Jump to content

noweth312

Пользователи
 • Content Count

  145
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

138

1 Follower

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  +38067919061девять

Profile Information

 • Interests
  Дачник 30 уровня. Кандидат в мастера спорта по картофелю и пчелам.

General Information

 • Пасека в
  Харьковская область.
 • Стаж
  меньше года

Recent Profile Visitors

1,545 profile views
 1. Немапитань https://drive.google.com/open?id=1gSeqAOSQLL2xWkYN458ubkoTMWvW3_lM
 2. Невопрос https://drive.google.com/open?id=1fs-5JsXCco3GRrlno-7vtaXCbOvwaBkB
 3. @Jon напишите (можно в личку) локацию вашего "Знакомого" ищим колег однодумцев в данном вопросе на территории Слобожанщины.
 4. Це контрольний дзвіночок. Я роблю інший висновок. Консолідація морфометричних ознак за допомоги близькоспорідненого срещування це хибний шлях. На данный момент такая бяка вылезла в одной семье на пасеке (из 250шт.) значит дело не в технологии. Тянуть эту семью и пускать в разведение будет ошибкой.
 5. На пасіці є декілько сімей (слабочки) які поганенько перезімували і мають меньше бджоли та виглядають гірше, однак подібних хвороб вони непроявили. Санта-Барбара йде декілько поколінь тому скоріш за все негативно впливає близькоспоріднене схрещування.
 6. Последствие инбридинга, плюсы: хорошая морфометрия, миролюбие, усидчивость. минус: болезни. Как выглядит инбридинг.
 7. Від матки трутовки трутень буде повноціний (перевірено) від бджіл-трутовок теоритично, як на справді . Можливо але так як три лінії то схема тітка- племяник невийде буде массова селекція як за Гайдаром. Потрібно таку операцію провести з одною лінією виводити від однієї матки тоді так (тітка-племяник). Запропонована Вами схема чимось схожа на ту що користуются для отримати високого коєфіцієнт інбридингу. У цій процедурі неплідна бджолина матка спочатку стимулюється СО2 для початку відкладки неплідних яєць. Пізніше вона заплідюється спермою виведених з цих яєць трутнів. Схема схре
 8. Дякую @Майер @Mihail-ves. З парадоксом сімї Са309 стало зрозуміло після промірів трутня, яким запліднувалась матка, це був трутень з сімї Са352е, (до цієї події важав що трутень карпатський) батьки матки Са352е походять з Закарпатя (принаймі так важалось) До прикладу проміри трутня від сімї Са398 родовід якої по материнській стороні відомий. Хоч програма MorphoXL_M не пристосована для промірів трутня але різниця в промірах між ними помітна.
×
×
 • Create New...