Jump to content

Король Орест

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  256
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

240

2 Followers

General Information

 • Пасека в
  Україна.Львівська обл.с.Городище
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  лежаки
 • Порода пчел
  карпатка (вучківський тип).

Recent Profile Visitors

1,227 profile views
 1. Не по темі,але напрошується така поговірка: Сліпому не покажеш, Глухому не розкажеш. Дурневі не докажеш!!!
 2. Чуть менше по роках,будучи студентом 10рублів батьки давали на тиждень на прожиток(ще вистачало раз на пиво сходити).
 3. 100%. Я родом із с.Демидів(11км від Городище (тут живу 12років)) - із одного боку р.Дністер із другого майже кругом села ліс - один павільйон(18 сімей) стоїть там постійно, другий (50шт) підтягую на різнотрав'я,липу. Стаціонар дає тільки травневий, або якщо є щось посівне. Не розумію у чому проблема, так у нас немає таких взятків як у вас,але при найгіршому варіанті сім'я принесе 10кг меду а це 1400грн і на самому меді ніхто не "сидить".
 4. Тема яка? 140 пакетів. Мій населений пункт має назву Городище. Коли створював профіль мав 220шт, минулого року було 180, цього року є 210.
 5. Із ліва була сім'я(20рамок),із права відводок(10рамок) - продав із них пакети. Об'єднав, дав критий маточник. Не має кому носити?
 6. Написав три речення, - коментуєте друге, - перше не читали??? Дякую,що порахували(самому "руки не доходили"). Трохи уточню і добавлю. По меду - мав тільки дві викачки(акації у мене мало, - вона у мене іде у + малина + різнотрав'я, потім окремо іде липа - цих двох видів меду цього року у мене не було), соняшник качав у кінці липня - брав половину+ із вулика, решту залишав на зимівлю. По бджолам - на весну було 180+, - 140шт продав, біля 10шт були "слабачки", решта використовував для заселення нуклеусів і "ремонту". Так як Ви вже стали моїм особистим бухгалтером,то зробіть пе
 7. У "нас" соняшник сіють вже біля 10років, - павільйон завжди підтягую(зимують на соняшнику добре),(наш мед із соняшника відрізняється від "вашого" - посіви по термінах цвітуть "разово" - тобто не має "соняшникового" конвеєра, + різнотрав'я). При тому,що цей рік по меду не дуже... У мене було 700кг травневого і 1,5т соняшникового. Вже продав весь по 140грн/літр.
 8. Років 3 тому відправляв Укрпоштою, - було 60-80грн за пакет(залежно від ваги)?
 9. Дайте відповідь на таке питання - Ви плануєте щось придбати, наприклад телевізор, - Ви йдете по різних магазинах і визнаєте ціни, чи стаєте перед магазином із плакатом "куплю телевізор"?
 10. Пробував рукою під утеплення - не тепло,у моїх черви ще немає. Не знаю чи так буде -
 11. Сьогодні на обід зробив фото (на вулиці +3,вітер), не дуже добре видно - клуб на 4ох рамках.
×
×
 • Create New...