Jump to content

Shurik

Пользователи
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

203

About Shurik

 • Birthday 06/18/1984

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Київська обл.

General Information

 • Пасека в
  Київська обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100

Recent Profile Visitors

1,298 profile views
 1. Моя думка залишиться при мені в цілях моєї моральної безпеки Скажу так - вона ввійде до складу не популярних (виходячи із останніх двох сторінок). Я завжди намагаюся логічно обдумувати всі дописи, незалежно від того, хто їх пише. (Ну, за виключенням И. И.). Істина посередині (с). І я про те ж. В нас лиш-що - відразу" засланий козачок".
 2. Так тож треба голову включати і думати нею, а не їсти; і читати не буковки, а між рядками. Аналізувати. А всі чекають, що прийде мессія і скаже: "Здавайте". Таким пряма дорога на канал Баскевича. В нього завжди 100%-ва інсайдерська інфа.
 3. Шановний, не хочу флудити, вже і так нафлудили в темі. Але: 1. Ніхто не каже, що пасічник завідомо не правий. 2. Якщо вже зайшла мова про права, то доведемо її до кінця. В цій країні діють закони, які гарантують права та обов'язки всім: як фіз.особам так і держслужбовцям. Права та обов' язки. Користуємося правами та дотримуємося обов'язків. А не: "У мене є права і пішли всі на...". То може зразу стріляти у кожного, хто видасться підозрілим, бо в нас же є права? Але в того, підозрілого, вони ж теж типу є. 3. Інспектору (будь-якому, у будь-якій сфері) особисто ні ви, ні я нах..
 4. А ви мед як відбираєте? І чим? І де? Чи вам бджоли зразу у бочки мед носять?
 5. Звичайно. Але оскільки 99% операторів щойно зареєструвалася і перевірок в них ще не було, то, теоретично, планова перевірка можлива вже в перший рік. Але моя думка така, що як мінімум до 2023 року (допоки ще виплачуються дотації та проходить дореєстрація підпільників) перевірок і значних потрясінь для пасічників не буде. А далі...
 6. Я не знаю, що він буде перевіряти. Сам зараз намагаюся розібратися. Читайте уважніше: дискусія велася про не допуск інспектора. Потужності це не лише пасіка (вулики та бджоли). Це також і засоби для відкачування, місце для відкачування і т. д.
 7. Нікого і не збирався лякати. Йде звичайна дискусія. Щодо порядку перевірки там все досить просто: включили в план, надіслали повідомлення за вказаний період до початку (перевірка з такого числа по таке число), виписали інспектору направлення і зустрічайте.
 8. Та який ліс, який суд? У разі перешкоджання інспектору він звертається до правоохоронних органів для забезпечення доступу і для виконання покладених Законом на нього обов'язків. І ось саме ви і будете у суді доказувати - чому ви перешкоджаєте дотриманню букви Закону. І адмінпорушення буде складено саме на вас.
 9. Закон України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів". Ст. 20. Обов’язки операторів ринку "п. 8) забезпечувати безперешкодний доступ державних інспекторів, які здійснюють державний контроль, до потужностей.....". Чи на вашій території діють інші закони, а не загальнодержавні?
 10. Щоб до кума податкова прийшла щодо ухилення від сплати податків Думаю, що після цього не буде у вас більше кума.
 11. Це треба перенести в тему про дотації. Щоб почитали ті, хто на собі "луї вітони" рвали за користь дотацій.
 12. Про яку виставку ведете мову?
 13. Щодо цін - не маю ніяких зауважень. Але у вашому ланцюжку споживання з'явився новий учасник . Чи це ви так про заготовачів?
×
×
 • Create New...