Jump to content

Nazaha

Пользователи
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8

About Nazaha

 • Birthday 07/22/1987

General Information

 • Пасека в
  Тернопільська обл.
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  павільйони

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Товариство підкажіть чи підходить для мелення цукру на пудру жорнові млини роторного типу? Є можливість забрати в родичів. Спілкувався з продавцями таких млинів, позиціонують їх для мелення муки, спецій, кави. В окремих описах аналогічних млинів пише, що підходять вони для мелення цукру на пудру.
 2. Віялка що продається дуже схожа на те що Solo показав ще три роки тому. За посланням є схема, там нічого складного немає, якщо підглянути в когось діючий агрегат або щоб хтось підказав нюанси - виготовити самому буде не складно. Чи варто цим займатись? Кожен сам обирає ніші для діяльності враховуючи ризики їй притаманні. Інтерес в мене поки що суто теоретичний, сам пилком не займаюсь але ряд друзів по кооперативу активно розвивались в цьому напрямку. Коливанням цін піддається практично вся с/г продукція. В останні роки тема збору пилку активно обговорювалась тож збільшилася кількі
 3. А где по 5 тысяч продается? Напишу в приватних повідомленнях щоб в рекламі не звинуватили))) Інтернет магазин здійснює оптову та роздрібну торгівлю турецьким інвентарем та обладнанням, зокрема медогонками, сушками та віялками для пилку, кормушками та іншим. Ціни на співрозмірні нашим аналогам, за якість нічого не скажу брав там лише кормушки. Оскільки дешевих віялок заводського виробництва в продажу раніше не зустрічав, - віялка що на фото цікавить, доречі на сайті є лише потужніший аналог, менша є лише в каталозі.
 4. Нещодавно в продажі в Україні появились віялки для пилку турецького виробництва. Ціна 5000 - 10000 тис грн. в залежності від пропускної здатності. Згідно опису дорожча віялка може провіяти 200-250 кг пилку в день. Дешевша ймовірно має вдвічі меншу пропускну здатність. Можливо хтось уже придбав і може поділитися досвідом роботи з цими віялками.
 5. Поділіться враженнями як працює дирокол, хочу собі купити але покищо вагаюсь.
 6. Ну от, варто було мені купити як появився вдосконалений варіант . Дуже добре, що постійно вдосконалюєте продукцію, на всяк випадок запитаю, чи буде в подальшому або є зараз можливість докупити якісь деталі до станка? Ну раптом, катушкотримач Ви зробите для катушок більшого об'єму, що було б дуже добре оскільки маленька катушка не дуже практична.
 7. Всім доброго дня! Своє спілкування на цьому форумі розпочну із цієї теми. Цього року у зв'язку із нарощуванням пасіки виникла необхідність в натягувані дроту на чималу кількість рамок, тож спочатку купив гривень за 250 дошку для натягування рамок. Перші спроби використання мене повністю розчарували, тож постійно шукав в інтернеті кращі варіанти для натягування. В результаті, в серпні купив за 1000 грн. натягувач для рамок про який йде мова в цій темі. Враження наступні: - сама ідея станка мені дуже сподобалась; - якість виготовлення на високому рівні (окрім кріплення катушки);
×
×
 • Create New...