Jump to content

паша из чернигова

Пользователи
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24

Profile Information

 • Location
  козелец

General Information

 • Пасека в
  козелец
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  лежаки
 • Порода пчел
  местные

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. а на чому були вулики? сУТЬ НЕ У ПІДСТАВКАХ ДА З ГУМОРОМ У НАШИХ ДОПИСУВАЧІВ НЕ ЗАВЖДИ. СТОЯЛИ НОРМАЛЬНО ТРАКТОР ПРИЇХАВ І ДЕЯКІ ПЕРЕВЕРНУВ ЯКІ ВЦІЛІЛИ ТІ ВЦІЛІЛИ А ІНШІ РОЗЛЕТІЛИСЬ.ДІЛО НЕ В ПІДСТАВКАХ. А В ТОМУ ЩО ПОСТАВИВ ПАСІКУ ПОПЕРЕК ЛЬОТУ ТРЬОХ ІНШИХ ПАСІК НА ЗАУВАЖЕННЯ НЕ РЕАГУВАВ ВІВ СЕБЕ ЗУХВАЛО І ВИЗИВАЮЧЕ МіСЦЕВІ ПАСІЧНИКИ ДЛЯ ТАКИХ НІЩО РАДИ СВОЄЇ ВИГОДИ ГОТОВИЙ НА ВСЕ ІГНОРУЄ ПРАВИЛА І ЗВИЧАЇ У РИБАКІВА НЕ МОЖНА РИБАЛИТИ НА ЧУЖОМУ ПІДКОРМЛЕНОМУ МІСЦІ ТРУСИТИ ЧУЖІ ВЕРШІ МОЖУТЬ ВТОПИТИ У МИСЛИВЦІВ СТРІЛЯТИ ВИГНАНУ ІНШИМИ ДИЧИНУ У ПАСІЧНИКІВ СТАВИТИ ПАСІКУ З УРАХУВАННЯМ
  Действительно без коментариев. Высший пилотаж.Звено между теорией и практикой.
  Никогда раньше не попадалась.Но в хозяйстве пригодится .Авторы знатные- плохого не посоветуют. Олександру Васильеву отдельное спасибо за подбор литературы.
  Имею в библиотеке.Хоть и русская ,но можно почерпнуть и для нашей северной местности Украины.
  Нужная книжка.написана практиками на понятном любителям-пчеловодам языке.Пользовался в работе могу сказать только спасибо авторам.
  Потрібна грамотна книга.У доступній формі розкриває сутність кожного методу.Як я розумію у теперішній час в основному ці методи лише удосконалюються та пристосовуються з урахуванням новітніх технологій.
  Дуже цінна як на мене книга.Неоднорразово використовував викладене у своїй практичній діяльності.Отримав у спадок від батька і дуже її ціную.
  Весела і потрібна книжка для того щоб зацікавити молодь щось прочитати про бджіл. Зміст доступний і діловий особливо для початківця.
  Маю у колекції 1 книгу 1982 року випуску і дві -1989 року. Працюю в основному з українською степовою породю бджіл та поліською.Ці книги дали багато інформації про карпатку. Дуже корисні поради та практичні уроки при роботі з цією породою особливо у матководстві.
  Дійсно фундаментальна робота для широкого кола пасічників.У очі кидається науковий підхід при оформленні змісту та оформлення книги.Дуже багато приділено теоретичним питанням ведення бджільства.
  Достойна книга.У моїй колекції вона 1989 року випуску.Ви гляньте на призвіща авторів та склад рецензійної коміссії.Це дісно великі авторитети у сфері бджільництва на той час і не тільки.Поради дієві і практичні.Ілюстрації корисні.Є декілька книг А.І Черкасової.Вважаю цю найбільш повною і інформаційною.
  Маю у колекції 2 такі книги різного часу випуску.Для застосування написаного любителю -новачку потрібно мати хоч невеликий досвід про які роботи та міроприємаства йдеться.Для досвідченого у нашому віці потрібна та корисна щоб щось не забув.
 2. в черниговской области есть пресс советского производства новый не пользовался основание чугунное винт стальной решетка из березовых реек цена 2500 0668321833
 3. Вчора пройшов консультатцію у лікаря онколога в Києві.Той категорично підтвердив заборону приймати пергу при онкології 3-4 ступеня. а також червоне мясо.Так що майте на увазі у кого така проблема.
 4. Дорогие коллеги! Прошу помочь личным опытом лечения онкологии пергой! В интернете одни врачи пишут что при 3-4 стадии рака кишечника пергу применять нельзя.Провоцирует рост клеток. Другие пишут что можно.Может у кого есть своя практика применения и какие- то рецепты.Если не тяжело ответьте.
×
×
 • Create New...