Jump to content

lemko

Пользователи
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

181

1 Follower

Profile Information

 • Location
  west UA Самбір

General Information

 • Пасека в
  west UA
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  300+145
 • Порода пчел
  карпатка невідомого походження

Recent Profile Visitors

767 profile views
 1. Вітаю! чи можна зробити такі 12-ти рамкові , щоб воно пасували до магазинів з дерева 35мм товщини?
 2. Ось моя красуня, друге літо після посадки, що порадите зробити з нею? Можливо щось лишнє обрізати?
 3. Ось і мої павловнії. Їм друге літо після посадки. Поділюсь своїми скромними спостереженнями. Деревця, що на другому та третьому фото, були утеплені на зиму, на стовбур надягав ізоляцію, яку використовують для труб опалення. Як видно, з ними все гаразд. А от, та яка на першому фото, не утепляв. Стовбур, ймовірно підмерз, бо з кореня виліз новий стовбур.
 4. Десь за 70 км на південний захід від Львова... Зранку і до обіда небо було вкрите хмарами, пройшла злива, нічого не віщувало льотної погоди. Десь після 13-ї години хмари зникли з горизонту, знову вихід надвір нагадує вхід у духовку). Поманіпулювавши трохи такою технікою, як пилосос і швабра, під чітким керівництвом бригадіра по уборці, взяв РОВЕР, вінже на схід від міста Лева - лісапет, дріманув обїздити довколишні меденосні клондайки. З 15ти лип, в радіусі 100метрів, зацвіла одна, незнаю який сорт, але листя має велике, чуть не як у молодої павловнії, решту лип ще чекає. Бдж
 5. Скуштуєм трішки ягідок з кущів, що висадили восени
 6. Вітаю! Якщо вийшов рій і відомо з якого вулика, чи можна його назад у цю ж сім'ю підсилити?
 7. Вітаю! Підскажіть, поставив в ловушку разом з темною сушшю, розпечатану маломедку. Бджоли активно шастають туди, як я розумію по мед. Я вірно зробив, чи непотрібно було туди маломедку ставити. З повагою Олег.
 8. Серйозно? В четвер сам купив 5 штук, і після мене ще клієнт приїхав за десятьма.
 9. Ну і почім пакети цьогоріч? Місяць назад, коли тільки прицінювався хотілка у всіх була не менше тисячі за одиницю. А деякі, кого внуки навчили оснавам інтернет-серфінгу гнули і по 1200.за дворняг. А ле ринок є ринок, зараз роздрібна ціна 800 грн. P. S. Всі події відбувались на Львівщині.
 10. Польща, Польща. На цьому ваша географія закінчилася? Є ще країни де мінімальна зп 8.6 євро і працювати можна теж 3 місяці по безвізу
 11. Будлея, а ти вкурсі, назиму прийнято листки зкидувати?)
 12. Мав на увазі перекупів пакетів, які внушають що ціна= якість, які куплять на заході по500грн, а нам внушають, що хороший пакет має коштувати стопятсотмільйонів.
 13. Це, намій погляд, сама слушна ідея. У нас цілі села займаються малиною. Проблем зі збутом немає Ціна кілограму 40грн цього року була
 14. Таке враження, що тему розкручують перекупи, які весною куплять в вест уа пакети по 500 грн., і хочуть на них заробити ще 200%.
 15. Які канікули? Де? Європа не Україна, вихідні тільки 25.15 та 01.01. І життя продовжується звичним темпом( хіба корона трішки вносить свої корективи). Не потрібно вестися на такі відмазки, знаєм - плавали)
×
×
 • Create New...