Jump to content

дьома

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  172
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

730

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Honey Extractor type
  4-х рамкова

General Information

 • Пасека в
  Тернопільська обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  лежак на українську рамку
 • Порода пчел
  Карпатка та місцеві аборигени.

Recent Profile Visitors

1,065 profile views
 1. Цікаво яка подальша історія того "чуда". невже так і залишили на кущику на вірну загибель?
 2. з такою зимою - то марна справа, заношу в зимівник лише нуклеуси. сьогодні зранку згадав про теплі шкарпетки. при 5 морозу вітрюган ше той, враження що всі 15 морозу. Зимуємо.
 3. Також помітив таку тенденцію - у сім'ях, які мали пізній розплід, кліща більше, проте не критично.
 4. Виробник цього препарату АТ «Реагент». не рекламую цей препарат, лише ділюсь своїм враженням від його використання. Скіфський біпін не використовував, тому й не можу що небуть сказати по ньому. з приводу різниці - то вона лише у назві адже діюча речовина та ж сама - амітраз 12.5.
 5. Хороший вибір. Користуюсь апімітрином уже 2 рік, дуже добре збиває залишок кліща після полосок. Єдине на що потрібно зважати це відсутність розплоду.
 6. Та одразу ж як годиться покласти канді ато "вдруг вони вже все з'їли". Для останнього акорду - саме то! Розплоду??? Тепло ж у Вас. В мене останній розплід вийшов десь в середині вересня В нас вже "тверда" осінь сім'ї почали збиратись в клуби. Також помітив що частина сімей ослабла на осінь. На минулих вихідних в рамках підготовки до "останнього акорду" позєднував слабкі сім'ї, принципово слабачків в зиму не пускаю, тим більше що зимувати буду на соняху. Я ж планую останній акорд на ці вихідні - проллю скабатоксом, та хай зимують.
 7. І як результати останнього акорду? Кліща багато?
 8. Полоски та апімітрин отримав, як завжди все швидко, якісно упаковано. Вже й перевірив - варофлу рулить як і минулого року. Кліщу капец. Щиро вдячний за співпрацю.
 9. Також таку маю, обслуговує 30 вуликів без проблем, моя з 1972 року. Ще б касети були поворотні то ціни б її не було. Для початківців та невеликих пасік те що треба.
 10. Мене також перемогла цікавість, відкрив пляшечку із скабатоксом - відчувається різкий запах розчинника. Колір та консистенція така ж як у біпіна чи тактика. Виникає питання чи не викличе такий різкий запах агресію чи напад у бджіл адже при обробці уся пасіка буде одного запаху?
 11. Ех, було б ближче я б забрав без торгу. Успішного продажу!
 12. Такий віск получається із дуже темних та чорних рамок, колір в ньому такий напевно від великої кількості прополісу. Кілька років тому також отримав такий блін із старої суші. Такий віск також приймають, я при обміні на вощину за 5 кг. отримав 3.8 кг вощини. На рахунок освітлення думаю що шкіра не вартує виправки. З власного досвіду скажу, що частково допомогає замочування подрібненої старої темної суші (чим дрібніше тим краще) в воді хоча б на сутку. Опісля воду злили та в воскотопку. Віск получається значно світлішим і приймають його на обмін охочіше.
 13. Та в принципі то так, але є проблєма - період активного розмноження кліща припадає на період активного взятку, "хімією" не обробиш, а народні методи не ефективні. В літній період використовую лише будівельну рамку. Вважаю що основну масу кліща потрібно "забрати з сімї" одразу ж після ГВ, потім восени роблю котрольку біпіном, весною також ставлю полоски не залежно від результатів обробки восени. Надивившись в ютубі роликів про необовязковість обробки сімей весною, для експерименту кілька сімей не обробляв - результатом залишився незадоволений, сімї в принципі весною та літом нічим не відрізн
×
×
 • Create New...