Jump to content

tovukrstep17

Пользователи
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27

Contact Methods

 • AIM
  tovukrstep17@gmail.com
 • MSN
  050-642-18-50
 • Website URL
  ukr-step.com.ua

Profile Information

 • Location
  УКРАЇНА tovukrstep17@gmail.com
 • Interests
  050-642-18-50

General Information

 • Пасека в
  Україна ukr-step.com.ua
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 500 семей
 • Ульи
  145,230,300
 • Порода пчел
  УКРАЇНСЬКА СТЕПОВА

Recent Profile Visitors

239 profile views
 1. Поясніть будь ласка де спам і які варіанти після :

  Ліміт на безкоштовну модерацію рекламної теми вичерпано. пропоную автору закрити тему для нових коментарів тимчасово або на постійній основі .

  Скаргу на міжсобойчики в темі продажу можна подавати?

 2. Для більш повного розуміння даного нами оголошення просимо звернути увагу на наступне: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ пропонує..... прохання розглядати враховуючи: Громадська організація працює по своєму статуту, для потреб своїх членів на кошти внесків членів ГО. Існують паспорта на маток, висновки морфометричного аналізу для проб бджіл та інші документи, які є внутрішніми для ГО. Якщо у вас є довіра до цих документів - ви їх сприймаєте та користуєтесь, якщо немає - не звертаєте уваги. ГО - це недержавна структура. Ви, як платники податків, можете вимагати від держа
 3. Дуже приємно в спокійній, дружній обстановці донести до пасічників нову інформацію про стан справ по селекції бджіл української степової породи в окремо взятій Громадській організації.
 4. Що нам треба робити з нашими бджолами ми знаємо наперед на 5-7 років. Порівнювати РАСИ можна тільки за клавіатурою, порівнюйте. А на прямі відповіді на Ваші запитання прохання не ображатися - які питання , такі і відповіді.
 5. Вважаємо дії адмінів правильними та своєчасними. Не можна перетворювати серйозні питання в балаган.
 6. Ви, як пасічник , робите те, що вважаєте на цей час необхідним. Вам ніхто не заважає, Ви не додержуєтесь тих порад, що вам не подобаються. Ви тримаєте тих бджіл, що подобаються. На здоров'я. Але тестером в нашій ГО не можете бути. Тому що інші пасічники роблять, що вважають необхідним в своїй організації. Не переживайте дуже, робіть те що дає Вам задоволення і те що Ви передасте нащадкам!
 7. Вы сами внимательно читайте условия для тастера и сопоставляйте с данными профиля. Например : - не соответствует. и т.д.
 8. Місце розташування:кочую по Н-Северскому полесью Інтереси:кочующая пасека монофлорно-медового направления Пасіка в:Короп. Стаж:свыше 25 лет Кількість сімей:71-100 Тип вуликів:МК 10х(300+145) Порода бджіл:бакфаст, пробую другие пром. породы Тому висновок ГО по конкретному пасічнику - не відповідає вимога тестера по 4 пунктам.
 9. Якщо в конкретній області вже працюють 1-2 тестери, то подальші вимоги не розглядаються.
 10. ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «Товариство матководів-селекціонерів бджіл української степової породи» Поздоровляє пасічників з Різдвом! Організація системно веде селекцію бджіл української степової породи. Формуємо банк замовлень на чистопородних селекційних бджоломаток 2021 року української степової породи. Планується використати ізольований острівний облітник на Дніпрі. Орієнтовна вартість 1 бджоломатки острівного спаровування 2021 року - 1000 грн. Деталізація по членам організації, бджоломатки яких потраплять до реалізації, буде надаватися після весняної ревізії. З повагою
 11. Ми поважаємо думки всіх пасічників, особливо тих, хто тримає місцевих бджіл української степової породи. В країні зараз є декілька неформальних та зареєстрованих об'єднань бджолярів які працюють з українськими бджолами. У кожного з них своє бачення роботи, перспективи та кроки по досягненню мети. Кожен колектив виробляє свої правила, яких дотримуються всі члени. У нас немає цілі когось у чомусь переконувати, агітувати, дискутувати та ін. Якщо хтось хоче прийняти участь - обирає об'єднання , правила якого вас влаштовують і працює. Якщо такого нема- то створюєте своє.
×
×
 • Create New...