Jump to content

юрко))

Пользователи
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by юрко))

 1. Сьогодні, з ранку, теж переглянув це відео. Також безконтрольний відбір трутня здивував ... При цьому ІОшка є рівноцінною матці вільного обльоту.
 2. Виглядають гарненько. То Ви ефки від антен на корпус шприца накрутили?
 3. Думаю, що такі модернізації не настільки актуальні як просто заморочливі. Ви ж придбали склянний інсуліновий шприц. Чим Вам він не подуші?
 4. Зменшення площі поршня звичайно покращить точність, але все ж крок дуже грубий ... А інша рейка з цього механізму теж такий крок має?
 5. Внутрішній діаметр 10 мм. Маткотримач у мене з 8 мм вала. З ущільнювальним кільцем все тримається добре. Головне посадочну канавку заглибокою не виточити.
 6. Можливо комусь буде цікавий такий варіант канюль та перехідних трубок. Виготовив з пробірок "епендорф 1,5 мл". Пробірки прозорі, а сам матеріал стійкий до дезинфікуючих речовин.
 7. Доза в 8 мкл буде видавлюватись при досить малих кутах повороту.
 8. Теж сів тепер порахував. Вийшло 58,875 мм кубічних. Як на мою думку, крок різьби великий.
 9. Два роки назад у рейсмусі прийшлось перемотувати якір. Шукав новий, щоб замінити. Але купити не зміг. Звернувся в магазин "Інструмент центр" (на той час такий був у м. Снятин). Звідти вони відправляли на перемотку. По ціні вийшло трішки менше від нового але працює без нарікань. Думаю і Вам потрібно звернутись у аналогічні магазини чи сервіси Вашого міста.
 10. Вітаю всіх із Старим Новим Роком! Чергова модернізація конструкції станка. https://m.youtube.com/watch?v=3cbPpGSzphk
 11. В більшості випадків ми починаєм із простішого і з часом розуміємо, що можна переходити на вищий рівень.
 12. Можливі варіанти налаштування такої основи:
 13. На днях спробував подібну основу в своєму станку. Не використовував прутки з квадратним профілем (бо таких під рукою не було), але й не хочу щоб маткотримач крутився. Тому поставив два круглих прутка. От що вийшло.
 14. Погоджуюсь. Варіант дійсно універсальний. Тай по ціні пруток однозначно дешевший від плити (яку ще обробляти потрібно).
 15. Теж пробував працювати із USB мікроскопом. З переваг - простіше встановити станок під мікроскопом (який фіксував у штативі). Недолік - погляд на моніторі, а руки з маніпуляторами. Нажаль недолік є більш вагомим. Думаю, якщо вибирати між USB мікроскопом та бінокуляром - перевагу має другий.
 16. Протягом сезону виготовляв окремі вузли для станків, гачки та капіляри. До навчальних осіменінь дійшов в кінці літа. 2ві матки засіяли бджолиним розплодом. Розумію, що потрібно багато чому ще вчитись. Відгуки покупців, що замовляли в мене окремі вузли позетивні. Навідміну від мене, покупці активніше працювали ними ... З повагою Юрій.
 17. Нарешті скрутив собі свердлильний станочок. Покищо виглядає так. Столик рухається по гладких стержнях за допомогою лінійних підшипників.
 18. Кілька днів назад спробував віджати відходи після сонячної воскотопки. Результат закинув у відеоролику:
 19. Треба було топити не в жигулику, а в якійсь іномарці ... При нормальній температурі віск у тарілочці був б повністю монолітним куском.
 20. Багато хто почав збір пилку 2020. Можливо для когось буде корисна така таблиця: (Взято з книги "Карпатські бджоли, Гайдар 1982"
 21. Скількома станками користувались, що дійшли саме такого висновку?
 22. Кілька днів назад скрутив собі сонячну воскотопку. Ще не покрасив але у роботі вже протестував. При 16 градусах воскові відходи сплавились повністю в однорідний шматочок. Найближчими днями планую покрити воском з ллянною олією (для захисту від опадів).
 23. Модернізував канюлю для свого станка. Виготовлена із стального прутка діаметром 8 мм. Трубка подачі СО2 підєднується за допомогою перехідника від медичної системи.
 24. Написав вище, що планую працювати з балоном ... Ця установка подає СО2 у акваріум.
×
×
 • Create New...