Jump to content

Shurik

Пользователи
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

151

About Shurik

 • Birthday 06/18/1984

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Київська обл.

General Information

 • Пасека в
  Київська обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  21-30

Recent Profile Visitors

1,190 profile views
 1. Читаючи такі пости виникає враження, що продажем пакету пакетчики ще і послугу роблять. Постає логічне запитання: "А навіщо ви тоді пакети продаєте взагалі?". Залиште собі. Це ж скільки плюсів: бджоли дома, рамки дома, матки дома. А головне меду накачаєте, мммм. В золоті ходитимете, а дружина в норковій шубі.
 2. Доброго дня. Минулої осені домовлялися з Вами за бамбук ...
 3. Виходячи із наведених фото, ніякої проблеми не бачу. Крім того, що, як сказано вона без матки.
 4. Жесть. Про розділові знаки щось чули? Нічого ж не зрозуміло. Так у суспільстві і формується образ пасічника, як не грамотного індивідума.
 5. На цьому тижні має відбутися виставка "Продуктивне бджільництво 2021". https://www.bee-expo.kiev.ua/ Тільки не продумано якось. Посеред тижня. А що робити тим, хто не має змоги вирватися з роботи.
 6. Не продавайте пакети. Буде ідеально, якщо в цьому сезоні пакетів не буде в продажу взагалі.
 7. Доброго вечора. А можна детальніше? Було б взагалі шикарно побачити фото.
 8. Саме так. Ви все правильно пишете. Тільки для того всього потрібний вихідний матеріал. І роки селекції. Тож ви своїм постом підтвердили мої слова.
 9. Та і якщо прийняти за основу вашу думку, що європейці хочуть зменшити виробництво меду в Україні. Тоді ми будемо качати менше меду, ціна буде вища. Цей рік показав. Як пишуть аксакали форуму, будемо тримати по 20 сімей і будемо в шоколаді.
 10. Цікаво, а навіщо американці закуповують рашн біз? Невідселекційованих. А чому американці закуповують матеріал у італійських господарствах? У них що, своїх бджіл немає? Карніка була надзвичайно рійливою спочатку теж. Руттнер це пише у своїй книзі "Техника разведения и селекционный отбор пчел".
 11. Можливо якраз і безпокояться, щоб було звідки брати вихідний матеріал. Такі думки не приходять? Не по темі, але: зараз німці активно закуповують колонії джмелів, щоб відновити їх популяцію в Німеччині. Яку було знищено використанням пестицидів.
 12. А чому ж? Людина все правильно написала. Ні одна пром порода не була б виведена без відповідних вихідних ресурсів.
 13. Примітивізм повний . Зразу видно, що https://uk.wikipedia.org/wiki/Держава
×
×
 • Create New...