Jump to content

Nevedimka

Пользователи
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44

Profile Information

 • Location
  Еланець

General Information

 • Пасека в
  Миколаївська обл
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  корпусні лежаки
 • Порода пчел
  аборигена

Recent Profile Visitors

421 profile views
 1. Я то знайшов, хто відразу зрозумів ситуацію і не стояв за ціною той зараз має клієнтів. Я продивлявся обяви на точку і менше 1200 не бачив. Я до чого веду, пакетчики які на цей час не мають клієнтів малий відсоток їх знайде до травня, з такою ціною.
 2. До пакетів лишився місяць, а оголошень про продажу не меншає. Пакетчики, скидайте ціни! Є така юшка, яка називається “ціна на мед” і ось цю юшку медовики самі розхльобувати незбираються. Казанок один їстимемо разом.
 3. Ну якщо сам Великий Іван Філіпчук зафіксував ціну, то так тому і бути. А насправді це відео мене розсмішило. Буковинський Бджоляр це капля в морі. Вони той рік купували пакети у людей по 1300 3+1 під замовлення здається Очколаза, коли всі закуплялися по 1000-1100грн 4+1. Поза їх спілкою ціни будуть набагато нищі.Так що головний перекуп зовсім не буде стояти в стороні.
 4. В кожного різні можливості і різна віддаленість від міста, де знаходиться основний споживач. А у селі куму меду не продаш бо свій має. Не так багато хто так може торгувати.
 5. Ви прям очі відкрили всі побігли мед продавати по 100грн за кг. Як раніше недодумалися.
 6. А Ви пробували продавати сонях по 100 грн за кг?хіба що битон за сезон і продаш в нашом районі
 7. Багато хто відмовиться від пакетів цього року. Люди можуть рахувати. Пакет коштує 1300 всередньому. Ціна меду 36, викачае з пакета 50 кг приблизно 1800 -1300?500 грн. Ці 500грн зїсть поїздка за пакетами і кочівля. Тобто мені потрібно викачати битон меду взяти його на горба і піти здати заготівельнику щоб повернути свої кошти. Або пасічник робить відводок на одну дві рамки розплоду бере 10кг меду, свої 10 кг меду і має бонус сімю на наступний рік. Виручати пакетчиків як у минулому році пасічники не будуть. А за пакетні матки я промовчу.
 8. Це був жарт, хто не зрозумів. А написав я це в звязку з падінням ціни на мед, так як важаю що ціна пакетів завищена і нерентабельна. Це повідомлення адресувалося пакетчикам які важають що пакет не повинен приносити дохід в первий рік. Можливо вони мені дадуть пакети а я розрахуюся наступного року, буде справедливо.
 9. Хлопці, візьму в борг 50 пакетів 4р.р в первих числах травня. Гроші поверну до Нового Року 2020. За пакет віддам 1200 грн, якщо мед буде на опті коштувати не менше 50 грн. Якщо мед прийматимуть по 35 то відповідно за пакет поверну 800 грн. Також можна бартером 50 міхів цукру на 50 пакетів відразу на місці.
×
×
 • Create New...