Jump to content

паша из чернигова

Пользователи
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by паша из чернигова

 1. Прошу пробачення у досвідченної людини.Більше з Вами дискутувати не буду.
 2. Земляче дякую за підтримку. Тона сіна і тона заліза. Не мав на меті рахувати кліща.І не важив його яйця. Одним словом було багато.
 3. Гумор Ваш і скепсис зацінував.
 4. Якщо У вас було минулого року менше кліща то я за Вас радий. Прогляньте відео Людмили бджілки на ютубі яка кількість кліща у неї попадало і послухайте її коментарі.Дуже розумна жінка і добрий практик.Багато то що вона робить беру за приклад.І Анекдот- куми мисливець і рибак.Один -убив зайця на двадцять кг, другий кум а я витяг краснопірку на 15 кг.Куме пробачте такої не буває так Ви і скиньте кілограм 8 зайця.
 5. Звичайні металеві тарілки на 500мг.Обєм на має значення.Насипаю мед кристалізований -у даному випадку гречка з соняшником трохи з горбиком Це приблизно 1-1.2 кг Покриваю марлею, один два шари трохи пігріваю у газовій духовці (боже збав від єлектричної СВЧ метал протипоказаний) і там де скупчення бджіл ставлю прямо на рамки. У нас із покійним батьком така звичка завжди після Водохрещі незалежно від запасів меду завжди підгодовувати бджіл.Якщо їм подгодівля не потрібна на цей мед вони не реагують, а беруть свої запаси. Минулої зими декілька сильних сімей пішли убік З одного боку повн
 6. правда що не кліщ 20-30 гр кожний ,а загальна кількість на дні у лежаку на 10 рамок зимуючого клубу сильної сімї. У чайній ложці 5 гр.- так це 4 чайних ложки або 1 см на будівельному шпателі
 7. цілком підтримую Це характерно і для чернігівської області Осінню з напарником тричі обробили 150 сімей дим пуушкою- кожний раз через 2 неділі. Перизимували добре лише два ройки втратив- сам винен треба було зєднати.Правда зїли все. На водохрещу давав 1,5 кг меду так і тарілки вилиизали жінка задоволена мити не потрібно Підмору зовсім мало, зате на дні -кучі кліща грам по 20-30.Зять полінувався і понадіявся на полоски-втратив третину пасіки
 8. Хочу додати із спостережень іван -чай розмножується вітором як кульбаба зонтиками пухом і зразу займає великі площі.Знизу дозрілі квітки на верху нові.Дуже корисна рослина.
 9. Якщо дозволите втрутитись.Років 5 назад недалеко від села вигоріло близько 20 га лісу. На перший рік на згарищі зявилися поодинокі кущі іван чаю .було досить щоб заготовити собі на чай.На другий рік( у нас поряд точок) у кожному вулику вже був мед з іван чаю.На третій рік вся площа була у цій божественній рослині ,красота незбагненна мед безподібний.На цей час цю площу переорали посадили новий ліс а іван чай -поодинокі кущі.Тому про пожежі правда з власного досвіду.
 10. спасибо за ответ и совет. из опыта вывода циплят я понял что вентилятор должен работать до последнего дня тогда температура равномерная по всему ящику.Для цыплят превышение температуры в 1 градус даект до 3 процентов инвалидов.Ниже- лупятся с пузырем на пузе и позже на 2 дня. В прошлом году у напарника 100 семей были рамки по 20 маточников как желуди резали и плакали Теперь в этом году одену бигуди и в инкубатор. попытка не пытка.
 11. Забув, додам- температуру контролював термометром для інкубаторів спиртовим і ртутним та електронним реле з термодатчиком
 12. років 15 назад на Подолі у Києві купив інкубатор виготовлений по військовому ширпотребу на 300 яєць курки або 140 качки або 90 гусей.Розмір 150 на 60 та на 70 см У якості обігрівача 2 лампочки 150 ват є вентилятор автоматичне перевертання яєць та випарювач води на базі електрокитятильника.Температура регулюється грубо і тонко від 34 до 41 градуси. КУрей і гусей виводив для всіє рідні багато. Останні роки жінка сушить гриби та фрукти дуже якісно і смачно.Поміряв а туди можна вільно повісить рамки з маточниками. Може хто має досвід роботи з такими агрегатами. А саме головне це графік темпера
 13. а на чому були вулики? сУТЬ НЕ У ПІДСТАВКАХ ДА З ГУМОРОМ У НАШИХ ДОПИСУВАЧІВ НЕ ЗАВЖДИ. СТОЯЛИ НОРМАЛЬНО ТРАКТОР ПРИЇХАВ І ДЕЯКІ ПЕРЕВЕРНУВ ЯКІ ВЦІЛІЛИ ТІ ВЦІЛІЛИ А ІНШІ РОЗЛЕТІЛИСЬ.ДІЛО НЕ В ПІДСТАВКАХ. А В ТОМУ ЩО ПОСТАВИВ ПАСІКУ ПОПЕРЕК ЛЬОТУ ТРЬОХ ІНШИХ ПАСІК НА ЗАУВАЖЕННЯ НЕ РЕАГУВАВ ВІВ СЕБЕ ЗУХВАЛО І ВИЗИВАЮЧЕ МіСЦЕВІ ПАСІЧНИКИ ДЛЯ ТАКИХ НІЩО РАДИ СВОЄЇ ВИГОДИ ГОТОВИЙ НА ВСЕ ІГНОРУЄ ПРАВИЛА І ЗВИЧАЇ У РИБАКІВА НЕ МОЖНА РИБАЛИТИ НА ЧУЖОМУ ПІДКОРМЛЕНОМУ МІСЦІ ТРУСИТИ ЧУЖІ ВЕРШІ МОЖУТЬ ВТОПИТИ У МИСЛИВЦІВ СТРІЛЯТИ ВИГНАНУ ІНШИМИ ДИЧИНУ У ПАСІЧНИКІВ СТАВИТИ ПАСІКУ З УРАХУВАННЯМ
  Действительно без коментариев. Высший пилотаж.Звено между теорией и практикой.
  Никогда раньше не попадалась.Но в хозяйстве пригодится .Авторы знатные- плохого не посоветуют. Олександру Васильеву отдельное спасибо за подбор литературы.
  Имею в библиотеке.Хоть и русская ,но можно почерпнуть и для нашей северной местности Украины.
  Нужная книжка.написана практиками на понятном любителям-пчеловодам языке.Пользовался в работе могу сказать только спасибо авторам.
  Потрібна грамотна книга.У доступній формі розкриває сутність кожного методу.Як я розумію у теперішній час в основному ці методи лише удосконалюються та пристосовуються з урахуванням новітніх технологій.
  Дуже цінна як на мене книга.Неоднорразово використовував викладене у своїй практичній діяльності.Отримав у спадок від батька і дуже її ціную.
  Весела і потрібна книжка для того щоб зацікавити молодь щось прочитати про бджіл. Зміст доступний і діловий особливо для початківця.
  Маю у колекції 1 книгу 1982 року випуску і дві -1989 року. Працюю в основному з українською степовою породю бджіл та поліською.Ці книги дали багато інформації про карпатку. Дуже корисні поради та практичні уроки при роботі з цією породою особливо у матководстві.
  Дійсно фундаментальна робота для широкого кола пасічників.У очі кидається науковий підхід при оформленні змісту та оформлення книги.Дуже багато приділено теоретичним питанням ведення бджільства.
  Достойна книга.У моїй колекції вона 1989 року випуску.Ви гляньте на призвіща авторів та склад рецензійної коміссії.Це дісно великі авторитети у сфері бджільництва на той час і не тільки.Поради дієві і практичні.Ілюстрації корисні.Є декілька книг А.І Черкасової.Вважаю цю найбільш повною і інформаційною.
  Маю у колекції 2 такі книги різного часу випуску.Для застосування написаного любителю -новачку потрібно мати хоч невеликий досвід про які роботи та міроприємаства йдеться.Для досвідченого у нашому віці потрібна та корисна щоб щось не забув.
 14. в черниговской области есть пресс советского производства новый не пользовался основание чугунное винт стальной решетка из березовых реек цена 2500 0668321833
×
×
 • Create New...