Jump to content

паша из чернигова

Пользователи
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56

Profile Information

 • Location
  козелец

General Information

 • Пасека в
  козелец
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  лежаки
 • Порода пчел
  местные

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. лежаки ольхові 24 рамки. криша алюміній . бу виготовлені 1 рік тому.Саковивіз козелецький район чернігівська областьб 0668321833
 2. Я вчора також в Чернігові отримав після аналізів свій старий паспорт на пасіку.Ветеринар сказав що він дійсний і на мій вік його хватить.Нові паспорти повині отримувати з його слів які вперше реєструють пасіку і за бажанням.Питання про дотацію я не підіймав.
 3. Ай да Иванович ! Ай да молодца! Не в в бровь а в глаз! Хошь рубить капусту придумай какую-то инструкцию какие то правила.Ребята сколько компаний по замене номеров на машины проводили. Машины от этого лучше ездить не стали и угонять их меньше тоже не стали.Зато частники бабла на ровном месте отнесли не меряно.Прав Мико повесят пчелам бирки.Но я предлагаю каждой татуировку с номером на каждую пчелу .Помните трагический фильм про войну.Дяденька солдат не убивайте я еще кровь могу сдавать.
 4. Дотується тому щоб не як у Китаї квіточки пір*ячком запилювати.Ви ніколи не думали чому в Україні завжди у пошані були свині та бджоли.ТОму що це безвідходна технологія для споживача І 100 відсотків користі для природи.Там держава розуміє важливість цієї справи для оточуючих і шанує людей які цим займається.У нас все навпаки.Будуть доїти поки вимя і яйця не повідпадають.А природа загнеться.
 5. ВЫ меня не удивите.Кроме Кодекса Ураины про администратывни правопорушення (КУАП) к сожалению уже куча подзаконных актов инструкций местных решений и т.д. Я этого не оспариваю Просто давайте определимся.Дотация -добро во благо пчеловода как многие считают. Или очередная ловушка .Я считаю что ловушка.
 6. Стопудово с солидарен с Вами Иван Иваныч .Дотации -ловушка .Это не те ребята которые пчеловоду помогать будут.Смотрите мультфильм про чипполино. По моему предлагают чаще подышать перед тем как ввести налог на воздух.В нашем случае на насекомых.Христа продали за 30 монет а душу пасечника ловят за 200 грвн.У наркоманов первая доза тоже безплатно.
 7. Читаю тому і пишу.У мене юридичного стажу вдвічі більше ніж у вас пасічного.Крім постанови вже куча підзааконних актів на місцях.
 8. А при тому що у кого була мала пасіка 10-20 сімей вони ніде не світились.Ні у сільраді ні в податковій.А тепер піде від жадності зареєструється на виплати ,при цьому потрібно додати довідку що ти платник единого податку. Ось тобі і реєстрація в податковій ось тобі ти вже в базі сільради і податкової.Один раз вже складали списки на отримання цукру при його дефіциті.а потім вже бджіл не було а фінінспектори все ходили та вулики пусті рахували.Кинули приманку- ось вам дотація а ви все про себе розкажіть та все нам покажіть.Вірно податки та дотації на перший погляд різні речі а суть виявитти
 9. P.S Cусід прийшов і каже ваші бджоли пьють мою воду.Теж баночку меду хоче.Я кажу придивіться уважно до бджіл -як з оселедчиками то мої ,бо в мене порода українська.А як з рюкзачком то іншого сусіда.Повірив -пішов дивиться.
 10. Буде загальна фраза-податок на Ваші доходи.Уважно дивіться які проекти внесені по землі.Будете платити за необроблену землю, будете платити за отриманий прибуток при здачі паю в аренду.А поцікавтесь який податок потрібно заплатити при виділенні паю в натурі.Це 12 процентів від вартості паю. До речі прийшла нова кадастрова вартість землі по регіонам.Це тільки Вождь більшовиків видав декрет про скасування податку на бджіл.Ви людина мудра досвідчена.Бачете до чого йдеться.Памятєте як був податок при Лисому кукурузнику на фруктові дерева.А свиней тримали у схроні із завязаним писком що
 11. 11квітня вдень вперше температура була17 тепла як сонце встало почали перти пилок лози .Поряд річка і достойні зарослі цих кущів.Змушений був поставити в гнізда по 2 рамки суші.У кінці дня стало цікаво скільки принесли.Зясувалось день до 1\4 по підставлених рамка та і по інших гніздових теж.Але що порадувало зявився свіжий наприск.Тому цілком підтримую ВЛАДИМИРА-К з Хмельницької області
 12. Прошу пробачення у досвідченної людини.Більше з Вами дискутувати не буду.
 13. Земляче дякую за підтримку. Тона сіна і тона заліза. Не мав на меті рахувати кліща.І не важив його яйця. Одним словом було багато.
 14. Гумор Ваш і скепсис зацінував.
×
×
 • Create New...