Jump to content

ex_edc

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  289
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

418

About ex_edc

 • Birthday 06/04/1982

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Київська область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Лежак, БК 300+145

Recent Profile Visitors

1,122 profile views
 1. С ДНЕМ рождения, желаю удачи...

 2. Сергей Тюркин Совет Форума 7 599 2 172 сообщения Место расположения:Украина Пасека в:Николаевская.обл г. Первомайск 0507211902 0980821598 Стаж:16-25 лет Kоличество семей:151-200 Ульи:м.к.-145. (10 рам.) Чи то у нас по різному профілі відображаються.... МК145 (10 рам)
 3. у автора БК на 145. тому можна ділити на два. Хоча по 4000 в день то теж така матка рекордсменка-олімпійка
 4. не погоджуся. одна з ключових переваг корпусних це якраз робота корпусами. Не відміняючи періодичну роботу з рамками, коли відкрив і побачив що щось не те (нема побілки, мало бджіл та інші ознаки що треба розбиратися із ситуацією) або коли треба робити відводки.
 5. пром пасіка це пасіка яка є основним місцем роботи пасічника і матеріально забезпечує його родину. Це як професійний і любительський футбол. Або як професійна і любительська фотозйомка. Звичайно ж є обов"язкові умови (як написав Кастор) : оформлення документів на пасіку, електрифікація, використання магазинів і т.д. Єле це скоріше ознаки ніж критерії.
 6. Не зовсім в тему обговорення конкретного оператора, але все ж напишу. Це погано що пасічника цікавлять тільки ціна на мед і схема розрахунку. Бо варто дивитися на кілька кроків наперед. Що означає поява такогороду операторів (не конкретно цього а взагалі): 1. Очевидно підвищення конкуренції на закупівлі а значить підвищення ціни 2. Одночасно з попереднім пунктом - нормальний інвестор це стандартизовані бізнес-процеси у тому числі і у закупівлі. А значить і підвищення стандартів, чіткі вимоги до документів, необхідність легалізувати пасіку. 3. Перспектива появи ринку запилен
 7. 1. Відносно новий оператор. Принаймні нова інвестиція. Аналогічно Українському центру меду. 2. Інвестор заходить на ринок з нуля в медовій справі. 2. Я не знаю чим відрізняється від існуючих по технологіям. Я мав на увазі що поява такого роду підприємств (із повноцінними промисловим підходом) це дуже гарний знак про розвиток ринку. чим більше таких буде тим краще.
 8. так пишуть що завод у Черкаській області. кілька днів тому було відкриття.
 9. Випадково натрапив на такого оператора ринку - http://beehive.ua/. Окрім переробки вони запустили пасіку на понад 1000 сімей. Хто що чув про них? Судячи з усього Україну чекає структурування медового ринку. Поява такого роду операторів це серйозний крок.
 10. знайдено на просторах інтернету. Ведмедики люблять мед :))
 11. вага контрольного 10-го червня була 99 кг. тобто мінус 2 кг за тиждень. відкачав з контрольного 15. В середньому по 14.
 12. 50 кг точно недостатньо для рентабельності на норм рівні. Без додаткового заробітку типу оплати за запилення або збір яду чи маточного молочка. Тому варіанти або не тільки соняшник або менше навантаження. А ще врахувати що до його точків ще є місцеві бджолярі.
 13. не переймайте ВЕСЬ мій досвід. бо він не весь успішний :). Коли я впевний в успішності - то пишу - "я вважаю що варто робити так і так, і це найкраще/або просто добре рішення". Відповім на питання - об"єднував по кільком причинам: нестача меду у конкретних відводках, недостатня сила цих відводків, недостатня сила сімей до яких приєднував (хоча тут скоріше не стільки недостатня сила, скільки бажаня посилити, бо відводки з самого початку робилися як запасні матки і у зимівлю я їх не планував відправляти, потім передумав, а потім все ж об"єднав). У підсумку краще би так не робив. Бо якраз дв
 14. В зиму йшло 59 сімей повноцінних + 3 відводки. В процесі (восени) відводки приєдналися до основних по причині невпевненості що їм вистачить меду. Одна сім'я пропала. Ще дві вийшли без маток і їх приєднав до інших. Якось так. Вибачайте якщо щаплутано
×
×
 • Create New...