Jump to content

Борода-1

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  958
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Борода-1

 1. Для прикладу фото з Луганської області.Бджоли трощать пасту з пилком де вміст пилку 2,5 % .Перетравного протеїну аж цілих ...0,5 %!Це 5 грам (5000 мг) в 1 кг пасти.Цієї кількості перетравного протеїну вистачить щоб виростити додатково ....аж 200 личинок бджіл.Тобто бджоли з'їдять 1 кг пасти канді з вмістом 2,5 % пилку і всього вийде 200 додатково бджіл!

  Тоді логічне питання скільки потрібно з'їсти кілограм такої пасти щоб виростити додатково 3000 бджіл?

   

  зображення_viber_2021-04-07_17-45-27.jpg

  • Like 2
 2. 2 години тому, Lefty сказав:

  Якщо Борода-1 справді використовує соєвий ізолят (так заявляє Майстречук у своєму ролику), пивні дріжджі, а вміст протеїну в готових пиріжках 18% , то частка цукрової пудри і сиропу доволі істотна..., але це так думки в голос, а загалом в ваших словах є логіка. 

  ЗІ: з чого  Ваша паста складається, коли починаєте давати, який темп споживання і який результат? (ліпше в відповідній темі дайте відповідь)

  Вже дописав під відео Майстерчука.повторюсь.

  І я не бачу сенсу їм брати.Як ,би я хотів ,щоб вони забрали вмить ,зробив бе міст 1 % перетравного протеїну .І це прирівнювалось би пасті канді з вмістом 5% ПИЛКУ. В МОЇХ пиріжках вміст перетравного протеїну….увага 18 %, тобто у ВІСІМНАДЦЯТЬ РАЗ БІЛЬШЕ, ….бджоли зїдаючи 55 грам МОЇХ ПИРІЖКІВ ПОЛУЧАЮТЬ ТАКУ Ж САМУ КІЛЬКІСТЬ ПЕРЕТРАВНОГО ПРОТЕЇНУ, СКІЛЬКИ ПОЛУЧАЮТЬ ПРИ ЗЇДАНІ 1 КГ канді з 5% МІСТОМ ПИЛКУ КАНДІ-ПАСТИ! Дійсно природній пилок ніхто і ніщо не замінить.Моя підкормка ,це ДІЄТИЧНа підкормка ,яка за своїми параметрами напоминає ,але не замінює Пилок! Накопичення пилку та нектару - двох основних джерел поживних речовин у сім’ї медоносних бджіл - регулюється на основі потреб. У той час як нектар збирається в надлишку через те, що потрібен величезний запас меду, пилок управляється приблизно на рівні, який становить резерв лише на кілька днів. Лише кілька днів дощу спричиняють майже повну втрату запасів пилку, тоді як запаси меду знижуються лише на кілька відсотків. Основну задачу моєї дієтичної підкормки(18% перетравного протеїну ) це не дати сімї просісти в період зміни погоди та недостатнього надходження (або незбалансованого) протеїнового корму. Щоб бджоли не займались КАНІБАЛІЗМОМ. Звертаюсь до пасічників які вміють логічно і критично мислити. НЕ спішити з висновками.Потрібна погода і час ,щоб зрозуміти! В цій всій ситуації найбільше повезло моїм місцевим пасічникам, знайоми та друзям ,оскільки їхні бджолосімії перші відчівають свого роду новації. Ще раз ,це зовсім новий рівеь підкормки бджіл: 1)Без антипоживних речовин(як у соєвому борошні) 2)Без токсичних трисахарів(типу стахіози,рафінози-як у соєвому борошні) 3)Збалансованого по амінокислотному профілю 4)Правильним вмістом вітаміннів та ліпідів 5)З додаванням природніх ефірних олій

 3. 1 година тому, ДобровоЛ сказав:

      Дякую, пане Миколо, за пораду ! Але ж ви , очевидно, не в курсі що то за соя - вона уся на 100 відсотків гемеочна. От звідси й потрібно танцювать.:IMHO:

    А просушену й подрібнену кавомолкою обніжку потрібно слоями заливати медом. І це весною буде чи ненайліпша бджолина стимулююча підкормка. :az:

   А сурогат, щоб там не говорили й не придумували, він й в Африці - сурогат :IMHO:

  Ось ці вже подвійні стандарти!

  1)Та соєві домішки вже зараз в кожному другому продукті що ми споживаємо та й наші діти і внуки.

  Спочатку потрібно принити споживати соєві сурогати особисто , я так думаю!:hi:

  2) Я не бачу сенсу забирати пилок у бджіл (тим самим створювати їм ще  один стрес-фактор),щоб весною через рік їх підгодувати.Хоча цими  так званими "пилковими підкормками " бджоли знехтують бо цього пилкового протеїну буде мізер для додаткового весняного розвитку !

   

  • Like 1
  • Haha 1
 4. Дійсно, відомо, що соєвий біб - комора унікальних білкових комплексів, легко засвоюваних жирів, амінокислот, мікроелементів. Тривалість збереження бобів сої без втрати її унікальних якостей залежить від цілісності зерен, тобто від цілісності їх оболонки (відомо, що сортність сої визначається відсотком пошкоджених і битих насіння сої). При пошкодженні оболонки за рахунок активних речовин відбувається швидке окислення жирів і руйнування вітамінних комплексів. Саме з цієї причини технологію «сухий» переробки сої для отримання шроту не можна вважати ефективною, так як в ній швидкість процесів окислення набагато перевищує швидкість процесу технології приготування комбікормів.

  Характеризуючи антипоживні речовини зерна сої, необхідно зазначити: ці сполуки мають переважно білкову природу, що дає можливість їх знешкодити дією високої температури. До таких речовин сої належать: інгібітори протеаз — інгібітори трипсину та хімотрипсину; антивітаміни А, D, Е, В12; сполуки, що знижують доступність таких мікроелементів як цинк, марганець, мідь і залізо; алкалоїди; фітогемаглютеніни; алергени; антигормони, олігосахариди - стахіоза, рафіноза й вербаскоза які є токсичні для бджіл.

  Висока температура обробки бобів негативно впливає на доступність лізину сої. При цьому утворюються сполуки лізину з амінокислотами і редукуючими цукрами, які мають коричневе забарвлення. При баротермічній обробці втрачається 15-20% лізину, при прожарюванні його вміст може знизитись удвічі.

      Існують такі термічні способи інактивації антипоживних речовин зерна сої: варіння, автоклавування, прожарювання, мікронізація, екструзія, експандерування, волого-теплова обробка, НВЧ-обробка, приготування соєвого молока і пасти.

      Варіння включає замочування зерна на 12-20 годин та обробку парою без надлишкового тиску протягом 60 хвилин при температурі 100°С. Перевагою методу є використання недорогого обладнання, яке широко представлене на ринку.

      При автоклавуванні зерно сої обробляють під тиском пари 0,2 МПа і температурі 130°С протягом 20 хвилин. Перевагою методу є поглиблена інактивація антипоживних речовин, що дозволяє використовувати сою в годівлі молодняку тварин.

      Прожарювання сої включає обробку зерна на жаровнях типу ВС-1049 при температурі від 110 до 168°С в залежності від типу жаровні. При мікронізації температуру обробки підвищують до 180-220°С. У процесі прожарювання чи мікронізації відбувається жорстка денатурація білка сої, що зменшує його розчинність.

  Екструдування як метод ґрунтується на обробці цілого чи подрібненого зерна сої, яке пропускають через екструдер, де під дією тиску 25-30 атм. і температури 140-145°С відбувається руйнування антипоживних речовин. Одержаний продукт, як правило, не потребує додаткового подрібнення. Основний недолік способу - швидкий знос у процесі роботи шнеку і матриці, що призводить до зниження тиску і температури обробки зерна й відповідно до недостатньої інактивації антипоживних речовин сої.

  В мене знайомий продав в минулому році зерно сої оптом по 36 грн за кг!

  Питання по якій ціні сьогодні продається соєве борошно для підгодівлі бджіл обеззжирене і термічно оброблене?!:umora:

  Відносно дріжжджів 

  https://www.honeybeesuite.com/brewers-yeast-or-bakers-yeast-for-bees/

 5. 6 хвилин тому, Николай S сказав:

  мед хоч і в малих дозах але все  таки містить в собі і зерна пилку

  Оце є ключеві слова.          Якщо навіть в пасту канді добавити 5% пилку(50 грам на 1 меду),це буде в перетрвному протеїні 10 грам.(якщо навіть врахувати що вміст перетравного протеїну в пилку 20%)

  За 6 днів личинка бджоли споживає 25-37,5 перетравного протеїну.Візьміть калькулятор і поділіть скільки виросте личинок ....і увага коли з'їсться 1 кг пасти з добавкою аж 5 % пилку.А якщо в меді тільки зерна:umora:

 6. Йде мова про інше...Накопичення пилку та нектару - двох основних джерел поживних речовин у сім’ї медоносних бджіл - регулюється на основі потреб. У той час як нектар збирається в надлишку через те, що для зимівлі потрібен величезний запас меду, пилок управляється приблизно на рівні, який становить резерв лише на кілька днів.

  • Like 1
 7. 6 хвилин тому, Николай S сказав:

  Перше і саме необхідне, що ми можемо робити це зимуєм на меду і весною стимулюєм лише медом, ніякого цукру чи ФГсиропів до повної зміні зимувалої бджоли, решта добавок по можливості але добре розібравшись,   що саме допоможе а,  що може нашкодити.

  Але це ,просто підгодівля вуглеводами.Ми в іншій темі....:)

  • Like 1
 8.  живлення медоносної бджоли

  Дієта медоносних бджіл вимагає багато амінокислот

  Ця стаття вперше була опублікована в American Bee Journal , том 158 No 5, травень 2018 р., С. 563-565.

  Хоча ми часто говоримо про вміст білка в їжі, саме добір амінокислот є найважливішим. Білки виготовляються з ниток амінокислот. Коли тварині потрібен певний білок, він може взяти амінокислоти, які їла, і зв’язати їх для створення білка. Ще більш приголомшливо, якщо тварина з’їдає один білок, воно може його роз’єднати і перенастроїти амінокислоти, щоб утворити інший білок - той, який він насправді потребує. Це трохи схоже на Legos: ви використовуєте одиничні шматочки (амінокислоти) для побудови потрібного вам об’єкта (білка)

  Стільки пилку, так мало харчування

  Медоносним бджолам також потрібна відповідна суміш амінокислот, щоб бути здоровими. За винятком мікроелементів у меді, пилок є єдиним джерелом амінокислот у раціоні медоносних бджіл. І так само, як люди потребують різноманітних продуктів харчування, щоб залишатися здоровими, колонія медоносних бджіл потребує різноманітних видів пилку.

  Різноманітність важлива, оскільки не всі амінокислоти містяться в одному типі пилку. Деякі з них мають більший асортимент, ніж інші, тому вживання різноманітних видів пилку - це квиток на хороше харчування колоній. У природі це не складе труднощів. Але в багатьох сучасних умовах, особливо в тих, що містять невелику кількість квітучих видів, у бджіл може не вистачати однієї або декількох необхідних амінокислот. Дефіцит може означати, серед іншого, зменшення тривалості життя, меншу стійкість до хвороб або погану здатність до пошуку їжі.

  Це добре виглядало в магазині

  Оскільки фуражири, які збирають пилок, не їдять її, вони часом не надто вимогливі до того, що збирають. Іноді кормороздавачі приносять додому інші речі - тирсу або кавову гущу, наприклад - які мають порошкоподібну консистенцію та правильний розмір частинок. Це змусило деяких дослідників вважати, що медоносні бджоли не можуть визначати харчову цінність пилку: якщо вона схожа на пилок, вона повинна бути хорошою.

  Незважаючи на те, що фуражири іноді збирають нижчий пилок або не пилок, бджоли-годувальниці - ті, які насправді повинні їсти речі - набагато більш вибіркові. Подумайте, як мама повертається додому з ринку з пастернаком та сироїжкою. Діти насміхаються: « Справді? Де їжа ? " Насправді бджоли-медсестри часто викидають деякі скарби, які їхні сестри приносять додому з поля, особливо речі, які не мають харчової цінності, або навіть той дорогий замінник пилку.

  Але останні дослідження показують, що коли справа стосується справжнього пилку, навіть бджоли-годувальниці не можуть визначити якість. Або, навіть якщо вони визнають низьку якість, вони не можуть повідомити цю інформацію кормам, які її вивозять. 3 Словом, оскільки ми не можемо покладатися на колонію, щоб адекватно збалансувати власний раціон, вибір різноманітних пилок є найкраще рішення.

  Потреба змінюється залежно від вирощування розплоду

  Коли ви зрозумієте, як пилок використовується у вулику, ви можете зрозуміти, чому колонії не потрібен великий запас взимку. Пізньої осені до середини зими, коли розплід розводиться мало, колонія може пройти з мінімумом пилку. Однак купу доброякісного пилку необхідний протягом основних періодів вирощування розплоду, особливо наприкінці зими та на початку весни.

  Коли пилку мало, колонія може бути змушена жити за рахунок запасів білка, що зберігаються у вигляді вітеллогеніну в жирових тілах робочих бджіл. Але цей запас обмежений, тому пасічники часто вибирають замінники пилку перед початком основних потоків.

   

  Потреба змінюється залежно від вирощування розплоду

  Коли ви зрозумієте, як пилок використовується у вулику, ви можете зрозуміти, чому колонії не потрібен великий запас взимку. Пізньої осені до середини зими, коли розплід розводиться мало, колонія може пройти з мінімумом пилку. Однак купу доброякісного пилку необхідний протягом основних періодів вирощування розплоду, особливо наприкінці зими та на початку весни.

  Коли пилку мало, колонія може бути змушена жити за рахунок запасів білка, що зберігаються у вигляді вітеллогеніну в жирових тілах робочих бджіл. Але цей запас обмежений, тому пасічники часто вибирають замінники пилку перед початком основних потоків.

  Змінюється середовище

  Легко потрапити в пастку думки, що оскільки наші батьки, діди та великі дядьки ніколи не турбувались про харчування бджіл, нам теж не слід. Тоді бджоли самостійно збирали пилок і процвітали. Ніхто не замислювався про його джерело чи вміст амінокислот.

  Хоча це може бути правдою, за ці роки ми суттєво змінили своє середовище. Міські райони більше не відокремлені великими ділянками природної рослинності. Більше ферми не вирощують вражаючий масив сільськогосподарських культур. І більше не є дороги, що забезпечують ігристе відображення польових квітів. Ні. Натомість ми садимо величезні простори однієї речі, а решту отруюємо до тих пір, поки ландшафт не стане однорідним та легким в управлінні. Живлення бджіл? Хто дбає?

  Дефіцит високоякісної пилку є відносно новою проблемою для бджолярів. Сьогодні рясного та різноманітного запасу пилку часто бракує. Втрата середовища існування, інвазивні рослини, вирощування монокультури та гербіциди - лише деякі з причин.

  Біорізноманіття та здоров’я бджіл

  Одним з головних показників здорового довкілля є біорізноманіття. Біорізноманіття - це просто сума всього живого на певній території. Площа може бути такою великою, як Земля, або невеликою, як крапля води у ставку.

  Сума живих істот у будь-якій природній системі включає рослини, тварин, гриби та мікроби. У незайманому природному співтоваристві кожен з видів залишається в рівновазі з іншими. Вони живуть разом, борються, змагаються за ресурси, їдять одне одного, вмирають і занижують детрит у сезонних циклах. Кожен вид має особливу функцію в спільноті, і жоден вид не готовий взяти на себе владу. З екологічної точки зору, більше різноманітності є кращим.

  Сучасні ферми є антиподом природного середовища. Але далеко не погана річ, сучасні ферми необхідні, щоб прогодувати зростаючу популяцію людей. Проте бджолярам важливо розуміти, що сільськогосподарське середовище не є чудовим для бджіл. Незалежно від використання пестицидів, найбільшою небезпекою для бджіл у сільському господарстві є низька різноманітність квітучих рослин. 4

  Монокультурні культури недоотримують

  Для бджіл пилок квіткових рослин є практично єдиним джерелом білка, ліпідів, вітамінів та мінералів. Але на сучасних сільськогосподарських угіддях різноманітність пригнічується. Виробник повинен мінімізувати конкуренцію з боку бур'янів, але він також хоче захистити свій урожай від придорожніх рослин, які можуть приховувати хвороби та руйнівних комах.

  У колоніях бджіл, які запилюють великі площі монокультур, таких як мигдаль, спостерігається серйозна відсутність змін у харчуванні. Так само, як один фрукт чи овоч не задовольняє всіх ваших харчових потреб, одного виду пилку для бджіл недостатньо. Запилення цих культур медоносними колоніями є прекрасним, поки пасічник розуміє харчовий стрес, який може нанести монокультура.

  Пилок різних рослин надзвичайно різниться як за кількістю, так і за якістю білка. Дослідники виявили, що вміст білка може становити приблизно від 2 до 61% від сухої маси, залежно від виду. 5 Крім того, залежно від джерела білка, йому може повністю не вистачати деяких амінокислот, необхідних для правильного росту та розвитку.

  Прикладом посереднього джерела пилку є звичайний кульбаба, Taraxacum . Бджоли люблять кульбаби, і вони перелітають із цвіту в цвіт у великій кількості. Але кульбаби не вистачає деяких незамінних амінокислот. Дослідження показали, що дієта з чистого пилку кульбаби перешкоджатиме розвитку личинок у бджіл-масонів, 6 запобігає виробленню розплоду у медоносних бджіл, 7 і спричинить 100% відторгнення личинок у джмелів. 8

  Чи означає це, що кульбаби шкідливі для бджіл? Звичайно, ні. Слід пам’ятати, що жоден тип пилку не робить того, що може робити різноманітна пилок. Медоносні бджоли еволюціонували на різноманітній рослинності, і це все ще найкраще для них.

  У природному середовищі монокультури не становлять великих проблем. Бджола рідко - якщо взагалі коли-небудь - натрапляє на нескінченну монокультуру кульбаб, тому вони не викликають проблем. Але бджоли, опущені посередині гектарів і гектарів однієї культури, матимуть проблеми з харчуванням наступного покоління. І навіть якщо молоді бджоли виживають і дозрівають, їх імунітет до хвороб, паразитів і навіть пестицидів може бути порушений. Як і будь-яка інша тварина, бджолам для виживання потрібна здорова імунна система, а адекватний імунітет залежить від правильного харчування. 9

  Інвазивні види роблять погану дієту медоносних бджіл

  Багато пасічників вітають величезні площі інвазійних рослин, які ковтають ландшафт. Причина - нектар. Деякі інвазивні рослини, зокрема осот, японський спориш, китайський жир і кудзу, є чудовими виробниками меду, які наповнюють супери і оплачують рахунки. Але хоча вони є бонусом для бджоляра, вони можуть бути важкими для бджіл.

  Інвазивні види - це просто ще одна форма монокультури. Як і посаджена культура, інвазивний бур’ян зменшує біорізноманіття. Замість того, щоб мати безліч різноманітних квітів на вибір, бджоли мають одне головне блюдо. Замість сорока різних видів пилку, кожна з яких має унікальний амінокислотний профіль, у бджіл залишається одна. Замість калейдоскопа квітів, що цвітуть один за одним через пори року, є одне величезне цвітіння, за яким слідує недолік.

  Основна відмінність між висадженою культурою та інвазивним бур’яном полягає в тому, що інвазиви не зупиняються на краю поля фермера. Натомість вони пробираються в райони, дикі землі, серединні смуги та покинуті ділянки. Деякі плями розтягуються настільки, наскільки ви можете бачити, задушуючи все, що під ними, і обмежуючи вибір нектару та пилку для незліченних видів бджіл, метеликів та корисних комах.

  Щоразу, коли різноманітність рослинного життя порушується, послаблюються і всі, хто від цього залежить. Після видобування кормів на інвазивні рослини бджілам, яким керують, можуть знадобитися пилкові добавки, щоб зберегти їх здоров’ям. Але іншим - рідним бджолам, корисним комахам та іншим випадковим безхребетним - просто не пощастило. А коли комахи зникають, птахи, жаби та ссавці, які їх їли, також голодують. У будь-якій біологічній системі ніщо не є таким токсичним, як однорідність.

  Використання гербіцидів

  Гербіциди болять бджіл різними способами. Хоча прямий вплив гербіцидів на медоносних бджіл є безрезультатним, деякі дослідження показали, що потрапляння гліфосату в організм пов'язане зі зниженою здатністю орієнтуватися. 10 Можливо, більш проблематичним є той факт, що гербіциди знищують природний корм бджіл, наприклад, цвітіння бур’янів, одночасно сприяючи поширенню інвазійних рослин.

  Дороги, поля, міські пейзажі та дитячі майданчики, позбавлені природної рослинності, є магнітом для інвазивних видів. Подібно до того, як фермери готують ґрунт для своїх монокультурних культур шляхом обприскування бур’янів, інші споживачі гербіцидів готують ґрунт шляхом обприскування місцевої рослинності, роблячи його більш привабливим для інвазивних бур’янів. Здається, соромно обприскувати придорожню рослинність гербіцидами, а потім годувати нашими бджолами соєвий шрот.

  Зміна клімату

  Хоча ми не знаємо багато про довгострокові наслідки зміни клімату, кілька тривожних статей пропонують тонкі проблеми. Одне з недавніх досліджень вивчало вміст білка в пилку золототисячника порівняно з пилком золототисячника, отриманим з колекцій гербарію, де рослини збирали роки тому. Вчені виявили, що кількість білка в пилку золототисячника зменшилася приблизно на третину між 1842 і 2014 рр. 11

  Подібні дослідження показали, що вміст білка в зернах, що використовуються для їжі людини, також знизився за цей період, і, як вважають, падіння пов’язане з вищим рівнем вуглекислого газу в атмосфері. Мабуть, велика кількість вуглекислого газу змушує рослини рости швидше і більше, але посилений ріст у вегетативних частинах зменшує кількість білка, що зберігається в насінні та пилку.

  Теплі весняні температури також змушують деякі рослини цвісти не синхронізовано з рідними бджолами, які їх запилюють. Це відбувається, коли рослини цвітуть на початку року, тоді як бджоли з’являються у встановлений час. У монолектичних стосунках, коли один вид бджіл запилює один вид рослини, як бджола, так і рослина можуть вимерти. 12

  Що можуть робити пасічники?

  Бджолярі більше не можуть ігнорувати потреби в колоніях білка. Натомість ми повинні пам’ятати, що залежно від місцезнаходження запаси пилку можуть бути не такими рясними, різноманітними чи поживними, як це було в минулому. Не соромтеся використовувати пилкові добавки, якщо існує ймовірність, що вони можуть знадобитися нашим бджолам. Особливо коли ми бачимо хвороби, погану перезимівлю або слабкі показники, нам слід пам’ятати, що добре вигодовані колонії перевершуватимуть своїх недоїданих колег.

  Дивлячись на ширшу картину, посадка різноманітного асортименту квітів та квітучих дерев може бути нашим найкращим довгостроковим рішенням. Деякі групи працювали над зміною режимів обприскування у своїх місцевих громадах - просто зміна строків технічного обслуговування може мати велике значення. Інші працюють над підвищенням обізнаності громади, висаджуючи сади-запилювачі, сервітути для обслуговування, серединні смуги та парки з квітковими видами, які сприяють бджолам. Посадка квітів може здатися дрібницею, але якщо достатня кількість людей зрозуміє наслідки навколишнього середовища, яке страждає від різноманіття, можливо, ми можемо щось змінити.

  • Like 4
 9. 1 година тому, Len Don сказав:

  Оті "новшества" з підкорками істинна дурниця. Правильно пише @ДобровоЛ.:IMHO:

  Але є ключеві слова-умовності:1) коли температура буде +15 С(дійсно коли?) 2)якщо немає в запасі  медопергових рамок (чому немає?):rolleyes:

  • Like 4
 10. Інтересний блог дослідника особливо про "товстих бджіл)http://scientificbeekeeping.com/fat-bees-part-1/

  8 хвилин тому, Мико сказав:

  Ничто не даст енергичного развития ,так как свежепринесённая пыльца и нектар 

  И все семьи к главному взятку занимают 8 корпусов 145 ,

  без применения пирожков 

  Як заповідав великий ленін ...вчитись,вчитись,вчитись.....Я б добавив ...ніколи не пізно!

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
 11. Взагалі то це переклад курсу лекцій американського дослідника бджіл.

  РЕНДІ ОЛІВЕР - ХАРЧУВАННЯ МЕДОНОСНИХ БДЖІЛ (ЧАСТИНА 4)

  Вітаміни та мінерали

  Вітаміни та мінерали, вам, мабуть, потрібні вітаміни групи В. Ось чому у багатьох підпилювачів пилку до них додають дріжджі для вітамінів групи В. Але, і дріжджі використовуються вже давно, дуже успішно. Я використовую його багато років, певні марки мені подобаються більше. І тоді, коли я провів моє масштабне випробування пилку, два [2] склади дріжджів просто їх їдять. Отже, я більше не використовую дріжджовий склад. Я навіть більше не використовую свою рецептуру домашнього заварювання. Оскільки деякі з полиць, що виходять з магазину, набагато краще виконують мою домашню заварку. Можливий вітамін С, можливо, якийсь інший, ми справді не знаємо.

  Мікроелементи та солі

  Мікроелементи, один із них я точно можу сказати - це цинк. Це було нещодавно опубліковано, і я сильно підозрював цинк, і я вже зробив усі розрахунки, скільки слід додати мінеральної солі для отримання цинку. Оскільки цинк є компонентом вітеллогеніну. Отже, якщо у вас недостатньо цинку, бджоли не можуть виробляти вітеллогенін. Отже, цинк, у мене немає посилання на нього. Він щойно був опублікований на тему «Користь для доповнення раціону бджіл цинком». Отже, ви, мабуть, хочете переконатися, що там достатньо цинку.

  Багато східноєвропейців доповнюють кобальтом, маючи хороші результати, як вони кажуть. Деякі з них доповнюють йодом, а також селеном. Якщо у вас дефіцит, це критично важливо. Отже, але є й інші райони, такі як Імператорська долина із селеном, настільки висока, що частина пилку насправді токсична для медоносних бджіл. Отже, ви повинні бути відносно того, де б ви не жили. Отже, і ви можете зайти на www.USFS.com і дуже легко завантажити концентрації для своєї області. Подивіться, чи не вистачає вам поживної речовини, мікроелемента чи ні. Тож, можливо, ви захочете створити Pollen Sub, який відрізняється там, де ви живете. Чи достатньо вам цих мікроелементів, чи ні. Тому що якщо ви даєте їм занадто багато мікроелементів, тоді ви їх отруюєте.

  Залишилися запитання

  1. Що таке “фактор X”, що відсутній?
  2. Критичні ліпіди та стерини?
  3. Інші фітонутрієнти?
  4. Солі та мікроелементи?
  5. Найкращий цукор: співвідношення білка?
  6. Найефективніші інгредієнти.
  7. Чи ідеальне співвідношення амінокислот Де Гроота?
  8. Яке розташування у вулику розмістити?

  Головний, що це за фактор X? Який фактор чи фактори відсутні, що дозволяють пилковому підводнику виростити більше одного [1] покоління? Бджоли можуть, “бджоли-годувальниці” можуть красти з їхніх тіл або передавати вітелогенін від одного покоління до наступного протягом двох [2] поколінь, а третє [3-е] - вони танкують.

  Кількість корму

  Кількість, яку потрібно годувати, не менше ста [100] грамів білка на тиждень. Гаразд, тепер, якщо у вас п’ятдесят [50] грамів надходить на природний пилок, то вам потрібно лише скласти інші п’ятдесят [50]. Вам не потрібно мати стовідсоткову [100%] годівлю, якщо у вас на одному [1] дворі немає сорок тисяч [40 000] вуликів. Тоді ви повинні зробити все це.

  Мінімум сто [100] грамів білка на тиждень 1 - 1 фунт разів у десять відсотків [10%] білка = 45 грам Пасти з одного фунта на десять відсотків [10%] білка становить лише сорок п’ять [45] грам. Люди, які думають, що годують своїх бджіл, кладучи котлетку вагою в 1 фунт кожні пару тижнів. Ви даєте їм закуску. Один [1] кілограмовий батончик - ні, особливо якщо він має низький вміст білка, десять відсотків [10%]. Якщо це лише той білковий, ви починаєте потрапляти в потрібну область.

  Зазвичай ми годуємо два з половиною [2 ½] фунта на тиждень П’ятнадцять відсотків [15%] білкової пиріжки. Ми зазвичай годуємо близько двох з половиною [2 ½] фунтів, два з половиною [2 ½] три [3] фунта котлети з п’ятнадцяти відсотків [15%} білка в нашій операції. Це приблизно раз на тиждень. Так, для сильної колонії.

  Як приготувати пилкову добавку

  Добре, готуємо пилковий суб. Найпростіший спосіб - це просто купити його, заздалегідь зроблені пиріжки. Якщо ви використовуєте пиріжки вагою в 1 фунт, важко покласти три [3] фунта у вулик за раз. Якщо ти збираєшся це зробити.

  Змішайте своє

  Ви можете змішати свій власний. Можна скористатися ручним міксером; можна скористатися машинним змішувачем.

  Основна формула

  І це формула:
  Джерело білка
  Деякі жири
  Цукор
  Вода / Сироп.
  Якщо у вас є природний пилок, який ви зібрали, це добре.

  Джерела білка

  Тут є кілька загальних: дріжджі раніше були дуже популярними. Ми бачимо набагато більше кукурудзяної клейковини. Я просто [Нечутно] сьогодні вранці, але повернусь до цього. Яйце може бути іншим. Або що там місцеве. Отже, коли я їду в різні країни, де бджолярам подобаються, бджолярі в Чилі, їм платили п’ятнадцять доларів за мигдальне запилення. Немає жодних підстав класти туди пилок на суму чотири долари [4,00 доларів США] або десять доларів [10,00 доларів США], якщо ви отримуєте лише п’ятнадцять доларів [15,00 доларів США] за пачку. Отже, вони повинні знайти місцеве джерело чогось дешевого. Отже, різні країни використовують різні речі.

  У сої, яка використовувалася довгий час, існує проблема із соєю. Існує два [2] основних цукру [Raffinose Stachyose], токсичні для медоносних бджіл. У ньому також є інгібітор трипсину, тож те, що їм потрібно робити, це робити. Вам потрібно отримати соєву квітку з низьким вмістом цукру і підсмажити її, щоб знищити інгібітор трипсину. Незалежно від того, оброблений він експелером чи вилучений [Нечутно], ви знаєте, скільки там жиру.
  Одним із способів обійти його є використання ізоляту соєвого білка, який бджоли абсолютно любили;
   дев’яносто п’ять із шести відсотків [5–6%] соєвого білка не мають цукру або інгібітора трипсину. Це трохи дорого, але бджоли, я вам зараз скажу, вони люблять ізолят соєвого білка.

  Перехід до кукурудзяної клейковини

  Для кукурудзяної клейковини це насправді не глютен. Гаразд, клейковина є в пшениці та житі. Але вони називають це кукурудзяний білок кукурудзяна клейковина. Це порівняно недорого, і працює дуже добре. Отже, це одне з того, що я згадав, я рекомендую це. Вони виглядають у Чилі, і впевнені, і як вони отримують кукурудзяну клейковину відносно дешево, і їхні бджоли люблять це там, унизу.

  Тоді питання полягає в тому, що якщо ви покладете в грубу подрібнену білкову їжу, бджоли просто викинуть її з вуликів. Вони смокчуть і вилизують з нього весь цукор і виганяють. Ви бачите це перед вуликом.
  Тож його потрібно подрібнити приблизно до розміру пилкового зерна, отже, ви говорите про тридцять п’ять [35] мкм, або близько того.
   Я розмовляв з одним [1] виробником, головним виробником кормів для бджіл, і він каже, що приблизно половину [1/2] його вартості складає помел. Це не для сировини; це просто для подрібнення, щоб зменшити його розмір частинок досить малий.

  Зазвичай від десяти до двадцяти п’яти відсотків [10 до 25%] сирого білка. Скидаючи сирий білок, це те, що ми звикли використовувати. Ми використовували це протягом багатьох років, Brewtech Yeast. Покладіть трохи ліпідів, цукор, природний пилок. Гаразд, переконайтесь, що там чисто. Коли пилок привозять до США, велика частина його надходить з Китаю. Але незаконно годувати його бджолами, оскільки він має лише ліцензію на імпорт X, щоб його годували як «корм для людей», тому що якщо він згодовується для бджіл, його потрібно стерилізувати, оскільки пилок є справді хорошим вектором для будь-якого шляху. [Нечутно] для бджіл. Не тільки для бджіл, але і для будь-якої комахи. І всі ці віруси комах та Nosema призначені не лише для медоносних бджіл. Вони для всіх бджіл. Зараз у світі є лише одне місце, де ви знайдете два [2] види медоносних бджіл, що мешкають поруч із кожним, і це Азія. У нас є Apis Millifera Apis [Нечутно], обидва живуть там разом з усіма іншими корінними запилювачами. А якщо ви збираєте пилок у Китаї, ви щойно отримали поперечний зріз кожного збудника DE, відомого запилювачам у Китаї, де у вас мешкають два [2] види медоносних бджіл та все інше. Ви доставляєте його сюди і подвоюєте пилок. Це була дуже популярна практика на початку двох тисяч [2000]. Це незадовго до того, як ми отримали CCD. Не знаю, скільки коштувало те, що ми імпортуємо. Є ще багато бджолярів, які сьогодні незаконно використовують китайську пилок у своїх підписках на пилок. Я думаю, це так само, як найдурніше, що ти можеш зробити. Отже, я б запропонував вам не класти китайську пилок. Ви наносите шкоду всім, не тільки собі. Якщо ви покладете це туди, ви отримаєте новий штам вірусу, який еволюціонував у Китаї, і покладете його у свій пилок під пилок; ведіть своїх бджіл до мигдалю. Вони зазнають аварії, а потім цього року вони розподіляються по всій частині Сполучених Штатів. І за один рік ви завдали такої шкоди по всій країні, просто тому, що економите гроші, купуючи певну китайську пилок, подвоюючи ваш пилок.

  Природна пилок?

  Переконайтеся, що там чисто. Вода або сироп А ви кладете воду або сироп.

  Змішувачі для ковбас або мінометів працюють дуже добре.

  Є Денніс Ломан [SP], один із продавців GI, який він продає, Equinox. Або ви можете змішати його в тачці вручну, з мінометною мотикою. Ви добре перемішуєте. Потім беремо гуму, пластикові діжки, кладемо туди трохи кукурудзяної олії, щоб вони не прилипали. Налийте туди свою пилок. Покладіть його на вантажівку, дайте сидіти всю ніч. Наступного дня ми виходимо туди, ти посипаєш цукром або сухим підлогою гібрид або дошку. Скиньте його, візьміть лопату і просто розріжте на шматки. Куріть бджіл, щоб не розчавити їх. Це важливо взимку. Я провів випробування того, що відбувається, коли ти розчавлюєш бджіл у вулику? Не отримав жодного ефекту протягом літа. Але взимку це змусило колонії спуститися вниз. Вставте ваш Sub, а потім, коли ви кладете коробку і піднімаєте коробку назад, вона просто хлюпає [SP] прямо між кадрами. Ось так ви отримуєте великі кількості. Зараз з дрібним вуликовим жуком це проблема.

  Маленький вулик Жук Обережно!

  Невеликий майданчик відкладання яєць жука-вулика! У мене немає маленьких вуликових жуків, тому я не міг експериментувати, з'ясовувати. І я справді здивований, що хтось цього не зрозумів. Можливо, спробуйте придумати який-небудь спосіб годування пилкового підводника, який робить його, прокладений панцир або обгортку чи щось інше, щоб зробити його непривабливим для маленького вуликового жука. Отже, добре. Я розраховую на те, що ти щось з цим придумаєш. Тому що це велика проблема для людей з невеликими площами вуликових жуків.

  Використання флуоресцентного індикатора для відстеження розподілу білка у вулику

  Отже, я використовував флуоресцентні індикатори. Отже, я купив, пішов до магазину чорного світла і купив купу різних флуоресцентних індикаторів, а потім поклав їх у бджіл і клітини, щоб перевірити на токсичність, щоб виявити ті, які не були отруйними для бджіл. А потім подрібнили бджіл у мішку Ziploc, поклали їх під чорне світло. І я не знаю, чи можете ви це зрозуміти, на кожному з них є помаранчевий ярлик, що вказує, що це таке. Ви бачите, що одні світяться набагато краще за інших. І я скажу вам з досвіду зараз, з популярних дослідників. Який би колір ви не вибрали, під час експерименту бджоли шукатимуть пилок, що лежить під таким самим кольором, коли ви намагатиметеся проаналізувати результат. Це так дратує; Я повинен постійно змінювати кольори пігменту, бо бджоли незмінно повертаються з пилком, який також світиться. Дуже розчаровує. Так, Я налаштував пробний процес із двома [2] колоніями. Я змішав флуоресцентний індикатор з пилковим суб. Або годували їх між двома [2] ящиками, або зверху вулика з обідком.

  Перевірив землю ультрафіолетовим "чорним світлом" вночі

  І ось після того, як їх цим нагодували, я вийшов вночі. Я поклав на ці вулики дошки екрану. Підбирав вулики, дивився на землю чорним світлом вночі, щоб побачити, скільки пилкових підводів намотано на землю або перед вуликами. З Sub, яким я користувався майже весь, ходив, не заводився на землю. Бджоли з’їли більшу частину.

  Намет побудований намет чорного світла

  Потім ми взяли наш вилочний навантажувач, підняли виделки вгору, задрапірували його двома [2] шарами чорного пластику і зробили намет для польового затемнення. Я поклав всередину одну [1] сабвуфер, а інші, і ми тоді пройшли всі ці вулики і взяли покласти кожен кадр, по одному [1] за раз. Помічали, чи це був безпілотний гребінець, медовий гребінець, розплідний гребінець або гребінець для бджіл. А потім Ерік усередині подивився на чорне світло і з’ясував, чи немає на них слідів флуоресцентних ламп.

  Бджоли не зберігають пиріжки як бджолиний хліб

  Спочатку [1-го] вони з’ясували, що ніхто не зберігає бджолиний хліб. Нуль, у бджолиному хлібі немає жодного світіння.
  Бджоли не мають ніякої поведінки, щоб переміщати пилок під пиріжки в клітини.

  Початкові висновки:
  1. Ніякої пиріжки не зберігається в гребінцях
  2. Ніякої пиріжки не подають безпосередньо личинкам
  3. Маленьку пиріжку марно витрачають

  Другий [другий] - жоден не надходить безпосередньо до личинок. Жодне з «желе» не світилося. Іноді ми бачимо невелику пляму в нектарі, де, очевидно, “бджоли-годувальниці”, що їдять її, отримали трохи плями на нижній щелепі. І коли вони зайшли в камеру, щоб витягти нектар, він там впав. Але всередині клітин личинок ми не виявили жодної. І трохи пиріжків було витрачено даремно.

  Прочистіть бджолу зразком з будь-якого гребінця

  Потім ми очистили Зразок п’ятдесяти [50] бджіл від кожного гребінця, позначаючи, що це було. А потім позначив їх, заморозив усіх, і тепер у нас було сто п’ять [105] зразків, це було п’ять тисяч [5000] бджіл, щоб їх розчавити, щоб побачити, який розподіл серед гребінців був Пилковий Саб, який вони їли . Ви всі зі мною поки що?

  Дрібник-бджілка

  Отже, я спроектував «Crush-A-Bee». Отже, я роздрукував сітки з п’ятдесяти [50] хрестиків на аркушах чорного паперу.
  Ви берете заморожені бджоли і викладаєте п’ятдесят [50] бджіл.
   Покладіть, витягніть вощений, Саран Обгорніть валик. Киньте туди масоніт, і я випадково прийшов багато років тому з цим латунним валиком, латунним валиком, який ви ледве можете підняти. Отже, він просто сидів там, і ви можете прокрутити його одним [1] пальцем, і ви розбиваєте все про це, і розчавлюєте назад. І коли ви його витягуєте, бджіл все розчавлюють. Всі кишки звідти, і ви можете очистити вощений папір. І ось на що ви схожі тут.
  Отже, ви просто дивитесь на всіх цих бджіл, але поки не можете сказати, хто з них з’їв Пилковий суб.
   Але якщо ви поставите його під чорне світло, то насправді зрозуміло, які саме на Pollen Sub. Отже, тоді я міг би це зробити, і порахувати, яка частка бджіл на кожному кадрі має пилок Sub у своїх кишках.

  Бджоли від входу

  Отже, тут буде зразок бджіл, взятих від входу у вулик. Гаразд, так, що дивно, скільки пилку було в кишках бджіл, що надходили від входу. Під чорним світлом одна маленька там, а одна маленька там. У кишках бджіл, що повертаються до входу, не так багато пилку.

  Бджоли з розплідного гнізда

  Ось один із бджіл, взятих із розплідного гнізда, і знову ви не можете сказати, дивлячись під видиме світло. Під чорним світлом багато бджолиного пилку на бджіл із розплідного гнізда.

  Результати:
  Отже, ми очікували, що ми, коли ми помістимо Петті прямо сюди, ми б цього мали.
  І це була б зона розплоду у вулику.
   А у вас тут мед навколо. Ми очікували, і я класифікував кожного на відсотки бджіл флуоресцентними індикаторами. Отже, більше п'ятдесяти відсотків [50%] мають флуоресцентний індикатор у кишках, він був червоним. Він знижується до менш ніж дванадцяти відсотків [12%], нуля до шести [0 до 6] бджіл з п'ятдесяти [50], це був би такий колір. І я очікував, що у бджіл у Розплідному гнізді буде найбільш флуоресцентний індикатор. А бджолам назовні виводкового гнізда було б менше.

  Ну фактичні результати виглядають більше тут саме тут. І справді дивно, де вони були. Це для годуючих посередині. Це для годуючих зверху. Тут було три з половиною [3 ½] дюйма меду. Не так багато Саб там. А потім ведмідь заліз у мою морозильну камеру. Отже, я не маю для вас решти даних.

  Бджоли якого віку споживають пилок під пилом?

  Одне, про що ви дізнаєтесь, починаючи займатися дослідженням бджіл, - будьте готові витратити багато прискіпливого часу, а потім з’ясувати, що щось пішло не так, і все це просто втрата часу. Цього разу навесні це сталося двічі. І у мене є величезна кількість даних, які просто витрачаються даремно, бо погода не співпрацювала, або щось пішло не так. Це може дуже засмутити проведення досліджень бджіл. Тоді мені було цікаво, якого віку бджоли? Тому що я бачив це у всіх вуликах, цей пилковий підвод, позначений у їхніх кишках. Тож якого віку бджоли насправді його споживають?

  Марк 60 - Нові працівники

  Тож я вийшов бджіл в інкубатор. А коли вони з’являться, позначте їх фарбою на спинах. Отже, я позначив шістсот [600] бджіл. Покладіть їх у вулик; годувати вулик, флуоресцентно позначений Pollen Sub. А потім я можу кабачити, я виймав десять [10] за раз кольорових позначених бджіл кожні пару днів. І ви бачите, якими вони були. Те, що я не знайшов, було зроблено в перший [1-й] день. Сто відсотків [100%] з них зробили це на другий [2-й] день. А потім стало трохи невідомо, тому те, що я щойно отримав, - це новий обсяг. У мене є, вони все ще в морозильній камері, я повинен повернутися, і це було. Вони почали їсти пилок, який був флуоресцентним, приблизно такого ж кольору. Тож я повинен підключити чорне світло до мікроскопа, щоб я міг отримати його решту. Отже, я цього ще не публікував. Коли я перегляну ці зразки, то отримаю результати щодо цього.

  Сухе годування

  Сухе вигодовування, ви можете сушити пилок під сухим, і бджоли будуть жадібно прямувати до нього. Вони махають крилами, це потрапляє в повітря. Коли бджоли махають крилами, вони накопичують електростатичний заряд, тому пилковий суб в повітрі просто прилипає до їхніх тіл. Вони його розчісують; вони пакують його на задні лапи.
  Це видно на всіх задніх лапах, і вони відлітають.
   Їм ніколи не доводилось це торкатися, вони лише.
  Якщо ви зробите закриту ділянку, і я розробив пару сухих годівниць, де бджоли влітають у закриту зону, а повітря просто повною мірою.
   Вони просто літають навколо, і вилітають туди, розчісують це, і вантажі повертають у вулики.

  Порівняння годування пиріжками проти сухого годування пилковою добавкою

  Коли я рахував математику, коли виходив туди і вимірював у дворах бджіл, скільки вони споживатимуть? А потім зрозумів, скільки вулика в середньому на тому дворі споживається сухим годуванням? Порівняно із годуванням сімдесяти відсотків [70%] білкової пилкової пиріжки, коефіцієнтом їх споживання, ви насправді можете із сухою ультра бджолою, яка є кукурудзяною клейковиною. Ви можете насправді отримати більше білка у вулик, навіть не відкриваючи вулик, а дозволяючи їм збиратися самостійно. Крім того, величезна перевага полягає в тому, що вони зберігають його як бджолиний хліб для тривалого зберігання.

  Очистити налаштування!

  Існують дуже чіткі переваги щодо висушених продуктів. І я визначив їх для «Налаштування годування», як це. І у вас будуть хмари бджіл на одному [1], а вони будуть ігнорувати іншого. І тоді ви берете чашки, і ви перекладаєте їх, як, і ці тридцять секунд бджоли переносять на нове місце. Вони справді віддають перевагу деяким. І це не так; деякі мають сильний запах, який я відчуваю своїм людським носом, якщо ви мені це дозволите. І інші, я не відчуваю запаху, і бджоли, деякі з них люблять Soy Isolate, який не має для мене запаху. Людина, бджоли просто люблять ці речі.

  Відстеження сухого корму за допомогою флуоресцентного маркера

  Тоді я хотів побачити, що сталося, тому переконався, що зможу поставити трассер. Я змішав сюди сухий флуоресцентний маркер. Переконайтеся, що ви бачите, як бджоли світились, коли вони покинули його. І подивіться, чи не запакували вони це в камерах? Отже, це гребінець, що з вулика у дворі. Я годував Сухий Саб на одну [1] годину у цьому дворі. Витягнув цей гребінець, поставив його під чорне світло. Гаразд, вони приносять його прямо, і упаковують. Починають робити з нього бджолиний хліб. Якщо поглянути на нього під прицілом, яскраво-жовтий - це «Пилковий суб». І це природні пилкові зерна, і я просто змішую їх із пилковими зернами, і вони зброджують його в хліб. Тоді я запитав Кірка Андерсона [SP] у Тусоні [Нечутно]. І я сказав, Кірк, питання в тому, чи корисно це, коли вони це бродять? Це насправді поживно? Отже, він буде, його студент представлятиме в штаті Каліфорнія бджолярів результати цього. Де вони насправді проводили випробування в клітках, щоб побачити, наскільки добре працювали бджоли? Скільки білка вони отримали з нього? І як добре вони це зробили? Оголошення, яке я отримав, це те, що були проблеми.

  Плюси сухого годування: Легко зберігається як бджолиний хліб

  Мінуси проти сухого годування: Нерівномірне вживання між вуликами може бути не таким вигідним при ферментації

  Інше, що я знайшов, дайте мені побачити. Добре. Це справді легко, не потрібно відкривати вулик, бджоли годуються самі. Вони зберігають його як хліб для подальшого використання. Величезні відмінності у поглинанні між вуликами. Деякі вулики у дворі просто роздумуються і виглядають дуже добре. Інші навіть не торкнуться. Тож у дворі непослідовно. І це може виявитися не таким корисним, як тільки ферментується для бджіл.

  Рідкі амінокислотні добавки,
  можливо, корисні, але не можуть забезпечити достатньо білка

  Однією з речей у Південній Америці, Мексиці та Іспанії та Португалії є добавка для коней під назвою Promoter [SP]. І це був Promoter [SP], добавка для коней. Це був гідросолят соєвого білка, [SP], де вони використовують його, кислоту для розщеплення соєвого білка на його амінокислоти. І вони продають його як харчову добавку для коней. Бджолярі почали його використовувати, і зараз існує дві [2] марки. Один, що називається Appi Promotor [SP] для бджіл з Апісу. А інший, який називається Promotor L, широко використовується бджолярами в тих латинських країнах. Добре. Отже, хлопці в Чилі, люди, вони просто витратили купу грошей на це. Отже, я сказав: Ну, скажу тобі, дозвольте мені поглянути на інгредієнти. Отже, ми подивились інгредієнти, сказали, це було приблизно одинадцятої години [11:00] ночі за столом. Витягнувши електронну таблицю, ми зробили розрахунок. Я сказав, ну так, ви отримуєте амінокислоту, але платите сім [7] разів. Тому що один [1] хлопець використовував яйця - яйця для білка. Інший хлопець користувався "Промотором". Я сказав, що ви отримуєте однакову кількість білка за одну сьому [1/7] вартості, вкладаючи. Я сказав, яка у вас вартість яєць? Яка ваша вартість цього? Їх було в сім [7] разів більше, з цього ви отримуєте однакову кількість амінокислот. І цього способу бракувало в одній [1] амінокислоті. Отже, коли ви обчислюєте це, амінокислота зробила яйця набагато кращими. Отже, проблема полягає в тому, що якщо подивитися, скільки грамів амінокислот є на тисячу [1000] мілілітрів, ви отримуєте лише рекомендовану дозу, яка становить п’ятнадцять [15] мілілітрів на два [2] літри сиропу. Два [2] літри сиропу - це півгалона. Ви отримуєте лише два [2] грами амінокислот.

  Які добавки до пилку виконують найкраще?

  Тоді я хотів дізнатись, які підсилювачі пилку на ринку працюють найкраще? І це було опубліковано в, і це на моєму веб-сайті. Ми влаштували великий двір наприкінці серпня, коли в Каліфорнії все пересохло.
  Тестували дев'ять [9] різних груп, тому ми мали позитивний контроль природного пилку.
   Я купив бджолу, зібрану пилок у пасічника з передгір’я, в ній не було пестицидів. Зрозумів, надіслав його виробнику Manlick [SP]. Стюарт був досить щедрим, щоб пропустити його через своє обладнання та зробити з нього однакові пиріжки, щоб я міг цим скористатися. І тоді у мене був негативний контроль, ой, що ми взагалі не годували білок, щоб побачити. Це тест експерименту; будь-який хороший експеримент, як правило, має позитивний і негативний контроль. Тоді ви можете порівняти свої результати з будь-яким із цих. Тоді я, Стюарт, був достатньо щедрим для всіх, крім одного [1], щоб змішати всі рецепти, які я хотів. А потім один [1] інший виробник зовсім не довіряв Стюарту. Отже, він, мені було важко отримати його. Він надіслав одного, тож ми протестували Mega Bee, мою формулу для домашнього заварювання, Bee Pro, Man [Нечутно] Наважна, яка продається в сорок п’яти [45] фунтових коробках для подрібнення. Експериментальні дріжджі на основі інших дріжджів. А потім нагодуйте там Бджолу. Ми сиділи у дворі так, ми використовували шлакоблоки, щоб зробити орієнтири, щоб відокремити кожну групу.
  Тож тому, що мені було байдуже про спотикання в групі, бо ми розглядаємо групи.
   Але я хотів, щоб тут розділили групи. Готові пиріжки з пилком постійно протягом усього періоду випробування Годували цукровим сиропом майже безперервно. Були відвідування, несподівані візити. Голова Президента Ратії, всесвітньої асоціації бджолярів, Жиль Ратія, завітав, щоб сказати, привіт. Цей знімок він зробив, звідти він божевільний, коли фотографує. Багато роботи над тим, щоб кожна колонія отримувала правильне годування правильним пиріжком, і той самий цукровий сироп, і тут протягом місяців. Вони я використовував смужку Apavara [SP], щоб переконатися, що вони, що Varroa не є проблемою, і вони з’їли ці, більшість пиріжків. Ми проводили це до вересня, чоловіче, я хвилювався. Я не бачив різниці між групами. Гаразд, за винятком того, що вони не їли пиріжки з дріжджами. Дріжджові пиріжки, їм не сподобався дріжджовий пиріжок, жоден з них. Потім нарешті в жовтні вони починають рости. Ці колонії почали рости, тому що всі вони починалися з п’яти [5] кадрів еквалайзера п’яти [5] кадрів бджіл. До листопада, коли ми дали оцінку, так виглядав розплід у групі негативного контролю. Група була розстріляна, жодних личинок, яєць немає, ця колонія збиралася піти в Зиму в дуже поганому стані. Отже, це негативний контроль. Це були б не доповнені; вони годували цукровим сиропом, але жодним білком. так виглядав розплід у групі негативного контролю. Група була розстріляна, жодних личинок, яєць немає, ця колонія збиралася піти в Зиму в дуже поганому стані. Отже, це негативний контроль. Це були б не доповнені; вони годували цукровим сиропом, але жодним білком. так виглядав розплід у групі негативного контролю. Група була розстріляна, жодних личинок, яєць немає, ця колонія збиралася піти в Зиму в дуже поганому стані. Отже, це негативний контроль. Це були б не доповнені; вони годували цукровим сиропом, але жодним білком.

  Це один з кращих підпилювачів пилку саме тут. Подивіться на різницю. Велика пляма розплоду, багато жовтих личинок, багато «желе» у цих личинок. Ця колонія йде в Зиму в справді хорошій формі.
  Купка молодих бджіл збирається вилупитися, щоб стати вашими зимовими бджолами.
   Я сказав: Чоловіче, я нарешті побачу тут деякі відмінності.

  Потім ми переїхали на нижню, зимову низьку висоту, уважно дивлячись на карту, щоб в межах польоту не було дерев Вільхи, які могли б отримати пилок січня. Я не уявляв, як далеко пролетять бджоли, вони летять до дерев Вільхи. У них була тонна бджолиного хліба. Але те, що ми бачили з цим бджолиним хлібом, і ми бачимо це протягом декількох років. Ми ніколи не могли зрозуміти, чому цей флуоресцентний помаранчевий бджолиний колоній усі колонії йдуть униз із усім цим бджолиним хлібом. І я подивився на це під прицілом, і це виглядає так. І ми з Еріком Муссіном [SP], де ми мали, ми розглядали CCD, коли він був експертом Nosema.
  Щось він сказав, Ренді, чому всі ці яєчня у всіх цих хворих колоніях?

  І я сказав, що не знаю, ми запитували інших дослідників, і ніхто не знав, що таке смажені яйця. Отже, те саме, у нас тут є яєчня. І я подав це слово дослідникам з усього світу, і, нарешті, один [1] хлопець з Іспанії сказав: Ренді, шукай свою мицезу [SP], це грибок іржі на ожині.
  Який вторгся в Каліфорнію, і, безперечно, це спори Іржавого грибка. У цьому бджолиному хлібі нуль [0] пилку, нуль.

  Зараз мої колонії виглядають саме так. Як цей Нульовий пилок. Коли я подивився дослідження, проведене в лабораторії Тусона кілька років тому, де вони годували бджіл різними видами пилку в клітках. Годувати їх Спорами іржавого грибка було гірше, ніж годувати їх нічим. Це змусило бджіл швидше гинути. Отже, я нарешті вирішив питання про те, чому мої бджоли спускаються вниз з усім цим, що там схоже на бджолиний хліб.

  ЧОЛОВІК: Яку рослину ви показуєте? Рослина оранжевого кольору?

  РЕНДІ ОЛІВЕР: Це ожина, але це гриб, іржавий грибок на ньому.
  Іржаві гриби навчилися обманювати запилювачів.
   Вони роблять флуоресцентний колір, який очі бджіл підбирають під ультрафіолетовим світлом, і в них додають трохи цукру. Отже, бджоли зберуть його, і передадуть спори іржі від одного, і проведуть перехресне запилення спор іржі. У вас є кілька статей у грибах.

  Отже, це для, Гриб є перевагою для недоліків бджіл. Так що взимку я не хотів перевантажувати цих хлопців рідиною, тому почав годувати їх цукром Drivert, що є загальноприйнятим у Каліфорнії. Готові сухі зверху, щоб стимулювати їх. Ви бачите, як пиріжки з пилком з’їдаються.

  Це буде двадцять третього грудня [23-го], коли вони почнуть роздумувати самостійно. Там немає ніякого бджолиного хліба, але ви можете побачити багато свіжих мокрих личинок, це було на Ультра Бджолі.

  А потім почали заходити Вільхові пилки. Бджоли прилетіли до найближчого струмка, це було приблизно за чотири милі. І почав приносити пилок вільхи. Тепер хтось запитував мене раніше про Клен та інше. Якщо ви подивитесь на будь-яку книгу про бджоли, то там написано: „О, пилок дерев погано поживний. І я перевіряю це, і кожен біт, його годували сто [100] вільхою пилком протягом місяця. Через посуху жоден бур’ян взагалі не виріс, зовсім не зацвів. Отже, я перевіряв це щотижня, це була сто відсотків [100%] пилку вільхи. Жодного іншого пилку не надходить взагалі. Отже, у групу негативного контролю, яка пішла на Зиму в жахливому харчуванні, не було нічого, крім пилку вільхи. Ти зараз зі мною?

  Ось тест на пилок вільхи. І ви бачите, що вони зберігали його вдосталь. І тут є Негативний контроль, ця колонія має до півтора [1 ½] рамки бджіл, і подивіться на що, ви скажете мені, поживна пилок вільхи чи ні?

  Ми нарешті оцінили всі вулики у Almond Bloom; Ви можете побачити дерева, що цвітуть тут. І ось попередній розподіл тут. У групі природного пилку, червона лінія посередині, це була ваша середня сила для всіх сотень і будь-яких колоній, які були в процесі. Кожен із тих, хто отримував природний пилок, був із середньою силою або вище. У негативному контролі кожен мав середню силу або менше. Ймовірність того, що це станеться випадково, одна на менше ніж десять тисяч [10000]. Отже, це підтвердило експеримент з дизайном, і я був дуже радий цьому.

  Тому що мені було цікаво. Ось Кінцеві результати, і вони є на моєму веб-сайті. У нас залишилась лише хвилина. Я хочу показати вам тут останнє. Подивіться тут, це Природна пилок. О, і до того моменту, коли Вільха зайшла, усі колонії злетіли. Отже, єдині результати, які мали цінність, були тут. Але подивіться, що зробив негативний контроль, вони пішли вниз. Зайшов Вільха, на його відновлення пішов майже місяць. І вони просто почали рости як божевільні.

  З Нуля колоній Негативний контроль зробив сорт мигдалю. Серед найкращих сімнадцять [17] з вісімнадцяти [18] божевільних схилили до Мигдалю. Це була величезна різниця. Але те, що я хочу бачити, ці два [2] прямо тут, ці два [2] продукту злетіли як бандити рано, а потім розбилися пізніше. Мабуть, у поживній речовині було щось [Нечутно]. Спочатку бджоли отримували користь від усього білка.
  Але після, гаразд, це закон Лібіга тут.

  Обмежуючі поживні речовини: Закон Лібіха

  Що ріст рослин або тварин обмежений Єдиним Обмежуючим Поживним речовиною. Як тільки ви це подасте, вони зможуть дійти до наступного обмежуючого поживного речовини. Отже, тут щось сталося, що весь цей білок дозволив цим колоніям просто злетіти. Але коли у них закінчився той Обмежувальний поживний речовина, який був у природної пилку, вони опустилися трохи нижче від природної пилку.

  Отже, навіть незважаючи на те, що це короткострокове годування, це, мабуть, справді хороші підсилювачі пилку. Тому що ви б не змогли тримати бджіл на невизначений час через них через цю нестачу.

  • Like 1
  • Thanks 2
 12. 30 хвилин тому, Мико сказав:

  А третью совсем не стимулировать 

  вот тогда будет 

  Нічого не получиться.Для того щоб сімя енергійно розвивалась потрібно 250-500 грам пилку в тиждень!!!!

  Все вже давно досліджено до нас:ae:

  Для прикладу

  РЕНДІ ОЛІВЕР - ХАРЧУВАННЯ МЕДОНОСНИХ БДЖІЛ (ЧАСТИНА 1)

  Динаміка населення колоній

  Ті з вас, хто стежив за моїми статтями, знають, що я зосередився на цій діаграмі із фантастичного набору даних Ллойда Гарріса, де він кожні дванадцять [12] днів кожними дванадцятьма [12] днями він відзначав сотню [100] бджіл у тридцяти п’яти [35] колоніях. А потім кожні дванадцять [12] днів знову поверталися туди, підраховували, скільки з цих бджіл ще вижило. Позначте ще сотню [100] бджіл і вимірюйте кількість запечатаного розплоду кожні дванадцять [12] днів у всіх цих тридцять п’яти [35] колоніях протягом півтора року.

  Чудовисько надзвичайно цінний набір даних, який просидів двадцять [20] років, не дивився. І він почав його викопувати кілька років тому і публікувати статті. Я досить багато використовую для цього. І те, що воно показує, це вік, воно показує ряд речей. Пунктирною лінією, це для колонії Манітоба розпочато. Це складний. Він розпочав їх із пакунків навесні, а потім провів цілий рік і аж до наступного липня або серпня, коли вбив колонії.

  Я зібрав ці два [2], щоб показати, як це працювало, цього року. Пунктирна лінія - це кількість розплоду, загальний розплід, відкритий запечатаний розплід у колонії, колоніях за один раз. Це все середні показники. Це з Манітоби для колоній, які заходили в сарай протягом зими. Червона область - це популяція бджіл, яким у будь-який час у вулику менше віку дванадцять [12] днів, тобто будь-який час. Отже, на цей момент у вас було приблизно чотирнадцять тисяч [14 000] бджіл, яким було від нуля до дванадцяти [0 до 12] днів. Цей апельсин - це кількість бджіл, наступна вікова група, наступні дванадцять [12] днів вікова група, до двадцяти чотирьох [24] днів. До тридцяти шести [36] днів, до сорока восьми [48], і дуже мало бджіл протягом літа доживають до шістдесяти [60] днів.

  Цифри тут - середній вік усіх робочих бджіл у вулику на той момент часу.

  І те, що ви можете побачити, - це від ранньої весни до кінця літа, середній вік ніколи не перевищує двадцяти шести [26] [26] днів. Деякі мають, це молодше за це. Щоб у вас була дуже молода популяція бджіл на той час року. Взимку, якщо у вас холодна зима, як у нас, бджоли починають старіти. Вижили бджоли після осіннього обороту, коли всі бджоли виростили розплід, підробляють, відкидають вулик і гинуть. Ви починаєте старіти бджіл. Де ви берете бджіл, які живуть у віці до двохсот-трьохсот [200 до 300] днів, аж до весняного обороту, коли ці старі бджоли в своєму останньому задиханні енергії вирощують величезну нову когорту бджіл. На цей момент у розплоді у вас може бути в три [3] рази більше бджіл, ніж у дорослих бджіл, які їх покривають. Це той критичний весняний оборот, коли раптом тоді воно зміститься сюди. І якщо колонія переживає цей весняний оборот, цю критичну точку саме тут, то вона просто злітає в цій лінійній фазі зростання. Всі ці речі є на моєму веб-сайті.

  Населення колонії реагує на наявність пилку

  Сенс усього цього, я відстежував це протягом двох [2] років тут. Чи справжнє населення колоній - це функція того, скільки пилку виходить. Наскільки живленням вулика є переважно пилок. Ось звідки береться білок. Тепер ми могли б просто стерти всі ці дати і використовувати їх у будь-якій точці світу. Я нещодавно повернувся з виступу в Мексиці, і ми говоримо про Зиму, оскільки Зима корелює з холодною погодою і короткими днями тут. Для бджіл зима корелює з наявністю пилку. А в Мексиці, [Нечутно] районах, де влітку досить спекотно, бджоли, їх падіння настає в липні, а зима починається в серпні, і бджоли просто вимикаються. Припиніть вирощувати розплід і перейдіть до того, що схоже на стан зимівлі. Вони не повинні формувати кластер. І їхня Весна починається в листопаді, коли знову починає йти дощ.

  У Каліфорнії ви взяли б цей графік там, де я живу, і просто відрізали цей кінець [правий бік], і відрізали цей кінець [лівий бік], і просто розтягнули це. Якщо ви знаходитесь далі в Канаді, ви зможете це стиснути, і ця частина буде довшою. Отже, це можна скоригувати для будь-якої області. І знову ж таки, справа вся в пилку.

  Те, що я тут зробив, це те, що я відстежував кількість пилку там, де я живу. Там, де ми почали на початку січня з дерев Вільхи, починають цвісти. У нас було трохи весняного цвітіння, все запилення має величезну кількість пилку. Тоді у нас після цього є Фруктовий цвіт. А потім, після Фруктового цвітіння, коли яблука та вишні зацвітають, ми маємо приблизно два [2] тижні майже нічого не надходить.
  Потім воно починає накопичуватися на диких квітах до середини літа. Він виходить назовні, падає майже до нуля. І ось зараз, ми насолоджуємось маленькою крихітною шматочком Fall Bloom. У Каліфорнії ми не отримуємо осіннього цвітіння, яке ви отримуєте на схід від Скелястих гір, де влітку випадає дощ. Пощастило, у нас кілька днів тому були грози. І я міг почути полегшення зі всієї рослинності навколо мене.

  Потік білка у вулику

  Тож давайте розглянемо Потік білка у вулику. Тож, щоб отримати основи біології, ось вони про динаміку вулика. У вас є запас енергії. Медоносні бджоли - це все про мед, про накопичення енергії. Так само, як ми можемо зберігати енергію на зиму у вигляді вугілля, пропану чи мазуту. Вони зберігають його у вигляді меду. Отже, це ваш запас енергії, запечатаний мед. Тоді ви отримаєте енергетичний інтерфейс, який знаходиться прямо між бджолиним хлібом та медом. Енергетичний інтерфейс - це місце, де вони або закривають накопичений мед, і використовують його як джерело енергії. Або вони відкладають свіжий нектар, оскільки перетворюють його на мед для зберігання. Отже, коли в колонію надходить надлишок нектару, це отримує, розплідне гніздо виштовхується вниз, коли бджоли споживають свій мед, щоб залишатися теплим або енергією для польоту. Вони поїдають сюди, і перенесуть розплідне гніздо вгору. Отже, тут динамічна область.

  Білковий інтерфейс знаходиться тут. Прямо між виводком та медом. Тут ви отримуєте цей швидкий оборот пилку, який швидко витрачається бджолами-годувальницями, і він перетворюється на захист цієї їжі, введення її в їх організм якомога швидше. Пилок дуже легко атакується мікробами або розкладачами, комахами, все хоче їсти пилок. Пилок дуже поживна. Отже, перше, що роблять бджоли, це те, що вони приховують це всередині свого тіла. Вони потрапляють йому в кишечник; вони вкладають його у свої жирні тіла. Вони вкладають йому гіпофарингеальні залози і вводять у розплід. І вони використовують розплід як білковий резерв, який вони можуть у будь-який момент канібалізувати і витягувати білок назад. Якщо надлишок пилку все ще залишився після того, як вони з’їли все, що могли того дня, потім вони вступають у процес бродіння, упаковуючи його головами, додаючи в нього трохи нектару. Поклавши зверху тонку плівку меду, він утворює там анаеробну речовину з киснем. Про це ми поговоримо пізніше, що станеться? Тоді для тривалого зберігання?

  Тоді у вас є ваш білок і енергія для людини, а це розплід тут і для робітників, а для багатьох з нас і харчова база для вирощування Варріли саме тут, у цьому запечатаному розплоді. Тож я зазначив, минулої доби багатьох груп непрофесійних бджолярів, з якими я спілкувався, насправді слід більше називати фермерами Verilla [SP], ніж пасічниками. І вони роблять справді хорошу роботу, просто вирощуючи багато їжі Varrila щороку.

  Желе - це валюта для переказу білків

  Зараз акуратне, що роблять бджоли, це те, що робить щось подібне до того, що роблять ссавці. Самки ссавців не годують своїх дітей сирою їжею. Мати їсть їжу, перетравлює її, а потім виділяє абсолютно поживну їжу для своїх дітей; ми називаємо це «молоком». Бджоли роблять дуже подібну справу; вони виробляють речовину, що називається «желе». І це їжа, не тільки для їхніх дітей, але ось акуратне.
  Усі види використовують білок, попередник курсору, який називається «вітеллогенін».
   "Вітелло" означає створення жовткових гемінезів. Тож він створює з цього «жовток». А медоносні бджоли, більшість самок, не несуть яєць. Вони не мають реального використання цього вітелогеніну, тому вони використовують його ще раз, і вони використовують його, як запас білка, для введення в «желе» і використовують для передачі білка по вулику. Це працює лише тим, що бджоли у вулику здатні перетравлювати пилок і отримувати з нього білок - це «бджоли-годувальниці». Зазвичай бджоли мають вік приблизно від двох [2] днів після їх появи до приблизно п’ятнадцяти [15] днів. І це не написано каменем. Це можна продовжити або скоротити. Як тільки бджоли переходять на "старші обов'язки", а переходячи від бджіл середнього віку до "фуражників", вони перекладають свої травні ферменти, і вони втрачають здатність повністю перетравлювати пилок. Отже, якщо “бджола-фуражир” випадково з’їдає трохи пилку, вона просто вистрілює йому в кишечник за кілька годин, не перетравлюючи взагалі. Отже, це «фуражник», пилок їм не приносить користі. Отже, що вони повинні зробити, це вони повинні просити трохи «желе» у «бджіл-нянь».

  Найбідніші бджоли та корма

  [Нечутно] дуже просто, якщо ви робите ці [Нечутно] вибірки. Де ви використовуєте метод Ziploc, щоб покласти кілька бджіл у мішок, подрібнити їх та додати води, щоб перевірити, чи немає спор Nosema. Якщо у вас є купа бджіл в Бруднесті, рідина навколо них буде виглядати так, повна пилку, що надходить із кишок «бджіл-годувальниць». Якщо ви робите це з “фуражниками”, рідина буде прозорою, оскільки в кишках корму майже немає пилку. Дуже легко просто постаріти бджіл, подрібнивши їх, поклавши в воду і подивившись на колір. Тільки щоб сказати вам, чи це “бджоли-фуражири”, чи “бджоли-годувальниці”.

  Зростання колонії залежить від бджолиного хліба, щоб годувати медсестер

  Отже, ми маємо цей перехід вхідної пилку або збереженої пилку, яка потім переходить до, для вербування вирощування нових бджіл у колонії. А ось як працює Flow. Від фуражників, що привозять його, до тимчасового сховища тут, яке може бути дуже швидким. Її можна їсти протягом декількох годин, а можна зберігати як бджолиний хліб місяцями. Потім «бджоли-годувальниці» виробляють «холодець», вони передають його між собою в комунальному шлунку колонії. Отже, якщо в колонії є «желе», воно поширюється по всій колонії. Усі страждають або отримують однакові вигоди. Вся колонія знає. Всім фуражирам відомо, всі знають, який стан білка знаходиться в колонії в будь-який момент. Тому що ті фуражири, які повертаються, просять «желе» у «бджіл-годувальниць». І якщо вони не отримують багато «желе», що говорить фуражникам, привіт, нам не вистачає білка. Краще піти починати шукати пилок. Якщо є рясне «желе», яке говорить: «О, ну, протеїн зараз не такий важливий. Натомість ми можемо здобувати нектар. Всі ці петлі зворотного зв'язку в колоніях для регулювання видобутку їжі просто захоплюють. А потім від «бджіл-годувальниць», то це, «желе» виходить до всіх інших бджіл у вулику.

  Підшкірно-глоткові залози

  «Бджоли-годувальниці», їх підполоскові залози повністю розвинені, вони тепер [Нечутно] з молочних залоз ссавців, виробляють це «желе», [Нечутно], коли вони стають «кормами», і вони більше не будуть виробляють «желе». «Кормозбирачі» здатні це змінити і відновити свої гіпофарингеальні залози. Не зовсім так добре, як вони були, коли вони були «бджолами-годувальницями». Але якщо ви хочете почати, скажімо, ви пакуєте бджіл, це не що інше, як просто «фуражники». Вони змогли б повернутися назад і почати виробляти «желе» та годувати личинок.

  Білок зберігається як “вітеллогенін”

  Вітеллогенін також зберігається в жирових тілах. Це два [2] бджолиних черевця. Я отримав новий покажчик. Доктор Ерік Муссін [SP] на нещодавній конференції зазначив, що деякий відсоток чоловічого населення не бачить червоного. І у мене був червоний вказівник, і я сказав: О, чоловіче, я не хочу, щоб люди не могли бачити, на що я вказую. Тож я купив цей зелений вказівник. І я вам скажу, ми вийшли на нашу палубу, яка виходить на гірський масив, і вийшли вночі, ми не могли дочекатися решти ночі. Це все темнішало і темнішало; Я продовжував виходити і пробувати це. Ми з дружиною і в бінокль подивимось на стовбури дерев через каньйон. І ви можете підняти цю маленьку вказівник чітко через каньйон вночі. Просто дивно, наскільки ці речі потужні. У будь-якому випадку, це накопичувачі жирових тіл.
  Отже, це - це буде «бджола-годувальниця» або зимова бджола.
   Або, бджола Diutatius [SP], або бджола, що вижила.
  Отже, бджоли, про яких я сьогодні вранці розмовляв зі Стівом Коєм, про російських бджіл.
   І в моєму районі, влітку, коли пилку дуже мало, наприкінці літа, вони переходять у режим виживання. Режим діутиту, або подібний до зимових бджіл, де вони повністю перестають розводити розплід, і вони просто навантажують черевце всім білком, який вони можуть утримувати. І вони просто падають, і вони чекають, поки все налагодиться, добре.

  Бджоли з низьким вмістом вітелогеніну

  Зараз проблема, коли «рівень вітелогеніну в колонії знижується, полягає в тому, що це дійсно сильно змінює бджіл. Вони починають старіти швидше. Вони починають кувати швидше. Вони хворіють набагато легше. Вони не можуть протистояти вірусам. І вони закрили розплід. Це має величезний вплив на динаміку колоній. Здоров’я колонії та ріст колонії. І це відбувається дуже дуже швидко. Якщо ви отримуєте навіть дощ протягом дня, Карл Крайльшам у Німеччині виявив, що «бджоли-годувальниці» негайно скорочують кількість «желе», яке годує личинку. Тепер личинок вони годують лише шість [6] днів. Їх обрізають на «желе» протягом одного [1] дня, ті бджоли, коли вони з’являються як «фуражири», оскільки «робітники» згодом не будуть «фуражниками», якими вони могли б бути, якби їх постійно годували на всі дні хвороби. Отже, дивно, як швидко “бджоли-годувальниці” реагують,

  Вимоги до білка колонії

  Крива населення колоній базується лише на двох [2] речах, наборі та харчуванні. Набір - це кількість молодих бджіл, що з’являються щодня. А живлення - це кількість бджіл, які гинуть або від простого старіння, або від зношування, або від чого іншого. Або альтруїстичне самовидалення - коли бджола відчуває нездужання через вплив токсину, вірусну інфекцію, інфекцію ноземою. Ця бджола, щоб захистити своїх сестер, жертвує собою. Він просто вилітає з вулика і більше не повертається. Отже, велика частина харчування цієї колонії базується на цьому альтруїстичному самовидаленні. У самому крайньому випадку альтруїстичного самовидалення ми називаємо цей Колонійний Свідомий [Нечутний] Наказ.

  І якщо ви ніколи не спостерігали, як колонія випаровувалася за два [2] дні, це неймовірно вражаюче. Яка велика сильна колонія, якщо в ній є комбінація, скажімо, паралітичного вірусу [SP] та інфекції Nosema, і трохи харчового стресу, це може просто затягнутись. А бджоли просто всі вилітають, залишаючи розплід, це просто дивно. Ми пройшли через це досить погано у Каліфорнії. Близько двох тисяч [2000]. З двох тисяч чотирьох [2004] до приблизно двох тисяч восьми [2008] ми мали багато раптових колапсів колоній.
  Одночасно з вторгненням у Нозему Сурранію.
   У мене наче таке відчуття, що Nosema Surrania [SP] багато в чому пов’язана з цим розпадом колонії. Принаймні там, де ми жили в Каліфорнії.

  Ви можете побачити тут, що я намітив тут лише для Типової кривої зростання колонії протягом сезону.

  Це буде ваша щоденна зміна кількості бджіл у вулику. Отже, ви отримуєте 300 бджіл на день.
  Отже, як якщо б королева несла п’ятнадцять [1500] яєць і сказала, що у вас сто відсотків [100%] виживання, ви б цього дня набрали п’ятнадцять [1500] нових бджіл.
   Якщо у вас є чистий приріст у триста [300], це означає, що в цей день від виснаження гинуть двінадцять [1200] бджіл. Зараз королева збирається лежати з тією ж швидкістю, тож це тут говориться: у вас їх менше, пам’ятайте Демографію колоній. Ми отримуємо молодшу колонію тут. Тепер у вас менше бджіл гине, тому більше бджіл може вижити. Отже, зараз ми отримуємо виграш. І найшвидший ріст колонії з дійсно хорошою маточником, приблизно тих шістсот [600] бджіл на день Прибуток - це приблизно найкраще, що ви збираєтеся отримати. І ось чому ви отримуєте цей лінійний ріст, тому що це константа. Це не доцільно, це просто константа.

  Колонія, як правило, закінчується приблизно в липні для медового потоку. І тоді він починає втрачати бджіл з високою швидкістю, а потім з меншою швидкістю взимку.

  Для гарного набору потрібна енергійна королева, достатньо пилку та потік нектару

  Набір для підтримання або нарощування цієї норми залежить головним чином від норми відкладання яєць королеви. Норма відкладання яєць королеви визначає, якою буде ваша популяція. Колонія буде рости з такою швидкістю, поки ви не досягнете рівноваги. Коли ви, Ллойд Гарріс, з’ясували, якою була крива виживання для робочих бджіл. І в якийсь момент, коли колонія зросте до певного моменту, природне виснаження робітників буде відповідати швидкості несучості маток. І в цей момент колонія перестає рости. Це максимальна кількість населення. Ви не можете змусити колонію зростати більше, ніж це.

  Потрібно близько шістдесяти [60] днів, коли виводкове гніздо заводиться, поки колонія не досягне максимальної чисельності. І ця максимальна чисельність визначається здатністю королеви до несучості. Вона може відкласти лише тисячу [1000] яєць на день порівняно з королевою, яка може відкласти дві тисячі [2000] яєць на день. Максимальна популяція складатиме близько тридцяти п’яти тисяч [3500] для королеви, яка відкладає тисячу [1000] яєць на день. Ви можете отримати до сімдесяти тисяч [70 000] або близько того за королеву, яка може відкласти дві тисячі [2000] яєць на день. Отже, це встановлено нормою відкладання яєць королеви. І це обмежено кількістю надходить білка. Отже, колонія, яка, якщо дощить кілька днів на тиждень, ніколи не зможе рости настільки, наскільки колонія може коватися кожен день і мати хороший пилок.

  Надзвичайний темп приросту населення

  Зростання колонії, отже, це фото, яке я зробив. Те, що ми робимо у весняний час, і бджільництво відрізняється скрізь, куди б ви не поїхали. Отож, я не намагаюся робити загальних тверджень щодо бджільництва. Мій досвід - це все в Каліфорнійському передгір’ї бджільництва. Я можу довго говорити про бджільництво у передгір'ї Каліфорнії. Що ми робимо, це те, що ми повертаємось з мигдалю, і ми розділяємо кожну колонію, якою ми володіємо. Ми закінчуємо чотирма [4] колоніями на кожну [1], яку ми повертаємо з «Мигдалю». Щовесни ми продаємо приблизно третину [1/3] або половину [1/2] своєї операції як Nucs. А потім ми відновлюємо решту до медового потоку. Отже, це була б рання весна, після того, як ми розділили наші колонії на п’ять [5] кадрів Нуків, і через кілька тижнів вони побудувались. І вони виглядають так. Зараз ці колонії живуть "з рота в рот". Вони тут просто твердий Бруд. Але у нас є справжній надійний потік нектару та пилку на той час року. І ми можемо перемогти їх і підготуватися до медового потоку прямо тут. Дивовижне те, як швидко вони можуть рости.

  Темп зростання курчат-бройлерів

  Отже, якщо поглянути на перспективу, я подивився на темпи зростання найшвидше зростаючої тварини, яку я міг подумати.
  І це буде гібридна курка-бройлер.
   Коли мені було близько двадцятих років [20-х], я керував магазином кормів.
  І я тоді читав «Годування та годування» Моррісона, яка була класичною книгою про тваринництво.
   І на вирощування курчат-бройлерів для збору врожаю, від яєць до збору, знадобилося дев’ятнадцять [19] тижнів.
  Хто може сказати нам, скільки часу потрібно для вирощування курчат-бройлерів з яєць до збору врожаю зараз?
   Шість [6] тижнів. Ось такий прогрес ми досягли у селективному розведенні курей. Гаразд, ми майже не зробили такого прогресу з «Медовою бджолою». Отже, ці гібридні курчата-бройлери - неймовірно швидко зростаюча тварина. І мені спало на думку, вони проходять позначку у два [2] фунти вздовж цього зростання. Що те саме, що два [2] фунтові пакети бджіл. І я можу порівняти темпи зростання між двома [2] фунтовими упаковками бджіл і двократними курчами бройлерів. Отже, я склав це за днями прямо тут, а за вагою у фунтах. Отже, ось Зростання, Темп зростання курчат бройлерів. Зараз я знайшов два [2] набори даних для темпу зростання медоносних бджіл для ваги справжніх бджіл в упаковці.

  Темп зростання пакувальних бджіл проти Курка-бройлер

  Тепер в упаковці він випаде на двадцять один [21] день, бо бджоли гинуть, перш ніж отримати будь-який новий розплід. А потім він починає рости. І як тільки воно починає рости, вони ростуть швидше, ніж курка-бройлер.
  Отже, найшвидше зростаюча худоба, яку ми маємо, отримує все менше і менше медоносних бджіл.
   Але це навіть не починає розповідати всю історію. Оскільки курка-бройлер, якщо їсти додаткову їжу, вона зберігає її як жир під шкірою на своєму тілі. Ви всі там бачили жир, це «запас» для курчат-бройлерів. Це, ці два [2] рядки для медоносних бджіл не мають своїх “резервів”, бо де вони зберігають свої запаси? У гребінці, у вулику. Отже, давайте розглянемо фактичну вагу загальної кількості бджіл.

  Загальний приріст ваги пакувальних бджіл проти Курка-бройлер

  Отож, тут курка-бройлер просто повільно, повільно. Це те, що робить бджолина колонія саме тут. Він має темп зростання, який ми навіть не можемо уявити, коли порівнюємо його з іншою худобою. Якщо ви вирощуєте худобу так швидко, про що вам це говорять

  Потреби у харчуванні?

  Вони поза межами будь-якого іншого виду худоби. Бджолам потрібно отримати максимальну продуктивність з колонії. Вам потрібно мати абсолютно оптимальне харчування з нульовими перервами в будь-який момент. Гаразд, будь-яка перерва, навіть на день, сповільнить колонію в процесі її накопичення. Усім це зрозуміло? Як же, лише для зростання, і я зараз навіть не кажу про стійкість до захворювань, або стійкість до варроа або стійкість до вірусів.

  Повний оборот дорослого населення кожні 42 дні

  Коли я обчислюю це на основі даних про виживання Ллойда, виходить, що якщо ви вийдете до вулика, і люди кажуть. Ну, не якщо ви відвідуєте їх лише кожні сорок два [42] дні, бо це зовсім інша популяція бджіл кожні сорок два [42] дні. Загальний оборот цієї популяції бджіл, саме стільки часу потрібно, щоб перевернути їх. А бджоли зроблені з білка. Отже, щоб замінити всіх цих бджіл у вулику, вам потрібно мати достатньо білка, щоб забезпечити оборот популяції сорок два [42] дні.
  І для колонії пристойних розмірів, яка щотижня забирає близько одного [1] до двох [2] фунтів високоякісної пилку на тиждень.
   І якщо протягом тижня випадає дощ, а пилок не надходить, це означає, що ви повинні подвоїти доходи пилку на наступний тиждень, щоб компенсувати це, щоб запобігти дефіциту, через який вони потрапили.

  Потрібно 100-200 грамів якісного білка на тиждень

  Ця кількість пилку складає близько ста [100] до двохсот [200] грамів білка на тиждень. Тобто для утримання колонії, а не для зростання колонії. Для зростання колоній вам потрібно навіть більше, ніж це. Отже, ті з вас, хто робить нотатки про цифри, це ваші цифри, якщо ви щось розглядаєте на годуванні. Від ста [100] до двохсот [200] грамів для підтримки колонії пристойного розміру, ще більше білка для вирощування колонії.

  Потрібно 1 - 2 фунтів. [0,5-1 кг] Змішана пилок на тиждень

  Щоб знову отримати таку кількість білка, надходить від [1] до двох [2] фунтів пилку або бджолиного хліба .

  Погане харчування дорівнює поганому розплоду

  Як тільки це скорочується, вони зменшують вирощування розплоду. Вони скорочують вирощування розплоду, або вони починають канібалізувати яйця, які розводять. Не знаю, скільки людей це помітили. У моєму районі, навесні, особливо під час нашого пилкового забруднення, після цвітіння фруктів, ці королеви просто покладають свої серця щодня. А робітники просто йдуть за ними ззаду і їдять ці яйця так само швидко, як королева їх відкладає. І вони будуть продовжувати споживати ці яйця, поки пилок не почне повертатися. Вони знову почнуть годувати личинок. Отже, ти виходиш щодня, і йдеш, Вау, ця королева просто б’є ногами. Подивіться на всі ці яйця. Але колонія не росте. Чому колонія не росте? А якщо ви уважно подивитесь, то побачите, що Королева, робітники, «бджоли-годувальниці» з’їдають яйця назад, так швидко, як королеви відкладають їх. Так, це - не тільки королева встановлює швидкість відкладання яєць у колонії. Це “бджоли-годувальниці” вирішують, яких личинок вони дозволять жити, і вони згодують.

  Отже, ми, комерційні італійські запаси, які ми розводимо, є хлібом, щоб не бути екологічно чуйними. Вони хліб, щоб постійно рухатись повним нахилом. Ось чому їм дуже легко зазнати невдачі, якщо їм не надходить адекватний білок. І це частина нашого Селекційного селекційного розбору для цього.

  Хлопці, які займаються розведенням італійських запасів, є виробниками упаковки. А що ви хочете від виробництва упаковки? Вам потрібні бджоли-монстри, які просто розводять, і просто продовжують рухатися і продовжують рухатися, незважаючи на те, що відбувається в навколишньому середовищі. Тож ми розводимо бджіл, які це зроблять.

  Медсестри охоче канібалізують яйця та личинки

  Якщо нектари - це Пилковий потік, і нектар серйозно зменшується під дощем. Це знімок, який я зробив; у нас у квітні кілька років тому відбувся випадок дощу, коли бджоли не могли, або сніг і дощ прийшли саме тоді, коли ці колонії виглядали так, як на тому малюнку, який я показав вам з одинарними коробками, бджолами від стіни до стіни. І на них падав сніг, було не так холодно, але вони не могли добувати їжу. І всі ці колонії жили рука об руку, вони були досить легкими. У той момент ми не очікували цього снігу. І одразу бджоли почали реагувати протягом, це займає п’ять [5] днів після цієї події снігового падіння. І ви бачите, як бджоли споживали кожен шматочок меду в колонії. Кожен шматочок бджолиного хліба вони з’їли б яйця, з’їли і молодих, і старших личинок. Вони зазвичай не їдять герметичну лялечку [SP], тому що їм більше не потрібно годування. Отже, це останнє порятунок для колонії - це з’явлення цих запечатаних лялечок [SP]. Вони залишають там запечатану лялечку [SP], але з’їдають все. Ці колонії ми вибрали під час тієї погоди, і нам вдалося дати трохи корму. Просто приготували прямо і зробили медозбір. Ті, хто канібалізував свій розплід, більшість з них не вмерли. Але потім довелося відбудовуватись після цього, і ніхто з них не вкладав достатньо меду, щоб прожити зиму. Довелося їх додатково годувати. Отже, просто «унція профілактики» коштує «фунт лікування». «Унція запобігання» виходу під час тієї дощової погоди та подачі трохи корму в колонії дозволяє колоніям до кінця року піклуватися про себе.

  Nosema краде білок та енергію

  Нозема, це зображення тут трахеальної трубки бджоли. Всі ці маленькі яскраві плями - спори носеми. Ось така щільна Нозема потрапляє в кишечник бджіл. Nosema для вирощування цієї популяції Nosema вимагає багато білка. І бджола, і Носема краде білок з кишечника бджоли. А у Ноземи немає АТФ; він краде енергію безпосередньо у бджоли. Отже, ці хлопці просто висмоктують енергію та білок з кишечника бджоли. Отже, вони заважають здатності бджоли.

  Погане харчування та скоростигла їжа

  І знову, погане харчування призводить до скоростиглого пошуку їжі. Отже, замість того, щоб чекати, поки їм піде п’ятнадцять [15] днів, щоб вони почали добувати їжу, вони можуть почати добувати їжу, коли їм виповниться чотири [4] дні або шість [6] днів. Годинник тривалості життя бджіл майже починається з того часу, коли вони починають добувати їжу. Вони збирають корм лише тиждень або близько того. Отже, це означає, що якщо вони почнуть видобувати їжу на п’ять [5] чи шість [6] днів раніше, то вони зроблять це збитим у своєму житті. Отже, що робить на вашому, так.

  Дорогоцінне кормування скорочує тривалість життя

  На цій кривій прямо тут вона зменшить це число, якщо вони підуть вгору. І це збільшує кількість, якщо вони підуть вниз. І колонія буде набагато біднішою за таке раннє видобуток їжі. Це частина того, що відбувається в CCD. Коли бджоли починають випаровуватись, коли бджоли починають випаровуватися з цим альтруїстичним самовидаленням, це змушує молодих бджіл почати живлення раніше. І ви отримуєте такий позитивний зворотний зв’язок, що вони перестають годувати розплід. Вони починають вмирати швидше, і просто, через кілька днів воно все ще кулькається, і популяція колонії випаровується.

  Погане харчування - знижена стійкість до вірусів

  Це дослідження Глорії Дегранді-Гофман показало, що бджоли, коли з’являються майже всі бджоли, які вилупилися і відклали яйцеклітину, зараз мають вірус деформації [SP], який фактично передається від матері. І коли вони з’являються як личинки, вони, якщо вони отримують повноцінне харчування, пригнічують цей вірус і зберігають його у прихованому стані. Отже, майже кожна бджола постійно має деформуючий вірус. Як і всі в цій кімнаті, як вірус герпесу, більшість із вас цього віку мають вірус вітряної віспи. Ви тримаєте його у своєму тілі прихованим, якщо тільки ваша імунна система не пригнічена. Якщо ви захворіли на СНІД або постаріли, тоді пригнічений вірус може створити резервне копіювання. Найважливішим для неї було те, скільки білками годували цих личинок, і вони для того, щоб утримати цей вірус. А ті, кого годували пилком, підтримували рівень вірусу на дуже низькому рівні. У тих, кого годують добавкою пилку, рівень вірусу збільшився більше. А ті, кого не годували пилком, досить сильно подорожчали.

  Погане харчування погіршує проблеми варроа

  І це пов’язано з тим, що бідний білок справді посилює проблеми варроа. Те, що я знайшов у передгір’ї Сьєрри, я просто не міг утримати бджіл живими протягом літа у передгір’ї Сьєрри. Тож я б перевезла всіх цих бджіл на зрошувані пасовища в Неваді. Я робив це протягом багатьох років, просто тому, що вони там вижили б. За хорошого корму бджоли, які піднімаються з Каліфорнії в Північну Дакоту, в Монтану, на зрошувані пасовища в інших місцях, просто роблять краще, ніж бджоли, що залишилися в Каліфорнії.

  Те, що ми зробили, зробили ми з синами, і це те, що мене цікавить Бджолине харчування, ми дізналися, як годувати бджіл додатковим білком. І зараз ми тримаємо їх усіх біля дому. Вони все ще не такі хороші, як ніби ми взяли б їх на добре Пасовище, але ми можемо їх утримати; для нас це спосіб життя залишатися поруч з домом, а не бути мігрантами-бджолярами.

  Бджолиний хліб та мікроби

  Добре, тепер це піднімає ще одне питання. І ось Бібрі і мікроби - це мікробна спільнота, яка знаходиться в межах бджоли. І особливо взаємозв'язок цього та бродіння пилку. За ці роки зросла дуже переконлива історія. Що мікроби беруть участь у поліпшенні харчових якостей пилку в процесі ферментації. А потім щоразу, коли ця історія повторюється, вона стає все кращою і кращою. А потім в Інтернеті, в останні роки, я чув. “Ну, бджоли навіть пилок не перетравлюють. Це могло би пройти хвилину, перш ніж вони отримають будь-яку харчову цінність з цього ". Отже, це крайня версія цього прямо там.

  Отже, питання полягає в тому, чи справді це бродіння пилку в бджолиному хлібі необхідне для травлення?
  Або це просто для збереження?

  Наукові публікації, що посилаються на “Apis Mellifera” з часом

  Ми дізнаємося багато нового про бджіл, оскільки ми почали отримувати підвищену смертність колоній у США, коли віруси еволюціонують, ось ворила [SP] оселилася, і оскільки Nosema Sorani [SP] вторглася у більшу частину світу близько двох років тисяч [2000], раптом бджолам стало набагато важче залишатися в живих. І те, що ви можете бачити, - це приблизно десь через дві тисячі чотири [2004] - це коли у нас з’явився перший [1-й] великий дефіцит бджіл для мигдального запилення в Каліфорнії, і ми звернули на це увагу. Вони народжуються [Нечутно] в дві тисячі сім [2007], потім оформили всі документи, а потім уся громадськість дізналася про розлад колонії. І раптом це була золота шахта фінансування для всіх, хто хотів бути дослідником бджіл. Ви просто вклали CCD у свою пропозицію, і люди кидали на вас гроші. Як і зараз, якщо ви вкладете в нього Neo Nic [SP] [Нечутно], люди просто кинуть вам гроші. І це кількість публікацій, високотехнологічних публікацій із написами “Apis Mellifera” з часом. І ви можете бачити дослідження бджіл, які просто вибухнули після ПЗЗ. Отже, ми багато дізналися про бджіл за цей період часу.

  Доктор Кірк Андерсон, USDA ARS, Тусон

  Але ARS Lab просто зробила щось дуже мудре. Вони роблять це, якщо ви залучаєте дослідника, який нічого не знає про бджіл, але знає багато іншого. І ви кажете: Подивіться на проблеми бджіл свіжими очима, тому що ви не прочитали всіх книжок про бджіл і отримали всю неправильну інформацію ". Добре. І було кілька таких хлопців, які заходять, і це фантастично. Тому що ці хлопці заходять і кажуть: ну вони чудові. Ну, Кірк міг би сказати це, але більшість із них трохи більш дискретні. І я бачу це знову і знову, що дослідницьке співтовариство публікуватиме всі ці статті, виходячи з недбалої методології чи чогось іншого. Вони приводять когось іншого ззовні, що, ні, ви, хлопці, просто зіпсувались, ви могли б також відкликати всі ці папери, бо все це було неправильним висновком ". Але зараз вони всі знаходяться у книгах «Бджілка» та в «Громадській базі знань». Отже, Кірк - один із цих хлопців, і ми з Кірком вдарили. І ми постійно спілкуємося з цього приводу.

  Типові ніші груп бактерій

  Я щойно опублікував цю діаграму. Це короткий виклад роботи Кірка, Ненсі Міранд [SP], Мартіна Симптома [SP], усіх людей, які використовують секвенування наступного покоління, щоб з’ясувати, які мікроби знаходяться в кишці бджіл. Замість того, щоб використовувати секвенування залежно від культури, де ви робите чашки Петрі, а ви намагаєтеся вирощувати бактерії та називайте їх. Коли ви це робите, ви бачите, можливо, одну десяту [1/10-ю] із однієї сотої [1/100-ї] виду. Ці послідовності наступного покоління, коли ви насправді дивитесь на ДНК там, то що ви придумали, ви не придумали видів; ви придумуєте ОТУ. Отже, коли ви прочитаєте ці речі, ви побачите, скільки OTU. А ОТУ - це оперативний таксономічний підрозділ, що означає, що це вид, але поки що для нього немає назви. Коли вони нарешті зрозуміють, якщо коли вони культивують ОТУ, а потім може витягти ДНК і сказати: О, так. Це вид, тепер ми можемо його назвати. Тоді воно отримує видову назву. Коли вони починають з послідовності наступного покоління, вони відмовляються. У нас немає назв для більшості всіх бактерій, що знаходяться там, і тих, що містяться в бджолах. Є кілька людей, які створили певні симбіотичні стосунки головним чином у задній кишці бджіл, яка перетравлює неперетравлені ферменти пилкової оболонки, та інших відходах у задній кишці. Є кілька видів, які роблять біоплівку всередині клубової кістки [SP], яка знаходиться між шлунком і прямою кишкою. І тоді урожай прямо тут, і в середині кишки дуже негостинний для бактерій. Дуже мало бактерій ні в урожаї, ні в справжньому шлунку. І причина цього полягає в тому, що нектар, що надходить, просто повний мікронів, він дріжджів багатьох. У ньому повно бактерій, багато всього, що може швидко погіршити Деградувати цей нектар, перш ніж з нього можна буде перетворити мед. Або, насправді, бджоли хворіють. Отже, коли бджоли, фуражири беруть нектар у свій урожай, вони хочуть знищити майже всі бактерії та дріжджі в урожаї. І тоді, коли вони передають його бджолам середнього віку у вулику, вони продовжують цей процес, фільтруючи все, що знаходиться там, за допомогою їх прошлуночкового клапана. І тоді, коли вони виводять з вугрів [SP], що виходить чистішим, більше мікробів. І тоді, коли вони передають його бджолам середнього віку у вулику, вони продовжують цей процес, фільтруючи все, що знаходиться там, за допомогою їх прошлуночкового клапана. І тоді, коли вони виводять з вугрів [SP], що виходить чистішим, більше мікробів. І тоді, коли вони передають його бджолам середнього віку у вулику, вони продовжують цей процес, фільтруючи все, що знаходиться там, за допомогою їх прошлуночкового клапана. І тоді, коли вони виводять з вугрів [SP], що виходить чистішим, більше мікробів.

  Є також декілька з них, які мешкають у гіпофарингеальних залозах, пристосованих до високоасамодного [SP] меду та «желе». Отже, ці два [2] види тут, Lactobacillius Kunkeei та Parasoccharibateria, тобто це був ВЗ до минулого року, і тепер він має назву. Назва лабораторії Кірка Андерсона. Обидва вони знаходяться в «желе» всередині підгортанних залоз, дуже добре пристосованого до бджіл. А це надає личинкам імунітет, сприяє очищенню меду.

  І допомагає в процесі консервування бджолиного хліба. Крім того, Lactobacillius Kunkeei є основним, який бере участь у бджолиному хлібі. Але це не так, ці два [2] взагалі не походять з кишок бджіл. Вони походять або з навколишнього середовища, і з квітів, ця тут, Гіліамелла Апікола [SP], або передаються від “бджіл-годувальниць” личинкам шляхом годування.

  Отже, давайте розглянемо цей процес переходу свіжого пилку саме тут до бджолиного хліба, де вони витягують повітря, і вони кладуть туди трохи меду, їм дозволяється бродити. Пилок упакований; його заносять для фуражників, обриваючи ноги, вільно перебуваючи в камерах. Кормозбирач залишає, заходить бджола середнього віку, фуражиру вже додано трохи нектару, щоб він прилип до їхніх ніг, якщо це потрібно. Бджола середнього віку додає до цього більше нектару, забирає їх голову та збирає її, витягуючи звідти весь кисень. І кладе його пошарово, тож це може бути один вид, це може бути кілька видів пилку там, а потім покриває його медом. Щоб виключити або уповільнити передачу кисню. І тоді тут починають відбуватися речі. Цей процес бродіння.

  Рясність бактерій у бджолиному хлібі з часом

  Це дані Кірка; це кількість бактерій на грам бджолиного хліба з часом. Зі свіжої пилку надходить менше, ніж за двадцять чотири [24] години і до дев'яносто шість [96] годин. І те, що ви можете побачити, - це бактерії, в основному Lactobacillius Kunkeei, які просто вибухають там у перші [1] два [2] дні. Lactobacillius Kunkeei харчується фруктозою, він взагалі не харчується пилком, він харчується фруктозою, яку “бджоли-годувальниці” додають до пилку. І перетворює фруктозу в лактатну кислоту. Лактатна кислота вбиває всіх цих конкурентів. І врешті-решт вимикає Lactobacillius Kunkeei, він переходить у сплячий стан, і тепер він просто чекає в штаті, в цьому бджолиному хлібі.

  Потім, коли бджоли беруть цей хліб у свій урожай, додають до нього свіжий нектар, він розбавляє його, Lactobacillus Kunkeei може бути відновлений і готовий знову почати вирощувати. Отже, це все частина цієї обробки бджіл з використанням ферментації лактидної кислоти, високим вмістом цукру та додаванням із слини консервантів, оксидату глюкози [SP]. Те саме, що ми робимо для виготовлення «желе» або солінь для цього, це той самий вид біологічного способу консервування продуктів. Отже, у нас немає нічого про бджіл, вони робили це задовго до того, як люди навчились зберігати продукти.

  Але ви бачите, це бактерії, які потім випадають на дев’яносто шість [96] годин, поки там майже нічого немає.

  Не кожна людина бажає вірити кому-небудь по-справжньому, я перевіряю ситуацію сам. Отже, я взяв бджолиний хліб, поклав його під приціл і подивись на нього. І звичайно, у зрілому бджолиному хлібі на ньому майже немає грибків або бактерій. Ви не вірите мені на слово; це дуже просто зробити за допомогою сфери. Ви просто виходите і дивитесь на це.

  Кірк надіслав мені скануючий електричний мікро-графік цього. Апельсиновий або рожевий матеріал сушать; Ви повинні сушити речі, щоб зробити Electro Micro Graph. Отже, це висушений нектар, цукри, які там є. Але ви можете помітити, що на цій пилку тут не ростуть бактерії.

  На відміну від цього, який береться із задньої кишки бджоли, і ви бачите, як бактерії ростуть по всьому пилковому зерну. Отже, у бджолиному хлібі у вас не ростуть бактерії. Ви робите на задній кишці.

  Віддавання переваги бджолам зберігається пилку

  Тепер друге [2-е], на що звернув увагу Кірк, це, ну, якби перетравлення пилку залежало від бродіння, тоді «бджоли-годувальниці» воліли б їсти «постарілу пилок», яка повністю перетравлюється. Отже, вони вийшли на цілу купу колоній, витягнувши по одній [1] рамці з кожної колонії протягом трьох [3] місяців. І вони повторили це ще раз; вони мають багато довідкових матеріалів. Кірк - справді хороший учений. І вони поклали пластиковий лист на кожну рамку і позначили кожну рамку пилком. Кожна клітина, в якій був пилок, і поверталася б кожен день назад, і вони могли відстежувати споживання цієї пилку з часом.

  І вони виявили, що більша частина пилку в цих колоніях, на той час року, була в старому зберігається пилку. Але що стосується відносного споживання, бджоли набагато воліли їсти свіжу пилок. Він не міг розповісти про надходження пилку першого [1-го] дня, тому не встиг його позначити. Отже, він не знає, скільки пилку, що надходить пилку, з’їдається в перший [1-й] день, перш ніж вона коли-небудь почне бродити. Я думаю, це, мабуть, зовсім небагато. Але, як пилок старіла, і ставала все менше і менш привабливою для «бджіл-годувальниць». Отже, це також не підтримує гіпотезу травлення [SP]. І знову мені це було цікаво. Отже, я взяв трохи бджолиного хліба, розбавив його трохи цукровим сиропом, і поклав його на свою кухонну стільницю на десять [10] днів, і нехай він просто бродить, як божевільний. І звичайно, всі ці сірі речі, це дріжджі, які там просто ростуть як божевільні. Отже, чоловіче, дріжджі просто ростуть як божевільні.

  А ось і деякі інші. Це насправді не пилок, це, я не впевнений, чи це пилок, чи ні, я думаю, це інша пилок. Але подивіться на дріжджі, що просто ростуть як божевільні в тій ферментованій пилку тут.

  Рясність дріжджів з часом

  Отже, Кірк тоді подивився на дріжджі. Це рясність дріжджів з часом. Нуль [0] до двадцяти чотирьох [24] годин. Двадцять чотири [24] до двадцять вісім [28]. І до дев’яносто шести [96]. І дріжджі також посилюються разом з Lactobacillus Kunkeei, поки молочна кислота їх не пригнічує.

  Зверніть увагу, що це повністю збігається з перевагою бджіл до споживання. Бджоли пара, і "бджоли-годувальниці" люблять цей дріжджовий смак або запах.

  Аромат бджолиного хліба

  Отже, Кірк зробив наступний крок і проаналізував випаровування ферментованого бджолиного хліба. Це, я думаю, цього ще ніхто не публікував. Отже, це вік від одного до двох [1 до 2] днів, і він змінив ці два [2] стрибки з графіку Gas-Chroma-Graph тут. Отже, Спайк означає, що коли ви пропускаєте цей матеріал через машину, він нагріває його, а потім він повинен пройти через середовище. А потім, коли кожна хімічна речовина виходить, вона розділяє їх на кожну різну хімічну речовину. Отже, кожен [1] з цих Шипів має якийсь хімічний запах. Отже, для свіжої збереженої пилку ви бачите, що багато шипів у віці від одного [1] до двох [2] днів. Оскільки, коли пилок старішає, аромату набагато менше. Отже, уявіть, ті з вас, хто коли-небудь готував пиво або свіжі ферментовані соління, ви знаєте, що від цього запаху бродіння рот стає рідким. Ну, мабуть, те саме робить і для «бджіл-годувальниць». Отже, це може бути харчова користь від дріжджів, вживання цукру в бджолиному хлібі. Але не білок, вони не виводять білок звідти.

  Отже, ми не, я не кажу, і Кірк не говорить, що від бродіння немає жодної харчової користі. Але це не обов'язково, щоб витягувати білок звідти.

  Перетравлення пилкових зерен

  Тоді я зробив ще один тест, і Кірк також зробив це. Але я думаю, що мої фотографії кращі. Отже, це Пилкові зерна, після того, як я залишив його сидіти на кухонному прилавку протягом десяти [10] днів. І що ви помічаєте, ці Пилкові зерна повністю цілі, весь білок все ще знаходиться всередині них, після десяти [10] днів бурхливого бродіння на кухні. Порівняйте це з Пилковими зернами, після того, як вони потрапили в “бджолу-годувальницю”, пройшли через травний тракт “бджоли-годувальниці”, і більшість з них спорожніли. Отже, «бджоли-годувальниці» можуть дуже легко протягом декількох годин повністю перетравити пилок.
  Бактерії, отримані протягом десяти [10] днів, при бродінні не можуть їх торкнутися.
   Отже, кінцевий результат був, це не для харчування, а для збереження.

  Отже, ті з вас, хто витратив багато, я знаю [Нечутно], але багато пасічників витратили багато часу та зусиль на ферментацію штучних дієт, намагаючись їх покращити. Я не впевнений, скільки більше зусиль слід витратити на це.

  Вибачаюсь за гугл переклад

  РЕНДІ ОЛІВЕР - ХАРЧУВАННЯ МЕДОНОСНИХ БДЖІЛ (ЧАСТИНА 2)

  Пробіотики

  Пробіотики - справді гостра тема як для людей, так і для тваринництва. Ми з’ясовуємо, що ДНК у нашому організмі - це не людина, це бактеріальний організм, що живе всередині наших кишок. І більша частина нашого імунного реагування чи травлення, наші психічні здібності засновані на тому, які бактерії ми маємо, що живуть у кишечнику, які ми придбали від наших Матерів або від інших людей. Те, що вони, це називається "Фекальний усний корінь", який більшість із нас як би ходить, Awh Hah. І це новий термін, почутий нещодавно, він називається “Farcical”.
  Мій син прав.
   Любіть цей термін, чоловіче; Я не хочу, щоб мене опускали від вашого фарсу, добре. Корінь фекального усного передавання енергійно відбувається, коли ми говоримо в цій кімнаті, добре. Отже, ми всі поділяємо мікроби, добре. І коли вони потрапляють у вашу кишку, або це з кишечника бджоли, вони можуть створювати біоплівки в певних областях, в клубовій кишці та в прямій кишці. Дуже мало біофільмів ні в шлунку, ні в урожаї.

  Мікроби повинні збігатися

  І тоді, отже, зараз ми продаємо пробіотики. Справа в тому, що ви можете просто взяти будь-які старі бактерії і зробити їх пробіотиком, тому що це ніколи не закріпиться в кишечнику бджіл. Отже, якщо ви збираєтеся його отримати, ви хочете, о, поглянути на етикетку і прочитати, які там бактерії, а потім порівняти це з бактеріями, які насправді живуть у медоносних бджолах. І те, що ви знайдете, - це багато пробіотиків, немає жодного збігу.

  Чи є різниця у галузі?

  Отже, у мене виникло запитання, і це добре, якщо певні мікроби у спільній структурі мікробів у кишці бджоли справді пов’язані з кращою продуктивністю колонії? Ви бачили б це у виробництві меду.
  Найпростіший показник продуктивності колонії - це просто збільшення ваги.
   Здорова колонія сильно набирає вагу. Нездорова колонія не набирає ваги. Отже, у мене була - і це ось наша структура громади.

  Шлунково-кишковий тракт і пилок корбікул

  Отже, це Структура Спільноти бактерій в пилку, що надходить у вулик, це Спільна Структура Бактерій всередині кишечника бджоли. Ви помічаєте, що це дуже різні Спільноти Структури. Отже, мені було цікаво про Структуру спільноти, яка була всередині кишечника бджоли.

  Питання: Чи існують відмінності у виробництві меду через різні групи ендосимбіонтів кишечника? Отже, пару років тому у нас був поганий рік виробництва. Це говорить про те, скільки часу потрібно для попереднього перегляду досліджень.
  Ось чому я щойно опублікував свою швидку і брудну науку в журналі
  Bee Journal, завдяки Джо. Тож я часто закінчую експеримент і відправляю статтю Джо протягом тижнів. Цей експеримент тут, на який я вирішив піти з фактичною публікацією в The Journal, зайняв близько трьох [3] років. Він щойно вийшов кілька днів тому. Я не маю терпіння для цього. І я вважаю, що бджолярі вважають, що бджолярі скоріше побачать швидкі та брудні результати відразу, аніж чекати три [3] роки, щоб дізнатись, що сталося, тому, що я зробив, я вийшов у кілька різних дворів з двадцять чотирма [24] вуликами в кінці Медового потоку. І кілька вуликів зробили тонну меду. А деякі вулики не робили меду. Ось чому велика популяція. Отже, я пішов до двох [2] найсильніших вуликів, а не найсильніших. Найпродуктивніші вулики, ті, що зробили найбільше меду, і два [2] найменш продуктивні. Але до найменш продуктивних, я не вибирав слабкі колонії, я вибирав колонії, які знищують бджіл, але не зробив жодного меду. Ви будете зі мною на цьому?

  Моя гіпотеза, яку я буду перевіряти, полягає в тому, що якби певна Структура Бактеріальних Спільнот була пов'язана з кращою Продуктивністю, існувала б кореляція між високими виробничими вуликами, на відміну від низьких виробничих вуликів.

  Я використовував асептичні методи для взяття зразків кишечника у повертаючих пилкових кормів. Всі мої дослідження фінансуються Бджолярськими пожертвами; люди просто надсилають мені гроші і кажуть, що Ренді продовжує проводити дослідження, тож. Тобто я не пишу ніяких грантів чи чогось подібного. Якщо я не отримую грошей, я не провожу стільки досліджень. Якщо я багато отримую, я роблю багато досліджень.

  Я писав дослідниці, доктору Ірен Ньютон [SP], яка щойно публікувала публікації, до того, як я зустрівся з Кірком. На кишечнику бактерії, і я сказав. Гей, ти хотів би? Або у вас є [Нечутно] і ви готові, якщо я заплатив вам, провести весь цей аналіз? І вона сказала: Так, кілька тисяч доларів. Ви зробили це, тому я взяв бджолярам пожертви і заплатив їм за дослідження. Вона надіслала мені купу флаконів з консервантом, і я вийшов до цих колоній і взяв бджіл, усіх ровесників. Я збирав на вхідних кормових кормах, які перевозили пилок. І вона вже проводила дослідження, говорячи, що Спільнота кишок та Пилковий корм відображає в основному Спільноту кишок з бджолосімейками. Ми знали, що збирати бджіл законно. Але, зібравши всіх бджіл, які потрапляли на пилковий корм, я стандартизував збір бджіл. А потім кожного, я дуже обережно захоплював жало, основу жала парою стерильних щипців, витягував вміст кишечника і клав купу вмісту кишечника для кожної колонії в консервант. Заморозив їх і відправив їй на аналіз. Вона поставила на нього студента Град.

  Попередні дані

  Початковий аналіз, різниця між продуктивними та невиробничими колоніями, здається, там може бути щось, і деякі з них. Ви потрапляєте в статистику і те, що хочете витягнути. Деякі статистичні дані виглядали сприятливими. Але тоді, коли вони подивились на більше, ми нарешті лише опублікували кілька днів тому, і нам довелося змінити заголовок, який існував - Явної кореляції між ними немає.

  Тепер, якщо ви не бачите кореляції в реальному житті, це робить мене менш захопленим надією, що я зможу нагодувати пробіотик і зробити бджіл більш продуктивними. Отже, я не кажу, що це може статися. Але я кажу, що я втратив ентузіазм щодо пробіотиків, він знизився приблизно на чотири [4] ступені, коли я отримав результати цього експерименту.

  Є те, що вони виявляють, є трохи варіацій від вулика до вулика, навіть у тому самому дворі. Сезон до сезону, заснований на кормі та видах до видів. Отже, якщо ви подивитесь на “Apis Surania Islithura [SP], поруч, там будуть деякі незначні відмінності. Але основні кишкові бактерії майже завжди є. Так, отже, у вас є трохи налаштувань на них. Але Ядро є. Це здається майже універсальним.

  Очевидно, коли процес бродіння псується, бджоли, замість того, щоб ризикувати отруєнням, видаливши його, вони просто прикривають його. Вони просто його захоплюють і просто залишають у камерах. І сталося щось дуже цікаве, і ми знаємо, що бувають події, і кажемо: Чому я це сфотографував? І я відтоді сто разів бився. Ми прибули з Мигдалевого Запилення, ми нукціонуємо колонії, і ось колонія, а на виводковій рамі була ця ідеальна арка, шириною в одну клітину Заглибленої Пилку.
  І я здогадуюсь, що цього дня вони обприскували один із фунгіцидів у Мигдалевому саду, і вони просто поглибили цілу арку пилку того дня. Але це, мені було б дуже цікаво провести більше досліджень.
  Денніс у фільмі [Нечутно] має щось про це.
   Він виявив, що хлороталін [SP] браво, фунгіцид у цьому. Ми могли б витримати набагато більше досліджень щодо заглибленої пилку.

  Бджолині тоніки та “продукти для здоров'я”

  Отже, виходить мій новий тонізуючий тонік для бджіл, з’являється багато продуктів для здоров’я. Цієї осені я збирався розпочати офіційне випробування продуктів охорони здоров’я. Я не дійшов до цього. Я планую зараз, мої заощаджені пожертви, ми збираємось, наш план - відразу після мигдалю ми почнемо цілорічну пробну версію всіх продуктів для здоров’я бджіл на ринку. І отримати реальні дані про них.

  Чи насправді щось робить бджілка “Тонізуючий засіб для здоров’я”? Тож я шукав в Інтернеті тоніки та інше, і, чоловіче, ти просто поклав туди правильні фотографії. Люди просто, гроші просто хочуть вилетіти з вашої кишені, щоб купити ці - ці речі. І вони там. Отже, питання в тому, так, це порятунок, чи це просто зміїна олія?

  Ось у чому суть. Коли я провів свій тест на заміщення пилку, який я вам покажу пізніше. Я отримав результати, і одразу ж, коли є результати, кажуть, що ваш товар виглядає добре. Коли ви рекламуєте свій товар, ці результати відображатимуться в оголошенні, оскільки тепер у вас є фактичні дані для їх резервного копіювання. Будь-який товар, який подає будь-яку “заяву про здоров’я”, якщо він не показує даних, це тому, що даних немає. Отже, якщо ви хочете, хто б не пропонував вам продукт, щоб оздоровити бджіл, робіть те, що я роблю.
  Я кажу: О, так, мені було б дуже цікаво переглянути дані.
   Я так звик задавати вам це питання без відповіді. Я не відповів, і виправдання, щоб почути це ще раз. Чому? О, так, добре, ми дали це цим двом [2] пасічникам, і вони сказали: “Матеріал працював дуже добре”. Це їхні дані, давайте доставимо їх на ринок. Гаразд, це норма у галузі бджільництва.

  Дріжджі можуть змусити бджіл хворіти

  Одна з речей [1] полягає в тому, що Дріжджі, це картина, у мене був бджоляр, каже комерційний пасічник у Каліфорнійській весні. Ренді, весь мій урожай розбивається. Там вулики тисячі, я, у них Нозема дуже погана, верхівки всіх вуликів покриті дизентерією. І знову повторився міф про те, що нозема та дизентерія пов’язані між собою, вони ні. Добре, дизентерія цілком окрема від Ноземи, добре. Якщо у вас є вулик з Ноземою, і вони хворіють на дизентерію, і він потрапляє у вулик, він поширить Носему. Але нозема не викликає дизентерії. У будь-якому разі, сказав він, зараз у всіх моїх вуликах так погана Нозема, що я щойно витратив сорок тисяч [40 000 доларів] на Фумагілін. Я сказав: Чоловіче, чому ти не надішлеш мені зразків? Тож він надіслав мені кілька зразків бджіл, я розглядаю їх у межах. Я сказав, ну ні в одному з цих зразків не було Nosema. І він прислав мені ще кілька зразків. Отже, він надіслав мені ще п’ять [5] чи сім [7] зразків, і жоден з цих зразків, один [1] з усіх зразків не мав трохи носеми. Решта були повністю чисті від Носеми. Я сказав, я не думаю, що у вашій проблемі була Носема, я не хочу вам сказати, ви щойно витратили свої сорок тисяч доларів [40 000 доларів] на Фумагілін. Але я побачив те, чого раніше ніколи не бачив. І я тоді не знав, що це було. Але тепер, коли я заквасив цей бджолиний хліб і розпізнав дріжджові клітини, у його бджіл була інфікована дріжджова інфекція прямо навколо, і це спричинило дизентерію. Отже, перед тим, як витратити багато грошей на вітелогенін, щоб спробувати вилікувати дизентерію, спочатку [1-й] витратьте кілька доларів на мікроскоп і перевірте, чи є насправді нозема у ваших кишках бджіл. Як правило, коли я бачу дизентерію, Я бачу або дріжджі, або амебу всередині кишок. Це не; вона не має стосунків з Носемою.

  Бактерії кишок бджіл специфічні

  Гаразд, отже, ось інший продукт, я не буду розміщувати його тут. І якщо ви подивитесь тут на бактерії тут, вони також мають сушені сахароміцети [SP] Cerevisioe [SP]. Хтось це впізнає? Дріжджі. Отже, так, і я вже говорив із цим, продавцем, і я чекав будь-яких даних. І це одна з таких, так, у нас є кілька пасічників, які пробують ці речі, і вони сказали, що це добре працювало. Отже, це зараз на ринку. Я, найімовірніше, тестую один [1] цієї весни.
  Але знову ж таки, дуже поганий збіг між цими бактеріями та тим, що там є. І я не кажу, що це не могло спрацювати. Іноді ви отримуєте посилення імунітету завдяки введенню до вашого раціону несимбіотичних бактерій. 
  Отже, може щось статися, але, можливо, я хотів би переглянути деякі дані.

  Будьте обережні з пробіотиками!

  Ось деякі дані. Це щойно опубліковано; він щойно вийшов, [Нечутно] дослідження з Європи. Вони використовували два [2], так, вони використовували два [2] різних, пробіотик і пребіотик. Пребіотик - це харчовий продукт, що входить до складу пробіотику. І годували його бджолами.

  І коли ви подивитесь на виживання бджіл у клітках, ті, яких тільки годували цукровим сиропом, живуть довше, ніж ті, яких годували пробіотиком. Це було, [Нечутно] керував звичайним твариною та людиною Пробіотик.
  Не та, яку ви зазвичай знайдете у бджіл.
   Отже, це зробило бджолам коротше життя. І це було, він також годував його, щоб побачити, що це буде робити з Носемою. І що це робить, це змусило графів Носема піднятися вгору.

  Номер носеми [SP]. Спори X 10 ”на одну медоносну бджолу. Отже, якщо ви дійсно хочете нашкодити своїм бджолам, це був би дуже хороший пробіотик для їх годівлі.

  Питання ландшафту

  Тоді у вас проблеми з ландшафтом. Це складна презентація, яку можна скласти, оскільки є всі ці різні речі. Тож, сподіваюся, мені подобається сьогодні вранці переставити всю справу, перекласти все навколо в інший порядок.

  Добре, на справді хорошому кормі, хорошому нектарі та гарній суміші процвітає пилок, що надходить у бджіл. Будь-який дурень може бути фантастичним пасічником, коли надходять добрі ресурси, колонію вбити насправді важко.

  Деякі культури, такі як Баскус, це орхідея з чорносливу в Каліфорнії, і, щоб зробити «до цвітіння», цей виробник робить його більш привабливим для бджолярів, посадивши його гірчицею. Отже, бджолярі не будуть просити корм для запилення. Так, якщо я зможу завести бджіл сюди, чоловіче, я переїду безкоштовно. Тож садити гірчицю йому дешевше, ніж платити за запилення. Додаткове харчування на Грассікусі.

  У деяких культурах, як кульбаба, бракує амінокислот, і вони одночасно не піднімаються, як інша квітка, що має підстрибуючу амінокислоту. Бджоли підуть вниз. Ви не можете вирощувати розплід до зрілості лише на пилку кульбаби в лабораторії. Вони помруть. Гаразд, так пилок кульбаби, так. Всі ходять, так, пилок кульбаби чудова. Тільки якщо його одночасно змішують з іншим квітковим білком.

  Важливим є те, що двір - це не те, скільки меду ви заробляєте на цьому подвір’ї. Під час Медового потоку важливим є те, що відбувається решту року. Це просто типовий Каліфорнійський корм протягом більшої частини літа в пішохідних пагорбах, як це виглядає. Для бджіл це досить похмуро.

  Вороги-запилювачі: плуг та гербіциди

  Ось наші вороги. І мені байдуже, чи є Ви органічним фермером, біодинамічним фермером чи чимось іншим.
  Поклавши плуг на ґрунт, ви знищуєте сто відсотків [100%] видів та сто відсотків [100%] середовища існування.
   І ви замінюєте його монокультурою. І будь-який організм, який може спробувати споживати монокультуру, яку ви там одягаєте, називається «шкідником», і ви намагаєтесь отруїти її тоді.
  Ось як ми переносимо довкілля.
   Отже, це не просто органічний, хімічний чи що завгодно, це власне фізичний, Плуг. Другий [2-й], що має місце, - це животик навколо, який готовий, і ми маємо набагато ефективніший засіб боротьби з бур’янами, як раніше. І зараз увесь той бур’янистий корм здебільшого інтродукованих європейських бур’янів, з якими розвинулася європейська медова бджола, який справді добре працює, зараз ці бур’яни зникли.

  Ефективність у сільському господарстві

  Ті з вас, я не живу тут на Середньому Заході. Коли я вийшов сюди, і почав шукати, і я вже весь шукав. Я дивлюсь на ґрунти, що колись були прерійними ґрунтами, де росли десятки видів і глибоко вкорінені рослини, а також ціла різноманітність квітів. І я дивлюсь на ці ґрунти, вуглець щойно видобувається з них, і по суті ви повертаєте це назад до стерильного середовища. Ми руйнуємо наші ґрунти на більшій частині країни. Це більше не середовище існування дикої природи, і бджоли [Нечутно]. Гаразд, це значно ускладнює бджолам та іншим тваринам.

  Просто вже не залишилось бур’янів. Отже, ми дійшли до такої точки ефективності ведення сільського господарства, що нічого іншого не залишається. Бджоли просто отримують трохи залишків на полях.

  Лише незначна частина обробленої землі є доброзичливою до бджіл

  Тепер, коли висаджуються монокультури, справді хороший блог Стіва Свейджа [SP], о, я не можу подумати, як це називається. Ви подивіться на Стіва Савіджа, він заводчик рослин, який пише дуже хороший блог про те, що відбувається в довкіллі.

  Це «розбивка» вирощування сільськогосподарських культур у США

  Кукурудза по суті нічого не робить для бджіл. У сої є, зазвичай пилок замикається. У вас дуже мало пилку сої, як у бджіл. Ви робите це Короткий медовий потік, якщо вам пощастить. Але майже вмивання для бджіл. Пшениця, для бджіл нічого. Сіно, яке раніше було корисно для бджіл, ще до того, як вони почали різати його на молочне сіно, і починають різати його, як тільки там цвіте. Отже, тому я пішов із Alphafa [SP], бо це вже не дуже добре для мене. Бавовна вид небезпечного місця. Стів може більше говорити про те, наскільки хороша бавовна, адже чим вони обприскують бавовна. Сорго - Силосна кукурудза, для бджіл нічого. З усієї цієї картини у вас є маленький крихітний шматочок, який взагалі дає що-небудь запилювачам. Ось як ми змінили сільськогосподарський ландшафт на пилок. Більше не існує дружніх запилювачів.

  Зелений, але неякісний корм

  Я зробив цей знімок в Огайо тут, у цьому штаті, пару років тому. Я зупинив машину і їду, о, Боже, тут є чотири [4] типи земель. Є кукурудза, є соя, є, ну, п’ять [5] видів. Є асфальт, є скошена трава. Треба сказати вам, що в штаті Огайо я навіть не уявляв, що таке пристрасть до косіння газону, поки не приїхав до Огайо. Не знаю, чи тут це генетично пов’язано, чи що?
  Я ніколи не бачив людей із таким ентузіазмом щодо косіння, як я бачу тут, в Огайо, це божевільно.
   Я маю на увазі, ніби в цілому проклятому штаті немає травинки, тобто хтось там увесь час косить. Що означає, що для бджіл немає нічого. І тоді у вас є ці маленькі плями деревного життя. Єдиними з цього ландшафту перші [1] чотири [4] - це кукурудза, скошені боби та асфальт нічого не роблять для бджіл. Тобто, вони мусять літати і знаходити більше латок. Це досить тонкий вибір.

  Достаток та різноманітність пилку протягом літа, місця в Північній Дакоті

  Це нещодавня теза, опублікована доктором Рет, нині доктором Меттом Смарт, на якому Джуді Ву та Метт Смарт одружилися. Метт працював у пральні USD. І подивіться на операції Зака [Нечутно], і подивіться на бджіл, розміщених у шести [6] різних місцях протягом двох [2] років. Тож ці, усі ці дати, для тих, хто не бачить, це з двадцять першого червня [21-го] по вересень. І це свідчить про доходи пилку, види - це родини пилку, що надходить. Отже, кожен з них охоплює сімейство пилку, що надходить. А кількість пилку - тут пунктирна лінія. І ви можете бачити в районах, де надходить лише один [1] вид пилку, не так багато, бджоли робили досить паршиво. Там, де надходило багато пилку, над купою різних видів, бджоли справлялись дуже добре. Незалежно від пестицидів, незалежно від рівня Варільо,

  Коли годувати

  Це дані Тома Сілі, який протягом декількох років. І що це показує тут, це те, що протягом року будь-яка планка піднімається, коли колонії набирають вагу того тижня. Будь-який бар, який опускається, - це коли колонії схудли того тижня. Отже, коли годувати будуть ті тижні, коли решітки опускаються.
  Гаразд, коли вони піднімаються, немає причин годувати.
   Отже, я б запропонував для вашої області, ви зробите таку діаграму. Це для моєї області, яку я зробив.

  Наявність пилку - Передгір’я Сьєрри

  Ви дивитесь, коли пилок, і просто виходите до своїх вуликів. Гаразд, і подивіться, коли пилку надходить удосталь. А коли пилок знизиться, придумайте це для вашого населення колонії, і воно підкаже вам, коли варто годувати. Отже, це буде місцевим для вашого власного району.

  І вони клали пилковий сік на половину [1/2] вуликів, а потім годували цим пилком соку іншим. І вони сказали: Ого, ми не бачили користі робити це. І я сказав: я не можу в це повірити. Отже, я подивився їхні необроблені дані, і те, що вони показали, - це кількість квадратних дюймів Матоловки, яка була приблизно п’ять фунтів на тиждень із цих вуликів. Близько п’ятдесяти відсотків [50%] пилку, що надходить, потрапляє в пастку. Це означає, що бджоли приносять десять [10] фунтів пилку на тиждень. Навіть якщо ви захопите половину [1/2] її, це не колонія з дефіцитом пилку для бджоляра в Каліфорнії. І тоді вони сказали, скільки квадратних дюймів пилку? Скільки квадратних сантиметрів пилку вони виявили в конусі, у пилкових дефіцитних. І я розрахував, це зробило два [2] дюйма смужки бджолиного хліба навколо кожної колонії розплоду. Це не те, що я називаю дефіцитом пилку. Пізніше, влітку, каліфорнійський бджоляр загинув би через стільки дефіциту пилку. Отже, бджільництво інше там, де я живу.

  Польові ознаки адекватного харчування

  Коли я відвідую зустрічі з фінансування бджіл, я постійно отримую цих бджолярів, комерційних пасічників, які читали про вітелогенін та наскільки він важливий для здоров’я колоній. І якщо ви хочете побачити, наскільки здорові колонії, ви просто берете бджіл, подрібнюєте їх і вимірюєте кількість вітелогеніну. І скажи: О, чоловіче, вони завантажені вітеллогеніном. Краще дайте їм трохи білка, вони стануть здоровішими. Вони кажуть: Ого, нам потрібен тест. Чоловіче, нам потрібен такий самий набір для тестування на вагітність. Отже, ви знаєте, ми можемо розчавити бджіл у мішку Ziploc, і встромити туди річ, і вийти, і подивитися, чи є у вас рожева лінія чи синя лінія, або що завгодно. І я сказав: про що ви, хлопці, говорите? Давайте вийдемо і витягнемо рамку з вашого вулика. Вам не потрібен будь-який химерний тест, є кілька способів сказати. Номер один [1], якщо у вас багато пилку, і це змішані кольори. Якщо все це в одному кольорі, це може бути недоліком. Якщо є змішані кольори, бджоли, мабуть, у порядку. Якщо вони носять трутневий розплід, це перше [1-е], чим жертвують бджоли. Якщо у них дефіцит білка, вони їдять трутневий розплід і припиняють вирощувати трутневий розплід. Якщо вони носять трутневий розплід, там немає дефіциту поживних речовин, надмірність харчування.

  Смуга пилку

  Якщо у вас стрічковий хліб із різними кольорами, це, як правило, хороший показник. Мед = Критичний інтерфейс - Виводок. Але головне, що потрібно зробити, це озирнутися до цього інтерфейсу прямо тут. І подивіться на кількість «желе», яким вони годують личинок. По-справжньому добре нагодована колонія просто попливе кожну личинку у великий басейн «желе». Як тільки вони почнуть переходити до дефіциту білка, вони почнуть скорочувати це «желе». Отже, ось кілька личинок з великою кількістю «желе». Ось личинки - лише крихітна мазка «желе» під кожною. Досить, щоб зберегти їх у живих, але ніякого надлишку «желе» взагалі. Це ваша папір для легкості [SP]. Це дуже легко побачити. Це не чорний і не білий. Це сіра фантазія, ви можете подивитися, скільки вони скорочують.

  Ось личинки плавають у «желе». Подивіться, я маю на увазі, подивіться, як це «желе». Ця колонія, і ми виходимо до своїх дворів, перша [1-а] людина з вантажівки звільняє курця. Поки ми розв’язуємо дах, вони йдуть до вулика і витягують каркас із Розплідного гнізда, і ми чекаємо, щоб сказати. Це виглядає мокрим і стає трохи сухим. Це те, що ми хочемо почути. Це підказує нам, чи потрібно колонії, що на подвір’ї годувати білком, чи ні.

  Ось Сухий Розплід, що просто сидить, майже сухий на дні камер.

  Вологий розплід відповідає повноцінному харчуванню. Вологий розплід багато білого «желе». Сухий розплід дуже мало «желе» навколо личинок. Усім це зрозуміло?

  • Thanks 2
 13. 19 хвилин тому, Роман Кременчук сказав:

  На вашу думку(а мож ви знаєте,то коліться:)),яку кількість ментолу потрібно використати на 1кг канді?Дякую.

  Ні нажаль не знаю про ментол в канді ,а от рецепти сумішей відомі.Для прикладу український виробник Бровафарма випускає апіхелс -тімол,евкаліптова олія та ментол ,там вони пишуть співвідношення.

  • Thanks 1
 14. Дякую за толерантність і  активність дописувачів моєї теми! Маю намір з сином прийняти участь в Харківській бджолярській виставці. Хто буде мати бажання і натхнення поспілкуватися напряму зі мною,будь-ласка!Планую поставити відеокамеру на штатив і зафільмувати про що буду "базікати":)!Кращі моменти викладу в ютуб. Думаю так буде інтересніше !Бо планував зняти ролик  про весняну підкормку бджіл пасічниками України і назвати його "Танці з бубнами!"Але все немає часу,а тут така нагода....думаю,що під час живого спілкування пасічники "видушать"з мене всю необхідну інформацію!:umora:

  Кожний охочий щирий українць зможе пощупати руками і посмакувати "протеїновими пиріжками" для бджіл.

  До речі один з "секретних інградієнтів" довелось завозити з Нідерландів-блін!

  ЗИ  Для тих хто буде шукатиме, мене - звертайте увагу, постер з червоним пасічником!

  зображення_viber_2021-02-11_14-46-10.jpg

  • Like 2
 15. АПІ -ПРО-ультра суха підкормка для бджіл 

  Сирий протеїн 60%

  Зола не більше 6%

  Саме основне, збалансована по АМІНОКИСЛОТАМ.

  Також входять вітаміни А та D і С та вітаміни групи В.

  Всі складові РОСЛИНННОГО походження.

  АПІ-ПРО "протеїнові пиріжки"

  Вміст сирого протеїну не менше 18% + амінокислоти+ вітаміни+ ліпіди+ефірні масла+інвертовані цукри,сахароза

  всі складові рослинного походження ,окрім амінокислот та вітамінів.

  • Like 4
  • Thanks 1
 16. 2 години тому, ЮМос сказав:

  Cкажіть будь ласка, до складу Ваших ,,періжків,, входить соєва мука? ЯКщо так, то яка - цільножирова чи обезжирена?

  Взагалі ,то для підгодівлі бджіл соя повинна бути обезжирена і термічно оброблена.Щоб зруйнувати антипоживну і токсичну речовину ТРИПСИН.Заодно і зруйнувати токсичні трисахари.

  Тому я і не використовую Соєве борошно!

  • Like 1
 17. Припиняю виготовляти Апіканді з пилком, завтра останню партію виготовляю ,і ВСЕ!!!Переходжу на виготовлення ПРОТЕЇНОВИХ ПИРІЖКІВ!Пилок вже змелений і чекає фінішу!

  IMG_20210207_201237.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
 18. Для прикладу в пасті канді з вмістом 5% пилку-є менше 1% сирого протеїну! Для стрімкого розвитку бджолосімї потрібно 100-200 грам сирого протеїну в ТИЖДЕНЬ! Якщо перерахувати в пилок ,то це приблизно 500 грам пилку в тиждень !Якщо,виготовляєте протеїнові підкормки власними руками, то я радив бе притримуватись моїх рекомендацій!:hi:

  • Like 2
 19. Значить ціни такі АПІ -ПРО-ультра суха підкормка для бджіл 

  Сирий протеїн 60%

  Зола не більше 6%

  Саме основне, збалансована по АМІНОКИСЛОТАМ.

  Також входять вітаміни А та D  та вітаміни групи В.

  Всі складові РОСЛИНННОГО походження.

  Ціни 1 кг -120 грн,5 кг-550 грн,1000 грн

  АПІ-ПРО "протеїнові пиріжки"

  Вміст сирого протеїну не менше 18% + амінокислоти+ вітаміни+ ліпіди+ефірні масла

  400 грам-28 грн

  1 кг-65 грн

  10 кг 600 грн.

  всі складові рослинного походження ,крім амінокислот

  Існують оптові ціни,обговорення в приваті.

  Замовлення розпочинаю виконувати з 8 лютого 2021 р.

  суху підгодівлю можна використовувати для виготолення пиріжків власноруч в співвідношені  1кг АПІ-ПРО УЛьтра-2 кг(цукрова пудра+сироп+рослиннні олії(ріпакова.соєва та інші))

   

   

  • Like 2
  • Thanks 1
×
×
 • Create New...