Jump to content

Kamikadze

Пользователи
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  с. Грабів

General Information

 • Пасека в
  рівненський район
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  Дадан, Рут
 • Порода пчел
  Трошки карпатка. Напівкарніка.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ви так любите історію? Як казав один дядя "маємо те що маємо". Зараз є така бджола, названа вона так. Давайте працювати над покращенням. І буде всім щастя
 2. І всерівно все перетікає в суперечку яка краще . ПО ДІЛУ БУДЬЛАСКА! На двох сторінках написали тільки про один облітник в Вучковому. Я розумію це тип Вучківський? Де виводять Рахівський, Говерла, Синевир?
 3. Яка? Я бачив тільки карту написав же. Якби я знав то навіщо питав би. Маєте інформацію - діліться.
 4. Міжгір'я По сусідських селах в радіусі 10 км ніхто бджіл не тримає? Відсутня можливість прильоту чужих роів в радіус 10 км від плем. пасіки? Біля національного парку Синевир? Відкривши Google Maps видно що там багато сіл. Чому це ізольований облітник? Як забезпечується ізоляція? Чи я не туди дивлюсь? В те що всі сусіди свідомі і тримають ту саму бджолу не віриться.
 5. Я так розумію ізольованих облітників Капатки немає. Всі умовно ізольовані?? .
 6. Але ж реклама то одного матковода. Якщо всіх матководів - то інформація Хто головний по вучківському типу? Плиска?? Ато всі продають бо бренд розрекламований.
 7. 1. Говерла. 050 9118921 Степан Степанович, 050 739 1917 Павліна,
 8. Давайте так. Контакти першоджерел основних типів бджоли яку називають Карпаткою. Так краще??
 9. Ну шановні. Ну що ж ви любите так теми засирать то? Будь- ласка коротко по змісту, щоб людина відкрила швидко прочитала інформацію. Тема не про виникнення чи чистоту карпатки. Може я не так написав перше повідомлення.
 10. Всім привіт. Шановні селекціонери Карпатки. Хотів знайти саме першоджерела всіх типів карпатки. Перечитав кучу тем і так і не знайшов. Всіх попрошу не виясняти стосунки в темі(це можете досхочу це робити в приваті). Хотів би бачити каку інформацію: 1 Тип, 2 Місцезнаходження пасіки, 3 Матковод, 4 Коротко власні враження від даних маток( якщо купували)плюси і мінуси, 5 Як підтримується чистота крові (Ізоляція точка де спаровуються дані матки, чи ІО).
 11. Проголосував. Скинув посилання на фейсбук. Думаю допоможуть.
 12. Основне питання де зараз можна знайти справжні чисті Капратки?? Хто б розмножував іх ШО. Ато був випадок. Один щирий пасічник продавав чистокровні карпатки. Пакетами займається. А одного разу мені по секрету розповів що бакфаста купив і два роки його "тестує". Такі злі ті його карпатки скажу я Вам. Доречі хорошу книжку по селекціі не підскажете. Щоб скачать.
 13. Я так розумію. Берете з десятокматок однієі лініі. Як там пишуть В152. Відбираєте найкращих. 4-5шт. Далі всіх спаровуєте з трутнями перший рік-першоі. Другий рік другоі. І так по порядку. Ото всі разом і будуть вашою лінією В152(далі ваша фамілія). Поправте якщо не так.
×
×
 • Create New...