Jump to content

bondarev

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  270
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

721

2 Followers

About bondarev

 • Birthday 08/14/1975

General Information

 • Пасека в
  Харьковская область Барвенковский район с.2-Ивановка
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  лежак с надставкой на 145 рамку,МК рамка 145 мм
 • Порода пчел
  УС

Recent Profile Visitors

1,298 profile views
 1. Хто використовує покупні субліматори, поділіться своїми враженнями , де купивали їх, де купували кислоту й якого виробника?
 2. Все вірно , мене вже новачки задовбали питаючи б.у. вулики. Раніше експортерам було простіше- взяв китайського суррогата + трохи підмішав взятого за безцінь українського меду , розлив по тарі і експортуй. Не зря ж потужність заводів по гомогенізації в два раза більше , ніж ми виробляємо меду. Зараз стало важче, розроблені нові тест -системи не дозволяють так безбожно експортерам бадяжити мед, тому , щоб не втратити прибуток, потрібно наростити виробництво в середині країни. Але вони не враховують кормову базу, щоб дожити до соняха бджолам потрібен хоча б підтримуючий взяток, але все розорано,
 3. Експортери взагалі плачуться , що працюють в "0" або й собі в збиток , а тут цілих 5 гривень, на 20 т це буде грязними 100 тисяч, скільки пересічноому громадянину потрібно працювати, щоб заробити ці гроші?
 4. Перекупам потрібно трохи підштовхнути тих , хто ще не здав, от вони й пускають різні чутки. Нормальні перекупи чесно зізнаються, що самі не знають, деякі кажуть , доки логістика в Україні та в Європі не налагодиться , зміни ціни не буде.
 5. Ну там теж не вийшли за межі робочої закупівельної ціни, там була 49, стала 50 грн.
 6. Не можу це сказати достеменно , все на рівні чуток , але експортери мед чогось накопичують .
 7. Ціна доки не налагодиться логістика через погоду буде на цьому рівні, а весною Европа може дати додаткову квоту (3 тис т), скорше за все зараз під неї і йде накопичення меду на складах в експортерів. Йдуть розмови і про поставку меда в Англію( 1 тис т).
 8. Від 48 до 50 грн, за великий тонаж зі скрипом 51, але після аналізів , незрозуміло то партію "держать " чи чекають на зміну ціни.
 9. Цей мед йде на внутрішній ринок-для переробки або на продаж , але цим займається не пасічник , що виробив некондицію. В інетэ повно об"яв "Куплю мед з антибіотиками" , ціна в половину менша від нормального меду.
 10. Й вощіна в нас теж в основному гівняна , мабуть того , що кляті пасічники колотятть віск з незрозумілими субстанціями Кому доводити і що це дасть?
 11. Які потрібні докази, якщо на світовому ринку український мед йде дешевше аніж китайський. Якісний мед не може коштувати дешево!!!
 12. "Хапай злодія!!!"- голосніше за все кричить сам злодій! Ваша фірма постійно так працює - обіцяєте ціну на 2 грн більше від робочої ціни на той момент, беруться аналізи, а потім вже по необхідності забирається чи не забирається мед, але постійно обіцяючи забрати ,а якщо й забирається то по робочій ціні вже на той момент . Мед стоїть , пасічник без грошей, але Вам начхати на це !!! І яка ж Вам різниця , скільки людей до Вас брало ті проби аби мед був якісний та підходив під Ваші умови!
 13. Ціна потихеньку повертається до попередньої, походу вже позбирали мед з тих , хто злякався падінням ціни , березень , на мою думку , дасть нові рекорди ціни.
 14. Не всі! Буде ціна- буде мед! А пошуткувати ми й медом можемо!!!
×
×
 • Create New...