Jump to content

СерЖ2

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  212
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

443

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Запорізька область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  2х230+145
 • Порода пчел
  карника

Recent Profile Visitors

834 profile views
 1. я смотрю перекупы типа: Продам ПЧЕЛОПАКЕТЫ с Доставкой! Продам пчелопакеты: Сумы-Днепр-Кривой Рог ! Сумы-Запорожье-Мелитополь-Бердянск ! Или самовывоз ! еще не набрали покупателей...тут что то не то.... может ВОЙНА на пороге на Юго-Востоке - не до пакетов вообще в этом году?!
 2. і це правда для стаціонару, яку ніхто не хоче замічати, 30 кг х 35 грн... + перенаселення сімей, якщо хтось тоже не замітив...
 3. згоден, значить і пропозиція зменшиться...чи просто відтермінується....
 4. от я і обгрунтував ціну в 1000 як найбільш ходову і продажну в цьомі сезоні, ціна на пакет зросла на 200 % (1000/500Х100%), але тут кидаються тапками і хочуть 300%... ню-ню... поживем побачимо...ще раз наголошую - пропозиція пакетів більша за попит!!! навіть з такою зимівлею... якби не ціна на мед - був взагалі обвал на пакети (2020)....хороші продавці можуть продать і за 1500 - але цей дощ не надовго, це одиничні випадки - не витрамають конкуренції...
 5. хто плате гроші - той девушку і танцює, попит з покупцями визначать ціну.... https://myfin.by/wiki/term/spros-i-predlozhenie ааа
 6. при таких медосборах пакети не продаються, не надо тут ля-ля
 7. виходить,. меду не буде що так, що так...))) буде в ціні...зато гроші ціліші...)))
 8. я думаю в цьому році пролетять усі (хто купує і продає) - медовики вже точно, з 15.05 на рапсі пакет не розвинеться, акації не взять, і точно не вийде на пік на сонях, бо в червні провал...тому і пакетчики...згоден що треба брать мінімум 5 рамок розплода на 10-15...з хвостами прольот...
 9. ціна то да, як не впаде, і пакет можна знайти по 1000 - от тільки біда обіцяють після 10-15 травня з цією весною...що робить з ним - до соняха залишиться 45-50 днів...одне жалкую, що мед здав рано )))) треба було в цьому році - і трирічний би збарали )))
 10. да печалька совсем с этой погодой, но рапс у нас пока не перепахивают, тестюха сказал должен отойти от корня лишь бы влага была, она немного полила... ой не нада, я не считаю, чтобы не испугаться )))
 11. у нас шо одна людина на всю країну пакети продає?! ну в 33 це точно пакет ввійшов, а Броніславович сказав собівартість 3 грн. )))
 12. я розумію і пакетчиків - до 2014 року ціна була 100 уе +-, а зараз ...Ціна в 100 уе збільшила пропозицію в десятки разів, зараз продає не тільки западна, а й Харьков, Днепр, Вінниця, Одеса, Хмельницький і т.д. Шановний є пакети по 900 на западній...бо перекупи у нас їх толкають по 1200 уже навіть без предоплат....і куплю пакети по 600-700 це об'яви перекупів... і ще раз я хотів тут до пакетчиків донести одне - по 1500 куплять 2 пакети, по 1000-3, хтось продасть і по 1500, а хтось і по 900 не продасть )))...що попит на пакети є,але без ажіотажу бачу по ціні на сайтах(щоб тут хто мені не казав)
 13. привозять пакет, пересажують до вулика та теж обжимають заставними так і тримають до акації (на югах вона раньше всіх, халепа), в ідеалі бджола льотна є що на рамках була і струшена (чому всі хочуть натрусить), розплод вийшов печатний на прийом і матка знову засіяла 4-5 рамок на акацію печатний (мож і откритий) -умудряються взять акацію (якби вона тільки виділяла). а ну зверху ж магазин )))
×
×
 • Create New...