Jump to content

LazarAM

Пользователи
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by LazarAM

 1. И стык корпусов меньше будет страдать от повреждений при разрыве прополиса. Блин. И почему я сам не догадался. Меньше было-бы гемороя.
 2. Значит, то были происки недоброжелателей На вашому відео золотарник канадський, у Мапета золотарник звичайний (написано зверху в назві відео).
 3. Полюбляєте сенсації? Ось одна із них. А що, в моїх дописах є щось сенсаційне
 4. Як кажуть ті, кого часом називають москалями: слово не воробей - вылетит, потом таких поймаешь.... Шановний Mapet, при чому тут верес в Бережанах? Я не сварився з Суровим, я хотів, щоб він від мене відчепився. Нікому не зашкодить знати про те, що деколи бджоли приносять нектар нешкідливий для них самих, але не конче корисний для людей. Наприклад якщо бджоли домішають нектар тютюну чи махорки - можуть бути проблеми з реалізацією меду - чи не так. Я не дуже добре знаю природу Криму, але якщо там ростуть рослини, які можуть виділяти з нектаром андромедотоксин - може не зашкодить це врахувати. Пр
 5. Та чи ж я не знаю що таке ваточник, та ще й сірійський?.. Хоч і небагато з нього меду буває в нас та отруїтись би вистачило. А це вже взагалі перебір, ви мабуть вересового меду не те що не куштували а навіть і не бачили! І нащо друкувати якесь ВВС (бабка бабці сказала)? Шановний - ви любите товкти воду в ступі?? Отруйним ("п'яним") мед ваточника може бути в чистому виді (монофлерний). Ви його такий пробували, чи змішаний з іншими? Скільки видів вересу ви знаєте - один? Вам напевно - як моему знайомому ВЕЛИКОМУ пасічникові при одній сім'ї - головне поговорити.
 6. Мабуть все таки садити, а не "сіяти", бо насінням розмножується погано. Про це вже писали в цій темі. І сівалка на невдобках не піде. Якщо посадити корені, наприклад 100 шт. на відстані 1 метр, їх доглядати, поливати (в нас це обов"язково, можливо Вам поливати не треба) - це лише одна сотка, яка поманить квітом через рік. Будем вважти, що ваточник буде "підкоряти" 1м. території за 1 рік розвитку. Тобто, очікуваний гектар ваточника будем мати через 10 років. Це я до того, що "купаж" віддаляється... Для початку сіяти, потім садити. А потім і те й інше. Як не мені то моєму синові меду з ньог
 7. Може айстра іволиста? Ця, правда трохи як окультурнена, зазвичай квітки дрібніші і відтінки бувають від рожевого до синього. Спасибі. Саме вона.
 8. В литературе описаны некоторые случаи отравления людей медом. Пчеловоды в некоторых местностях, например, в долине Батуми, вынуждены использовать только воск, так как мед при употреблении его в пищу вызывает головокружение, опьянение и даже рвоту. Ядовитые свойства меда обусловливаются наличием в нем алкалоида андромедотоксина, который находится в нектаре рододендрона, широко распространенного в этих местах. На Дальнем Востоке кустарники вереска и багульника образуют большие заросли. Пчелы, собирая нектар с этих цветов, откладывают в соты мед, который не ядовит для самих пчел, однако у челове
 9. Та ви що?.. Їв і майже чистий ваточниковий і купажі і живий! Мало того ще й не "п`янів"... Ха-ха-ха. Чомусь переважно читають початок тексту і закінчення. А середину ні. Ви віддавали мед не експертизу по встановленню виду медоноса. Чи на-воко втановили що він майже повністю ваточниковий. Будь яка отруйна речовина по різному впливає на різні організми. Наприклад етанол. Один вип'є 100 грам - дурний на літру, інший вип'є літру - тільки очі світяться і перегаром тхне - а в загальному так ніби і не пив. ХІБА ВИ ТОГО НЕ ЗНАЛИ?
 10. Та вийде, тільки треба щоб не "раптом". Оцінюйте можливості свої і медоносів. Якщо приваблює промислова пасіка, прийміть до уваги оптові ціни на мед та ще взаємини з місцевими агрофірмами: кочівля, хімдобрива, самозапилюючі сорти, попередження про обробку від шкідників і т. д. Та це вже інша тема. Доки у Вас "нету пчёл" і є трохи часу, на невдобках посадіть ваточник. Я без іронії... Невдобки - це землі непридатні для сільгоспвиробництва. У нас за останні 40 років в радіусі 15 км. зникли 9 сільських населених пунктів з 17-и. У 4-х зараз налічується менше 5-и дворів - приречені! Яри, балки в кр
 11. Не можу встановити назву рослини. В нас на Бережанщині її називають покровою або покровником. Листочки ланцетні, висота рослин 30-120 см, зацвітае в кінці серпня - на початку вересня, цвіте часто до морозів, квіти фіолетові різних відтінків, подібні до напівмахрових айстр. Фото на жаль поки-що не маю.
 12. Ну і куди ж Ви нас послали? Це ж видання сучасного агробізнесу, який ради прибутку знищує село, нехтує інтересами селян. Його читачі - "это люди, которые принимают важные решения, управляют милионными активами, наращивают капиталы..." Це не про нас... Вибачте, я навіть не розумію, чим Вас захопив цей псічницький форум? Невже найцікавіший? Зайшли захистити рідні поля від ваточника перед їх продажею олігархам? Звісно, товар перед торгами треба причепурити - більше заплатять. Щирий уклін за попередження. З конопляними та маковими рейдами місцевих правоохоронців вже знайомі. Приїде і екологія "
 13. Ядовитый мед был известен с давних времен. Старокиевского древнегреческий полководец и писатель Ксенофонт Афинский в историческом повествовании о отступление 10 000 греков из Малой Азии подробно останавливается на эпизоде, когда воины, поившы в Колхиди меда, заболели: «Бджоляних ульев там было очень много, и все солдаты, которые ели сотовый мед , сознание, захворювалы на рвота и понос; ни один из них не мог держаться на ногах ». Те, что съели много, - как сумасшедшие, а несколько человек, казалось, были при смерти. И все они лежали на земле будто после поражения, и настало общий сумм. На второ
 14. Возможно по засуху попали. Или продавец/поставщик совестью не пользуется. Или поищите в сетке, может что не так сделали.
 15. Ох і перепало мені на горіхи sij - Ви самі знаєте що одне-другому не завада. Крім того є декілька видів ваточника. А стаття на яку я звернув увагу про Ваточник сирійський. sewerby - ваші джерела інформації такі ж цінні, як і мої. Опійний мак і наперстянка - теж ліки. І кураре-подібні препарати в медицині використовуються не перший день. Це вже ваша відповідальність і совість. Але не слід всіх прирівнювати до себе. І ще - ви особисто порівнювали оригінальне видання Енциклопедії з перекладом. А якщо латинська назва перекручена Григорыч - Ви 100% праві. Тільки якщо його визнають карантинни
 16. Дістали. Не буду чекати вівторка. Читайте на здоров'я. Ваточник сірійський до вашої уваги.
 17. Звідки така інформація? Не визиває довіри. Тим більше, що протиріччя на кожному кроці. Шановний, а ми з Вами як спілкуємось - через інтернет. Звідти і моя інформація. В вівторок буду на роботі - розміщу статтю, де я про це прочитав, та й адресу цієї статті напевно виложу.
 18. http://www.gardenia.ru/pages/issop_001.htm Семена может кто-нибудь предложить? http://www.ogorod.ua/shop/150/desc/issop-lekarstvennyj семена иссопа
 19. Вся метушня навколо ГМО має тільки одну підставу - небажання виробників хімікатів втрачати ринок збуту. Всі відомі варіанти генетичної модифікації організмів ("вшивання" інших генів) спрямовані на підвищення віддачі корисних частин/речовин, та на підвищення стійкості організмів до негативних чинників навколишнього середовища (шкідників, хвороб і т.ін.). А якщо рослини не треба оприскувати, то хто купить ту хімію???........... До речі - всі види гібридизації, це також способи генної модифікації організмів. А свинну селезінку давно використовують для очищення зараженої людської крові.
 20. ХЛОПЦІ, БУДТЕ ГРАНИЧНО ОБЕРЕЖНІ З ВАТОЧНИКОМ! Злісний бур'ян. Боротися з ним дуже важко. Мед неїстивний для людей.
 21. На фота на початку обговорення Золотарник канадський. За літературними даними медопродуктивність 100 кг на га. Спостерігав цього року за ним. Бджоли працюють на ньому дуже старанно. Беруть нектар і пилок. В природі насіння поширюеться вітром (дрібненьке, мае парашутик). Може розмножуватись кореневищами чи поділом куща. Масово зацвітає на 3 рік після посіву, кущ живе 8-10 років. До грунту не вибагливий. В нас почав дуже поширюватись золотарник по полях. Поширення почалося з цвинтарів, де його багато садять як декоративну рослину.
 22. Роботу з бджолами тільки починаю. Але цікавлюсь бджільництвом вже давно. Перечитав купу літератури. Робив виписки. В тій купі літератури була інформація про німецький противароотозний препарат системної дії (даеться з підгодівлею, діє через гемолімфу). Але мої виписки трафило і ніяк не можу знайти/згадати назву препарату чи сам препарат . Може хтось допоможе ?
 23. Если Вы начитались Озерова, то внимательно перечитайте его книгу. Можно сразу пропустить 2/3 книги и внимательно перечитать последнюю треть. Особенно обратите внимание на время и способ ограничения матки.
 24. Плотность моего ППС-35. К сожалению большей плотности найти не удалось,поэтому встал вопрос о защите изнутри. Может есть другие варианты? По данным форумов: белая акриловая водоэмульсионка; парафин; воск; тонкая водостойкая фанера (степлером к обвязке пристрелять).
×
×
 • Create New...