Jump to content

Борода-1

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  958
 • Joined

 • Last visited

Blog Comments posted by Борода-1

 1. 1 година тому, ромео сказав:

   

  обновленный 20 ноября 2019 года, 9:48 утра,

  Хочу зазначити що пожар ,це стихійне лихо для всіх.Але є кілька але...

  1.Пожари а АвстраліЇ буваю кожний рік це закономірне явище для них

  2.Пожар який виник поширився в ццьому році був підготовлений рукотворно...тобто діяльністю людей і рано чи пізно він мав бути в цих масштабах.

  3.А цому ?А тому що висаджували евкаліпт для промислих цілей -замість сосни,а він набагато краще і швидше  горить ніж сосна.

  4.Пока ще не пораховані збитки пасічників Австраліїї,а допис на який Ви вказуєте був зроблений на початку пожару  -ні про що!

  5.Можу Вам навести багато дописів з місця пожару в яких говориться ,що в інформаціїї ,яка до нас доходить багато фейків.

  6.Дійсно основна локація пожару штаті НОВИЙ ПІВДЕНИЙ УЕЛС де знаходиться близько 300 000 сімей бджіл -що вже є інфа ,що загинуло 270 000 сімей?

  • Like 2
 2. Читати всім потрібно уважно статтю, а не заголовок. А тепер УВАГА:.В статейці якийсь то ніби то експерт (по мясному скотарстві ) каже ,що в деяких регіонах загинило 90 % бджіл ,УВАГА .В ДЕЯКИХ, А НЕ ВСІЙ АВСТРАЛІЇЇ!!! А якщо врахувати ,що площа пожеж охоплювала неповний ОДИН ВІДсоток ,від площі Австраліїї, то можете порахувати який справжній відсоток загибелі бджіл від пожеж.І немає там 15000000000 загиблих тварин і т д .Просто люди роблять гроші на біді....

  .

  • Like 5
 3. 12 хвилини тому, Ю.М. сказав:

  Наслідки пожеж в Австралії можуть принести користь Україні! Як відомо Америка експортує пакети, в т.ч. з Нової Зеландії. Скоріш за все попит на пакети зростатиме, Тому, при належній організації,  наші пасічники зможуть продавати пакети за кордон. :IMHO:

  Нажаль,Ви також "купились "на заголовок!

   

  • Like 1
 4. Може то й маркетиноговий хід....Але по якій красивій ціні продає свій товар правовласник торгової марки меду мануки...

  https://www.comvita.com/category/manuka-honey/rangeUS00001

  Складається враження ,що "ефект плацебо" тут присутній!

×
×
 • Create New...