Jump to content

Oleksandr

Пользователи
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Oleksandr

  1. При роботі на пасіці, яка розвивається ціленаправлено, і хоче мати прибуток потрібно щоб працювало принаймні дві людини на сезон. При такій умові вулики не доведеться таскати самому, а також є мала механізація для пасіки. І взагалі з якого дерева ви виготовляли вулики, і якої товщини дошка?
  2. Я вибрав 12 рамочний вулик за те, що в мене бджоли в ньому легше розвиваються, більш ефективно використовують робочий простір. Якщо взяти три - чотири корпуси багатокорпусного вулика, то в них буде на одиницю площі сота (стільника) припадати на дві планки більше, і переходити бджоли повинні теж більше. Тоді як у вертикальних аналогів на стандарту рамку, або на стандартну та корпусну трішки легше. Спостерігав на власній пасіці, а дідовські лежаки та українки - це пережитки минулого, хібащо українка на два корпуси по 10-14 рамок залежно від кліматичної зони та обємів медоносу. До того ж такі вул
  3. В мене в вуликах лишився мед з гречки, як я його не старався весь викачать, він всеодно лишається в значній кількості. Чи можна бджол залишити на ньому в зиму, чи перезимують бджоли на ньому?????
×
×
  • Create New...