Jump to content

Виталий Овчарук

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  516
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Виталий Овчарук

 1. Колеги, комплекти № 2,3,4 (номера від 100-999) закінчились планую зробити невелику кількість (будуть готові на кінець квітня), якщо когось цікавить прохання замовити зараз, в травні місяці на виготовлення опаліток вільного часу зовсім не буде. на сезон залишу в запасі комплекти №1
 2. на такому буде незручно працювати, окуляри прямі
 3. буде більше часу зроблю собі аналог HARBO тільки цифровий, можливо і Вам ця ідея сподобається.
 4. Балувані Ви хлопці, пружини, поршні, станції якісь придумали, плавність ходу. Мікроскопи їм подавай. ось ВАМ конструкція на замітку https://www.instagram.com/tv/CDMyN_ynHAN/?igshid=1aqnuxeblhyct
 5. Все він правильно говорить. Ви готові купити станок за 1500$ який потім почне ржавіти? Працювати потім на ржавому чи витрачати час і чистити? Коли берете замовлення і називаєте сроки тут краще перестрахуватись.
 6. теж таку купував, тільки на ОЛХ радянського виробництва. але станок придбав, деталь в запасі.
 7. Маток вільного парування і штучного осіменіння мічу номерними опалітками, нічого складного в цьому не бачу. Також на всі матки даю паспорт, клієнт має знати що він придбав, для мене паспорт це просто інформація в кого і що купила людина. Допускаю що ця інформація іноді пасічнику непотрібна, але не варто зневажати тими хто дійсно хоче знати що в нього на пасіці, підписати по опалітках що то за матка, дати зворотній звязок по матеріалу. Все це для мене не накладно в сезоні, томущо до нього готуюсь за завчасно.
 8. Ох ці китайці, простих шляхів не шукають 21:22, якесь показове відео, в капіляр набрати сперми не змогли чи то так вони її розбавили.
 9. користуюсь таким SZM 745 Stereo ZOOM, мені його хватає, ніякого дискомфорту в роботі не замітив, але порівнювати мені ні з чим, можливо є кращі треба купувати пробувати.
 10. При наборе трутня с летка Вы не знаете его происхождение и возраст, когда начнёте метить особенно несколько линий сразу, можно увидеть что в одной семье бывают 3 разных цвета.
 11. відстежив на сайті тільки що Вашу посилку, і її статус Надходження на сортувальний центр м..Київ Україна 30.12.2020 01:51:28 ще відстежив інші посилки з цієї відправки, деякі вже прибули в місце видачі, деякі в дорозі, але є й такі що досі показує один статус що прийняті в мене в селі і далі ніякого руху. Тож можна зробити висновок що посилки в дорозі просто так глючно відстежуються.
 12. Да они идут в комплекте рассчитанном на на 5лет. Номерные белый фон черные цифры тоже подойдут для решения такой задачи.
 13. з власного досвіду були випадки коли не завжди нормально відстежується посилка Укрпошти якось вплинути на перевізника я не можу, у відділені стверджують що всі посилки відправлені, телефон на сайті не відповідає. тут треба запастись терпінням і почекати
 14. к сожалению Укрпочта так иногда работает, даже по телефону который на сайте дозвонится невозможно.
 15. Вашу, відправляв з Бородянки, тут проблема з тими що відправляв у себе з села, я так розумію просто пролежали тиждень у відділенні, можливо людський фактор. Асфальт в селі є, транспорт ходить справно.
 16. це добре, але я надіюсь що Нова Пошта не буде приймати якісь жорсткі міри по бджолам. мені не подобається сам факт коли я і клієнт не розуміє де зараз посилка.
 17. тоді виходить що цілий тиждень лежали в відділені, сьогодні тільки почали свій рух, надіюсь далі буде без сюрпризів, посилки застраховані на повну сумму, всі чеки зберігаю.
×
×
 • Create New...