Jump to content

bondarev

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  284
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

747

2 Followers

About bondarev

 • Birthday 08/14/1975

General Information

 • Пасека в
  Харьковская область Барвенковский район с.2-Ивановка
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  лежак с надставкой на 145 рамку,МК рамка 145 мм
 • Порода пчел
  УС

Recent Profile Visitors

1,372 profile views
 1. Піде качка соняха , то ціна ще просяде , ну то що з того. Виходячи з кількості отриманного меду ( про це буде приблизно відомо на початку вересня) , зацікавленності міжнародних покупців , як договоряться між собою гравці внутрішнього ринку так і буде вже сформована остаточна ціна на мед восени.
 2. головне .щоб в дні не було технологічних отворів ( декілька разів такі бачив ) , а так без різниці сіре покриття чи жовте чи коричневе. Яка в Вас ціна , в нас в Лозовій ( Харківська ) 650 грн.В бочку мішок не бажано вставляти проблемно мед потім переливати , тому покупці просять цього не робити.
 3. Аморфа кущова -мед жовтий . колись мені "спортила" акацію , покупець збив ціно й забрав як різнотрав"я.
 4. Хто качав коли -небуть чисту фацелію , який в неї колір ?
 5. Шавлія (шалфей) зафарбувала , в мене другий теж темний.
 6. бджолярі створять свій підпільний форум , а цей залишимо І.І.))) Назвемо це - "Операція И"
 7. Виділити йому окрему тему й нехай людина там собі дискутує , кому цікаво буде , самі до нього заходитимуть, таким чином і вовки ситі будуть.....)))
 8. взагалі , то тут спеціалізований форум про бджільництво )))) а то зайдеш про наших мух побалакати, а тут то за політику чубляться , то на інші геополітичні питання диспутують))))
 9. сонях зацвів 10 числа. До сьогодні на контролі +18 кг , качати буду десь числа 24 , не того що вулики повні , а щоб звільнити місце під сонях наступного сроку цвітіння..Продавати одразу не збираюся!
 10. в селах згоден і то- купував в хлопців пилок, споживав сам та давав своїм дітлахам , щоб не вживати синтетичних вітамінів . І раз попросив мене кум допомогти купити йому бджолосім"ї, поїхали до цих хлопців. На вуликах стоять донні пилковловлювачи , а в вуликах стоять полоски Варофлу. От і думай , чи попаде той препарат в пилок чи ні ((( Тому й в селах пасічник від пасічника відрізняється.
 11. в мене в цьому році не ті об"єми , щоб за пилок заморачуватися , витряс з бджіл для постійних клієнтів , а ті не забрали (((
 12. а що зараз на полицях? весь мед , що не пройшов по аналізам за кордон або який звідти повернули ну або штучний , все якісне йде за кордон.
 13. Салам, колеги!!! Бля , знову засрали тему, скільки гортаю сторінок . а цін на мед так і не побачив!((( Хто здавав оптом акацію та траву , які на них зараз ціни , бо загадав оптовикам акацію по 130, траву по 100 , а ті носами крутять, зачекаю майбуть , доки сонях не сяде , тоді й мій мед буде потрібний.
 14. Хто використовує покупні субліматори, поділіться своїми враженнями , де купивали їх, де купували кислоту й якого виробника?
×
×
 • Create New...