Jump to content

Стас

Пользователи
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Киев

General Information

 • Пасека в
  Киевская и Полтавская обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежаки и корпусние
 • Порода пчел
  украинская степная

Recent Profile Visitors

680 profile views
 1. у меня есть Джентер могу предложить если кому нада, пишите в личку
 2. Думаю вода тут не має значення. А в цілому пристрій може працювати на невеликій пасіці де небагато рамок на перетопку, не потребує великих затрат на виготовлення.
 3. А там нема що робить, очі бояться а руки роблять
 4. Описаний Вами прес має вихід 180г, а мій всього 130-160г, і таких точних підрахунків я не робив, я рахував на рамки.
 5. Такі питання задає тільки той хто не знає скільки в стандартній рамці воску, хочете рахуйте самі. Але в порівнянні із сонячними, паровими , в каструлях воскотопках прес перевищує із значним випередженням у всіх відношеннях. Це як вІдчайдушний крик потопаючого. Це не крик. Це спраба звернути увагу на великі , дуже великі переваги преса,
 6. Я використовую укр степ породу, маток беру " Прибузькі медобори" - колишній пітомнік союзний- контоль породності кожного року - кафедрою бджільництва НАУ. І в Гадячі , філіал інституту бджільництва - частіше ( контролюють себе самі). Невірю новоствореним плем. пасікам які ніхто не контролює, чистота породи далека від реальної. Не сподобались Дніпроетропетровські, Вінницькі (Мед поділля), Єгошин.
 7. Приготовление мягкой вытяжки Измельченный и очищенный прополис заливают 96°-м спиртом в соотношении: прополис — 1 часть, спирт — 2 части. Смесь настаивают в темной посуде при комнатной температуре 10 дней, периодически помешивая. После фильтрации раствор выпаривают в водяной бане до получения вязкой массы. Ее помещают в баночку темного стекла и хранят в холодильнике, используют как основной компонент при приготовлении прополисного меда 1:50
 8. Использую стекляную тару из темного стекла 10-20 мл, (марьяновского стекольного завода, Житомерская обл.), продаю оптом и в розницу. Раньше использовал пиницилиновые баночки.
 9. Люди посмотрите еще раз на мой прес, он очень простой, проблем в роботе я не вижу, пользуюсь много лет. Описан в начале раздела.
 10. Акомулятори холоду + сумка холодильник годяться тільки для транспортування вже замороженої продукції, а не для зберігання. Дивлячись на скількох сім'ях збираємо ММ. Коли мова про 2-5 сімей то простіше їх залишити вдома а потім довезти на точок. По друге, скільки Вам треба часу від моменту коли - Ви вийняли з морозилки АХ доїхали до пасіки +знайшли личинки для повтору + відібрали ММ + зробили повторну прививку+ доїхали до дому, як не більше 2 годин ММ буде в таких умовах - то воріант можливий. Але я б використав елнктро генератор - це надійніше.
 11. Моя сушка дешевле но имеет маленькие недостатки, нада менять полки местами, а в остальном все тоже 7-8 кг за сутки --- самоклеп.
 12. Зберігаю в замороженому вигляді, пасіка на кочівлі за 130 км від дому, але є 220 v. Використовую підтримуючий взяток і липу , пасіка під лісом. Спеціально для цих цілей купив будиночок. Думаю коли збирати на кочівлі можна використати електрогенератор + маленька морозилочка, і по завершенню роботи везти до дому в стаціонорні умови. При зборі для себе в невеликих кількостях можна консервувати медом 2г ММ на 100г меду і тримати в прохолодному місці не довго.
 13. Отвечаю сразу на все вопросы. Для збора ММ порода не существенно, нужен поддерживающий взяток либо подкормка, сила семьи не мение 10 рамок. Можно с полным осиротением или частичным с окошком 10 на 10 см зарешотить ределительной решеткой. Цена 1 маточника с наполнением мин.- 0.3 г ---7-10грн, или 15-20 за 1 грам. Ето реальные цены. Я собираю 1.5-2 кг ММ за сезон, занимаюсь им 14 лет, порода УС (лучше на Украине по всем показателям --нет).
 14. Не понял вопрос 200 рамок розділити на (25-30рамок за одну витопку) отримуємо 7 разів потрібно заряжати,а на одну зарядку 4відра і того 28 відер А воду добавить забыли, 50%
×
×
 • Create New...