Jump to content

Wladimir_K

Супермодераторы
 • Content Count

  18,424
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Wladimir_K

 1. Цвіте він там раніше і мед не сильно то виділяє. Тому у них мед основному з різнотрав'я з високим ф/г.
 2. Можна подивитися на погоду, що у них сьогодні. Похолодало, до 25-27 і дощі з грозами.
 3. На цю дату ЄС не потрібно стільки меду, що є на ринку України. Якщо не буде присутності США, частина невелика його має всі шанси лишитися на наступний сезон. На рахунок ціни, то інфляція в США досить значна, які в Україні була в 2021, тому цифри як на мене співставні. І ще 62 немає масовості на ринку, основна цифра 59-61.
 4. А що є якась проблема економічна підняти зараз ціну. Курс валют сьогодні б'є всі рекорди. Торік в цю пору вже було +7 на кг.
 5. То Ви самі дали відповідь. До початку весняних робіт на пасіці трохи більше 2 місяців, це невеликий термін. Тому ціна є заручником віри.
 6. Він до Нового року обіцяв мед по 3 дол. якщо не помиляюсь.
 7. В піку було вище 60, і навіть цифра 55 у вересні в то й час краща ніж зараз ніж 60. Моя стабільність мала мінімум бути на 55, а реально діапазон 57-59 і при ньому ще +10 тис. з жовтня по листопад можна було. Та й зараз думаю є всі шанси підняття ціни на якийсь час на пару грн. Уже в обмінках 28.3 і це не межа.
 8. Знову віра. Осінню можна не сильно нижче 60 грн. продати додатково 10-15 тис. т.,(всерівно виграшний варіант), а зараз для тих хто бажав отримати більше було думаю досить близько 70 і навіть без варіантів. Курс вже на міжбанку перейшов 28.15.
 9. Ви мислите шаблонами останніх років. Ситуація на ринках каже, що цей рік ситуація має суттєві відмінності. Плюс сусід на сході ніяк не заспокоїться.
 10. Тут найбільший ризик, скільки чекає тої ціни? Ви впевнені, що ту кількість в лютому і березні ціна витримає? Я раніше писав, що пасічник заручник своєї віри.
 11. Точно, правильний підхід. Напевне те ж потрібно матки почати виводити, пакети то само собою. У світі всі продукти і далі будуть дорожчати найближчим часом точно, тому в підвищенні ціни меду нічого дивного не може бути, якщо ми самі не обвалимо собі ціні своїми "розширеннями". Нафта на сьогодні на максимумі за 2 роки.
 12. Це щось нове. Адже 70 обіцялося саме в 2 половині зими раніше, якщо не помиляюсь.
 13. А чому сьогодні 60, а 70 влітку. Більшість пасічників 70 вже хочуть зараз.
 14. Та не тільки. І наврядчи процес буде можливо без націоналізації зупинити, якщо на це хтось піде.
 15. Там проблеми зовсім іншого характеру. Починає лопати "будівельна мильна бульбашка".
 16. Це лише збільшує попит, якщо неврожай, але цей рік буде тоді вже третім підряд. А так ціна на мед повинна разом з світовою продуктовою інфляцією.
 17. По факту ЄС український ріпак не купує. Ціну на ріпак в Україні робило те, що його у нас не було і купували поляки для перепродажу і чехи. Зараз ціна на ріпак не вище ціни соняха, коли буде медозбір цього року більш всього ціна буде рівню ціни соняха, або навіть нижче при кращому врожаї. Тому на нього сильно не надіявся.
 18. То їм, як торік підписати контракти їх невиконати і тепер думати, як виконати по ціні значно нижчій ніж на сьогодні? Чи простіше як і пасічнику вільно чекати. Що до речі і пасічник і експортери роблять.
 19. То логіки піднімати ціни ніякої експортерам. Можна готуватися до наступного сезону.
 20. Тоді можна вважати, що 2021 р. зовсім неврожайний рік і пора чекати наступного сезону.
×
×
 • Create New...