Jump to content

Cfif

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  4,078
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Cfif

 1. Да там обновлять то всего ничего..)) Корни стали поменьше. а цена побольше)) 50грн. 1шт.
 2. Судячи з прогнозу погоди, з понеділка пожна починати відправки лип, пвловній, каштанів, кленів, та інших медоносів помірної зони.
 3. И не копейки меньше..) А что удивительного? У нас принимают по 150грн./кг. в магазине.
 4. Да. шото такое есть Я это связываю с прошлогодней засухой. Что то случилось что не хватает энергии, как роста, так и сладкой... Вот, например ягоды в этом году были (особенно ранние) гораздо кислее обычного. откуда возьмётся нектар. ели даже ранняя шелковица была кислой??
 5. Дятел лупит павловнию.
 6. Цікаво як журналістів не цікавить істина, а вони вже зазделегіть налаштовані витягати негатив з того. що самі зовсім не розуміють... Тим часом перша осіння хвиля добігає кінця:
 7. Я там був, я там знімав, я розмовляв із продавцем.. Вам цього мало?
 8. ИИ в бвне, но, видимо, свято место пусто не бывает.... насмешили. просто Шерлок Холмс..))
 9. Таке могло бути ще років з 30 тому... Коли не було ні телефонів мобільних, ні транспорту. В селі всі першочергово запитували у приїзджих:" Ну шо там у Ромні??" )) А зараз коли кожні 30 хв. ідуть маршрутки. інтернет і пів села працює в місті.. таке малоймовірно. Та й пасічники від 300 сімей є в селі. не вже не підкажуть.. Я думаю шо, або 5 вуликів в садочку і треба на таблетки, або там 50% антибіотик, шо мухи дохнуть....
 10. Полюбуйтесь, господа..)) существуют, всё таки, последователи ИИ..)) картина сегодняшняя...
 11. Скажу як це любите писати Ви: " НЕ Брешіть!!" Ніколи при ссср ніхто не здавав мед за гривні, а якщо це малось на увазі доллари (зелені) - теж такого не було...)))
 12. Продам вос с забруса 1200 грн. 6,5 кг. Отправлю любым перевозчиком за счет покупателя.
 13. Осень решила реабилитироваться за прошлый год))
 14. Це ознака Не ранньої зими, а коккомікозі на Ваших вишнях...
 15. Сьогодні ставив полоски. Погодка , мягко сказано, не льотна. Одна сімейка всипала добряче... Давно я так не отримував на горіхи..)) З іншими вже працював акуратніше. то терпіти можна... хоча бджолка весь час в напрузі і тільки чекає приводу ...)
 16. Та нормально він виглядає..)) Є інформація... і кожен сам собі в міру свого розвитку вирішує. с ким йому по дорозі : с папуасами. чи з євреями..)) Я з папуасами не хочу..) Природний відбір не закінчується, він лише переходить з однієї форми в іншу.))
 17. Так и зовется - горец вьюнковый. не переймайтесь..
 18. Ці слова свідчять про те що у нас нема нормальних експортерів - одна банда. яка починає нервувати при мінімальній конкуренції..))
 19. Если ориентировки не будет, и появится желание Которые на самом деле отлично всходят. если вокруг них не водить хороводы..)) пишите в приват.)
 20. Ну.. и зачем вы с особой жестокостью извращаетесь над катальпой?? ))
×
×
 • Create New...