович за поздоровлення,При зустрічі
 9. Да не на чому не висіла ,їїтам простоне було,бджоли навіть язика не потянули .А от ідея про вулик з півкорпусів заслуговує уваги(наліто напіврамки а на зиму по центру гнізда цілі а по краям напіврамки)
 10. Та як таких особливостей і нема все як у звичайних вуликах.Чому дві надставки ,просто позаторік зробив вулики з надставкою на 145 трохи помучився з переходом бджіл у надставку,поки не вставив у пару рамок старої суші не хотіли її освоювати.Уцьому році зробив надставку на 215 проблем з переходом не було.Підняв пару рамок з гпіздового корпуса у надставку доставив між ними напіврамки з вощиною і процес пішов .Після того як матка почала сіяти у надставкових рамках гніздові опустив назад у корпус а їх місце заповнив навощеними піврамками.Чому два розміра надставок,просто так получилось чисто техніч
 11. Та ні. Вибачте. У Вас і у Приятеленко вулик на базі розробки аграрного університета. Тоді все нормально,дійсно за основу взята розробка аграрного університнта.Бокові стінки 35 мм товщини ,передня і задня 15 мм дошка,20 пінопласт і зверху ДВП. Надставки і дно 35 мм.Вулик легкий саме для кочівлі.
 12. Зачем вам заморачиватся с этим ОСБ ,если в мастерской подбит черновой потолок из доски зашейте его гипсокартоном и дешевле намного и экологичнее
 13. Я щось не зовсім зрозумів попередніх постів,чи то мене звинувачують у плагіаті чи що,Якщо так то я йне думав присвоювати собі авторства даного вулика ,дійсно конструкція взята з книги Гайдара і Поліщука (Пасіка) просто дещо я підробив під свої умови утримання.
 14. І так продовжимо ,у даному вулику війнявши льотковий вкладиш є можливість зробити нижній льоток на всю ширину корпуса тому матка сіє майже на всіх рамках .у цьому році був один вулик у якому було 10 рамок розплоду,тут головне не запізнитись з постановкою надставок(на 215 рамку своя надставка на 145 своя) інакше зальють медом гніздо.За два роки у надставках матки не червили з однієї сторони це добре а з іншої не дуже ,усерпні місяці коли ми стояли на сонячнику бджоли навідріз відмовлялися складати мед у наставку(рамки зі старою вощиною залиті медом повністю, а свіжовідбудовані порожні тому ма
 15. Спасибо. Я просчитывал такой вариант, только размер планировал 450Х316. А как сказывается перпендикулярное расположение магазинных рамок? Может есть какие-то особенности в развитии семьи? Каихто супер особеностей нету ,но за два года содержания пчел при перпендикулярном расположении рамок матка в наставках не отложила ни одного яйца .Были некоторые трудности с освоением новых наставок нехотели строить соты но постановка всего одной рамки со старой вощиной решила проблему.
 16. Какие внутренние размеры корпуса? Внутренние размеры корпуса 450 + 315 мм,если ставить дадановские полурамки они получаются впоперек гнездовым
 17. Такі вулики виготовляю я. Від'ємне дно, гніздовий корпус на 12 українських рамок, надставка на 12 українськаих піврамок(215мм) , або на 9 дадановскіх напіврамок, потолочина, підкришник,криша.
 18. Уважаемые господа пчеловоды ваши расчеты только теоретические , вы берете в расчет только чистые сборочные размеры . Добавте к ним длину на оторцовку деталей ,выбросите несколько особо крепких сучков ,несоотвтствие длины и ширины доски нужному размеру ,пропилы и острожку при склейке . Ксвоим расчетам добавте процентов 30 и тогда будет само то.
 19. Причин может быть несколько ,вопервих недостаточно острый инструмент или недостаточно оборотов режущего инструмента,вовторых строгание происходило против направления волокон(попробуйте строгать в другую сторону) и в третьих осина такое дерево что сырое обрабатывается лучше чем сухое (попробуйте увлажнить поверхность заготовки перед строганием)Лучше обрабатываются доски из верхних частей ствола чем комлевые,аесли ничего не получается ворсистость заготовок убирайте шлифованием.
 20. BANACS Вітаю з днем народження,сонячних ранків ,гарних світанків ,щастя без ліку і довгого віку
 21. Всьому вина цвяхи раніше їх робили з якісного дроту а тепер з того що під руку попаде і що дешевше такий вже унас український бізнес. А приспособа для рівного забивання цвяхів проста як усе геніальне,це плоскогубці але треба взяти їх з вузенькими губками .беремо цвяшок у плоскогубці і забиваємойого до губок забираємо плоскогубці і добиваємо до кінця.
 22. Альтенбург, автобат У нас одна з самих масових військових спеціальностей. Арнштадт Ракетнозенітний девізіон ПВО
 23. Та не долго осталось, народ не Президент наш мерзнут на улице не будет. потеплеет и вперед за родину!!!!!!!! Я вот тоже пакеты здам и подй прапором помашу и покричу... Прапором махати вже пізно Треба брати щось поважче і погостріше А те що наша влада виробляє з народом окрім як геноцидом не назвеш.
 24. Шановні добродії! Стандарт на вуликові рамки був прийнятий у 1918 році ,з того часу багато води втекло .На мою думку прийняття цього стандарту стосувалося тільки габаритних розмірів рамки для їх уніфікації.А от що стосується розмірів деталей з яких ця рамка виготовлена за 97 років що сплили з того часу то нема сенсу ламати списи відстоюючи свою точку зору якою має бути товщина бічної планки 8 мм чи 10 мм а може і 6 мм те саме стосується і товщини верхнього бруска .Добре експлуатуються рамки і з сантиметровим верхнім бруском .Час не стоїть на місці і ми міняємось і не завжди в кращу сторону.Пра
×
×
 • Create New...