Jump to content

Євгешка

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  382
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Євгешка

 1. Так і зробив, навесні поставив китайські полоски «МАNWEI», кліщ сипався, але сипонуло і трутня з молодою бджолою, а після останньої качки всім сім'ям поставив болгарські полоски "Варостоп", кліщ також гарно сипався.
 2. Ще не біпінив тому, що в третини сімей ще є розплід, навіть в стадії личинки, причина тепла погода і поле ріпаку що цвіте.
 3. Повірте, приніс ще й як. Обробляю від кліща і весною і восени. Просто цього року кліща аномально багато.
 4. Сьогодні виявив четверту сім'ю яка злетіла за цей сезон, причина-кліщ (хоча пластини Варостопа простояли близько 6 тижнів). Останні зльоти були в 2016 році.
 5. В мене 24 квітня за 1.5 км від пасіки сіяли кукурудзу , то 2 дні бджола сипалась . В середньому по рамці мертвої бджоли перед льотком.
 6. В минулому році, восени перебрав рамки окремо де не виводився розплоду, і в першу чергу використовував магазини з коричневою сушниною, а з світлою сушниною навіть зараз стоять в сараї і міль не трогає. P.S. Підслухав на лекції Амшеюса.
 7. В нас акація вже майже відцвіла, лише в гущавині на молодих деревцях цвіте, а так не можна було після-обід відкрити вулика, всюди шниряли воровки.
 8. Сьогодні чистив у лежаках паралельно переглядав гнізда, в кожній по 2-3 рамки різновікового розплоду і добре піднатягали пилку переважно з пролісків.
 9. В цьому році використовував зерно, гранули і пакетики, нічого не беруть. Три кішки ходять по сотосховищу, але мишей всеодно повно.
 10. Поставив полоски 23-го і сьогодні доставив, сподобався результат. Контролька показала осип кліща вже через півгодини. Через дві години насипалось стільки ж.
 11. Друзі, з професійним святом вітаю, всім нам міцного здоров'я, успіхів і втілення бажань.
 12. Тільки-но Дивився надзвичайні новини по ICTV про потрава бджіл на Харківщині.
 13. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1597090957006198&id=327079894007317 Це Комиші???
 14. Сьогодні повторно здавав підмор на аналіз, в суммі вийшло близько 165 грн. за 20 сімей, 84.14 -лабораторія, 29.5- виклик Вет лікаря і приблизно 50 ще за щось (не пам'ятаю ).
 15. Сьогодні одна миша в двох сім'ях через перегородку наробила такої шкоди.
 16. Сьогодні вернули бочки, майже в тому стані що віддавав, незважаючи на невеликі потертості . Запитав у хлопців ціну на мед, сказали 40-41.
×
×
 • Create New...