Jump to content

fantomso

Пользователи
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by fantomso

 1. Для своєї центрифуги вже зібрав: барабан від стіралки автомат, зовнішній бак від неї ж, кріплення також від тої ж стіралки і двигун. Придбав блок плавного регулювання обертів двируна і пас. 

  Лишилоси найти майстра, що все це збире до купи і можна показувати людям. Можливо комусь стане в нагоді.

  • Like 3
 2. Привіт. На рахунок витоплення воску у кожного своя "особлива" думка. І кожен вважає, що тільки у нього найкращий спосіб і обладнання. Ну майже кожен.

  Особисто я витопку воску провожу за допомогою парогенератора і "парової" воскотопки. Але останню хочу замінити на центрифугу. Оскільки в мерві залишається що достатньо воску.

  Для тих хто говоритеме про різні види пресів і парових воскотопок з достатьньо хорошим виходом воску - скажу лише те, що час затрачений на процес витопки (мій час), мене не влаштовує.

  На цей час найліпший варіант для мене такий:

  Заправив парогенератор водою 5л приблизно

  Розпалив топку, задидав дрова

  Загрузив бак від старої стіральної (радянської) машинки воскосировиною, приблизно пів мішка можна трішки більше

  Закрив кришку і кілька цеглин зверху для ваги

  Підставив відро з чашкою води для воску

  Все.

  Займаюсь своїми справами. Лишилось підкинути дров і помішати сировину в бачкові 1 раз.

 3. Вроде как асинхронный двиг, однофазное исполнение,мощность наверно не больше 1 кВт... А какой там был? :ah:
  Да этот и был. :) ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ комбинированного станка PKM-300 Напряжение....................................................230 вольт Входная мощность мотора...................................2100 Вт Просто получается, что таких двигателей как бы и не существует. Только асинхронные 380 и коллекторные 220. Если поинтересоваться серьезными импортными станками, то многие идут в двух вариантах исполнения: 3ф-380 и 1ф-220. Без ухудшения заявленных характеристик. А коллекторные "игрушки" - так всех при покупке предупреждают: машинка бытовая. Для профессионального использования не предназначена. Какой бы известный производитель ни был.
  Саме такий і у мене вже більше 4-х років, зробив не один десяток тис. рамок і не тільки рамки роблю ним. поміняв паси, придбав ще одну пилку до нього, прийшла пора замінити ножі , бо нему далі куди гострити :(
 4. Проще корпус на 380 сделать

  Саме так, і віск з прополісом ролі не зіграють. :IMHO1:
  Гаразд! Тоді надзвичайно просте питання: з тих пасічників хто купує рамки, хто купував би бокові рейки з шириною розділювача в 35мм??? просто хочу робити такі для себе та й на продажу якщо буде попит!
 5. За стандартом ширина розділювача на гніздову рамку повинна бути 37мм, не багато? При такій ширині розділювача, 10-ту рамку в корпус і так впритик приходиться вставляти. А в сезон?.... віск прополіс, як поналіплюють то і вийняти не так то просто! Останнім часом виготовляю розділювачі на ширину 36,5мм, поки хто не купував не жалівся. Є думка зменшити ширину взагалі до 35мм... тож хотілося б почути думки і коментарі з приводу останнього!
  Проще корпус на 380 сделать У меня лично так
  Дякую за відповідь але... Ні, цей варіант не підходить.
 6. За стандартом ширина розділювача на гніздову рамку повинна бути 37мм, не багато? При такій ширині розділювача, 10-ту рамку в корпус і так впритик приходиться вставляти. А в сезон?.... віск прополіс, як поналіплюють то і вийняти не так то просто! Останнім часом виготовляю розділювачі на ширину 36,5мм, поки хто не купував не жалівся. Є думка зменшити ширину взагалі до 35мм... тож хотілося б почути думки і коментарі з приводу останнього!

 7. Может тут http://tora.com.ua/ Сталь HSS 210х30х3 должны подойти... :IMHO1:
  спасибі та не впевнений що 30 по висоті підійдуть скоріш за все ні :( та й обрізати якось не хочесться, сам так точно не справлюсь. хоча завтра після роботи пораджусь с колегами по майстерні тай заміряю можливо вдасться запхати і вищі ножі :ah:
 8. За кілька років з моменту покупки зносились ножі на PKM-300, при спробі найти заміну, зіткнувся з проблемою: де купити? Можливо хтось стикався с подібною проблемою? В неті знайшов тільки інформацію (Строгальный нож Cr13% 210x19x3 для JET JKM-300 / PKM-300) от тільки там в рублях та й не в Україні. Буду вдячний за будь яку корисну інформацію з цього питання! PS: Якщо когось цікавить щось по роботі з PKM-300 буду радий допомогти.

 9. Дла напувалки я використовую звичайну пластикову бочку на 30л. Біда в тому що з часом у ній появились тріщини :( , пробовав замазати розігрітою смолою, всеодно пропскає воду. Як не в одном місці так в другому і тріщини не всі помітить вдається. Гадаю мусить бути спосіб її відремонтувати відмінний від того що що я вистелив з середини бочку плвкою (плівка мене не влаштовує!)!

 10. ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ комбинированного станка PKM-300 Напряжение....................................................230 вольт Входная мощность мотора...................................2100 Вт

  Еслиб еще КПД двигателя знать. Вот есть еще тема про этот станок http://www.mastercity.ru/showthread.php?t=31343&page=1 На других форумах существуют разные мнения про этот станок. Хотелось-бы услышать мнение того, кто имеет хороший опыт работы на этом станке.
  PKM-300 Хороший на мою думку станок! Я йоро рік тому придбав і повністю задоволений. Роблю на ньому практично все для пасіки, вулики (корпусні, мені тільки такі і треба), рамки і т.д. От тільки розпильювати липові доски не подобаеться (заліплює пилку), а з остальним видом деревини просто супер! За день в середньому сам роблю корпусного вулика з комплектом рамок (доски уже після рейсмуса). В загальному з 2 тижні бідбив вартість станка з+. :ay:
×
×
 • Create New...