Jump to content

liberal2005

Пользователи
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by liberal2005

 1. Дякую! Слабкі сім'ї в усіх бувають і бувають сім'ї які погано зимують. В мене таких три сімейки, я розібрав їх, зжав гнізда. Зробив те саме що ви з ослаблими сім'ями робитиме після обльоту. От якби нормальну сімю розібрав, то я б зрозумів критику. А так..... П.с.: за мої витрати не переймайтеся, це мої витрати і лише мої.
 2. У нас обльти з 24 грудня по 1-сіня. Що ви до тих обльтів привязалися. Мені ваші поради точно не потрібні, як і вашого побратима. Якось без них обійдуся. А на рахунок вчитися, то це всім треба. Ви дивитеся після обльоту, а у нас обльоти з 24-го грудня по 1 січня були. Потім невеличкий був 22-го січня. То за вашою логікою ви би в же розбирали сімї другого січня і певно разів 10.
 3. В осени в них було все нормально. Тут вибір не великий, коли бачиш, що сімя явно сипеться і є какахи на рамках. Можна забити і чекати весни, але вона явно загине. Можна допомогти їм вижити. От і все. Притому в відео чітко сказав в кіці, що я нікого не призиваю, не раджу розбирати гнізда в зимку і тд, але проблемні сімї я розбираю, міняю рамки при потребі, зжимаю гнізда і в мене вони дотягують до підсилення і в результаті на сонях приносять меду.
 4. Ні. електрообігрівач з 90-х років.
 5. Я не робив рівізії, не розбирав сімї, які нормально зимують, а розібрав, зжав три слабких сімейки і порожні рамки замінив на медові. У нас перший обліт був 1-го січня, а після нього ще два не величких. а
 6. Я забув, тут зібралися гуру! Як я без цього форуму живу навіть не знаю. Вибачайте, але не має на вас ні часу, ні бажання. Хай щастить. Але перш ніж давати комусь поради, покажіть, бо на форумах, в інтернеті легко бути Бетменом. Доречі я ще там електрообігрівач під вулик ставив. Це щоб вам було про що поговорити.
 7. От ви так ніколи не робили, але проради даєте)))) Повірьте, я так робив минулої зими в грудні 2019 року зі слабенькими сімями і я поради не даю.
 8. Ч Та грейте хоть десять суток в доме. Нет у меня суток на прогрев. Я живу от пчел в 160 км. Грейте в доме, печатайте не распечатывайте. Я же не кого не заставляю так распечатывать-греть и тд. Более того никому не своетую. Я так делаю и все ок. В данном случаее делал так для слабой семьи, которой самостоятельно греть, распечатывать мед будет затруднительно.
 9. Ну то добре. У мене напарник робить ревізію лише весною, потім після переїзду і все))) Нажаль дослід в зимку не вдасться провести))) Сімей шкода для такого досліду. Це ж розбирати збирати треба їх. Але це краще ніж ставити не розпечатану і холодну. Тимпаче що одна рамка з вулика і яким чином її треба було нагріти?
 10. Ваш сарказм абсолютно не доречний. Минулого року так розпечатував, прогрівав при розширені гнізд. І навіть провів дослід. Взяв дві сімї абсолютно однакової сили, з однаковою кількістью розплоду, матками одного року і в одну сімю за заставну поставив рамку розпечатану "катком" а в іншу паяльною лампою. Як ви думаєте де вибрали швидше, потім в ціж самі сімї поставив рамки навпаки і як гадаєте де швидше вибрали?
 11. А что вы хотели мы же на юге. Декабрь ввесь плюсовой, морозы только с середины января начались. Они и так долго терпели. У меня тепло появилось после этих морозов, но пока штук 5, но сидят в клубах, не расползись, хотя на бруски поднялись шапочки, а канди из этих 5 начал брать только один. Слабак которого здесь постили не в счет, он в эти пять не входит, с ним 6. Я ж виправив.
 12. Покажіть майстер клас, як гріти? Чи все по дідівському? У мене такі розумні напарники по кочівці. Але чомусь у одного вже 0 сімей в іншого 50% вже посипалось. У мене проблемних лише двій сімейки і відводок з нуклеусної бджоли (Він скоріш за все мінуснеться) А якщо серйозно, то так дуже зручно розпечатувати мед - мед розпечатав і підігрів. А ви можете вилкою колупати і далі.
×
×
 • Create New...