Jump to content

САХНЮК

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  497
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by САХНЮК

 1. Прийшли опаліточки від Віталія, враження позитивні, шпательок взяв, календар максі(з другого боку електронна скан інструкція, але ще не читав), обримав як бонус прикольну наліпочку. Дякую, однозначно рекомендую.
 2. Це до портретів особистостей Да @Даринка
 3. Дизинфекція приміщення як такий варіант? https://miodessa.com/product/бактерицидная-уф-лампа-xiaomi-xiaoda-uv-lamplite/
 4. Лена з'явилися... в усіх групах засвітилася
 5. @Ворон Вітаю з днем народження!!!!!
 6. Пізно, холодно.. В заметіль, мороз та у пізню пору в гаражі ніхто не сидить, не те що посидіти в теплому "клюбі".. Хто має бажання можете мене привітати, сьогодні мені виписали моє перше попередження за невдалий гумор, я звісно пробачаюся, але мають бути плюси та мінуси. Цікаво в кого скільки попереджень? коліться Що скажете шановне товариство, може ви дід Микола повідаєте свої таємниці?
 7. Я також маю бажання привітати @Пахомичз днем народження! Вітаю!
 8. Який дощ? ви про, що? Насипало заніч ще 20 см снігу, дорога одна вузька в гаражі (поїхав бо потрібно було розвернутися), їду, їду а розвернутися немає як, вже думав в тих гаражах залишуся, з горем пополам розвернувся, почав вигрібати з гаражів, по дорозі ще пихнув зо п'ять машин, і вигріб... Незнаю як хто а в мене поки сніг незійде бажання в гараж їхати(ходити) немає бажання
 9. Що затихли? Гараж снігом замело? А нас сніжок, як казав сьогодні мій товариш " щоб виїхати з гаража машиною мусів тринадцять сусідніх гаражів розчистити"..
 10. Переглянув, і мені дуже приємно що ви досі незалишаєте цю тему..
 11. Які "личности"? Тіні забутих членів клубів.
 12. Я думав в гаражі все знають. Питання до знавців хто такий "Хадзумаки"?
×
×
 • Create New...