Jump to content

Ярко

Пользователи
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Ярко

 1. Цікаво, а випадково коня не випасали під пасікою, але чогось має бджіл забрати пасічник. А святі корови і коні мають пастись кругом. Колись і в мене сосідська корова гуляла по пасіці, але ж то корова їй пастись треба...
 2. Та ні, всі повинні скоротити пасіки щоб окремим індивідумам була гарна ціна на мед і інші продукти бджільництва)) Тільки поганий рік, або два нам допоможе))
 3. Пас і здесь нє плохо кормят)))
 4. На рахунок того що корпуса гуляють. То це для мене якби плюс, в хімікселені після збирання корпус на корпус нормально не стає і приходиться підрізати фальці, а це лишня морока. Ці вулики ще не пробував. Хотілося замовити, пробувала моя жінка це зробити, то гроші дай наперед, то ще шось. В хімікселені з цим без питань все шлют нормально накладною платою.
 5. Доброго дня, хочу замовити у вас 50 пачок варостопу, будь ласка дайте реквізити для оплати і суму в приватні повідомлення. Дякую.
 6. В мене жінка розпечатувала рамки, теж почала прокручуватись ручка, зажав хомутом, потім взагалі ніж замкнуло, почали плавитись ізоляція на проводах. Був в запасі новий, так той даже не почав грітися після підключення...отаке...іноваційно...
 7. Проте скоби пребена підходять, перевірено.
 8. В мене нормально лізуть, принаймні той бакфаст що в мене і нормально збирають.
 9. Кому підтримка штанів, а хтось далі від пихи лусне...а бакфаст торує свою стежину)))
 10. І я вклинюсь в тихий плин розмови про бакфаст. Маток придбав позаторік в Генадія Броніславовича, вирішив познайомитися з бакфастом. Замовив, заплатив після отримання, все на довірі... приємно. Видно людина не жадна і легка на руку всіх приняли відводки без проблем. Сподобались. Замовляв маток у Вальчука, теж оплатив після отримання, якщо себе поважаєш, то на обман не підеш... всеодно вирве... Треба довіряти людям...хоч це зараз так важко...
 11. Шановний , @Ярко , не переводьте справу в площину, де я є професіонал - стовідсотково програєте, - бо слово і фото - то мій хліб.
 12. Новий рік..то зміна дат П'ю горілку..тому й рад Бджілки в вулику гудуть Хай наснагу нам дадуть День за днем..весну чекаю Щастя й долі вам бажаю Хай щастить!!!
 13. Стаханов ха ха, декілька бригад на нього працювали, вірніше на його результати...
 14. А ти взяв 900грн. І грайся із хвостами бо їм ще акації дай....
 15. То це до Вас треба із ночівлю маток на запліднення везти
 16. Через чотири години операція? Це жарт?
 17. А до вас в такому нуклеусі є смисл привозити маток на штучне запліднення?
×
×
 • Create New...