Jump to content

Бістар

Пользователи
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Вінниця

General Information

 • Пасека в
  Вінницька обл.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Українці , Багатокорпусні
 • Порода пчел
  Карпатка

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. В конструкції нашого кочового модуля теж передбачені козирки для затінення . Але сама суть розробки полягає в інших не менш важливих моментах : 1) Модуль вантажиться однією людиною за 15-20 хв . Вивантажується так само. 2) Для перевезення не потрібно реєстрації в Державтоінспекції. (значить не потрібно боятися за штрафи ) 3)Модуль обладнаний дверима які закриваються на врізний замок , Значить вільний доступ до павільйона обмежений. 4)Конструкція не має коліс , значить немає що знімати 5)Працювати в закритому павільйоні набагато легше , ніж на палючому сонці.
 2. Все вірно. Профіль захищає від дощу, вітру, і сонця. Дах робиться з оцинкованого профілю , а стіни можуть бути любого кольору .
 3. Можна перевозити на бортових або платформах вантажопйомністю від 2 до 5 тон . Я особисто наймав евакуатор . Можна на прицепі ПТС.
 4. Для погрузки використовую гідродомкрат . Ширина може бути 2,2м або 2,3 м , Обслуговувати їх так само як на колісні платформі . Ширина проходу 1м - 1,1 м . Вулики висовуються по направляючих . Головне що сонце вголову не пече. Поргузка вигрузка від 15 до 30 хв . В залежності від висоти на яку потрібно підняти або опустити платформу. Другий ярус обслуговується з зручної підставки .
 5. Вітаю шановних форумчан. Хочу запропонувати до обговорення таку конструкцію модульної платформи для перевезення вуликів. Платформа була спроектована мною та виготовлена , ще 4 роки назад. За три роки експлуатації показала себе з кращого боку при кочівлі . В цьому році на основі першого варіанту було розроблено варіант для для утримання 48 шт восьмирамочних , або 40 шт 10 рамочних баготокорпусних вуликів.
 6. Силікон використовуємо придатний для герметизації харчових ємкостей. Наноситься він зовні , для перестраховки . Прямого контакту з медом він не має . Після першого ж відкачування завальцований шов затягується восковими крихтами і питання більше не постає . Рініше дерев'ні кормушки для сиропу завжди проливалися воском від протікання . Тому пану Олексію в його випадку і порекомендував простий , швидкий , дешевий і дієвий спосіб щоб усунути проблемку.(До речі протікала вода , а не мед ) Та він дуже обідився, подумав мабуть , що я над ним сміюся. Головне ,щоб медогонка працювала і мед відкач
 7. На рахунок "поміняти медогонку " після трьох років експлуатації ? (А вона ще до сих пір працює ! ) Щось про таких благодійників не чув раніше. А з приводу " усунення недоліків" , то свої пропозиції я вже виклав вище.
 8. Відносно зауважень про рівність ротора . Щоб зменшити "биття" ротора під час обертання в 16 році було сконструйовано спеціальні стенди і виготовлено шаблони на яких перевіряється геометрія ротора . Крім того була змінена конструкція вісі ротора , що дало змогу мінімізувати коливання. З приводу писку двигуна , то він проявляється при розгоні на низьких частотах . Та насправді нарікань на цей момент ще не було . В тихі кімнаті і комара чути .
 9. Дякую пану Олексію за таку емоційну відповідь . По суті : 1) По протіканню баку медогонки . Мною був запропонований найбільш простий та оптимальний варіант виходу з ситуаціїї. Пролити воском місце в якому протікала вода (не мед) . 2)Відносно медового карману. Всі наші медогонки (як і медогонки "Лисонь") експлуатуються з відкритим краном . В вашому варіанті їх два . Це тому ,що в стакані в який входить вал ротора медогонки немає сальника. Сальник не встановлюється для того ,щоб при переповненні медового карману мед не почав тормозити ротор медогонки і це не викликало вихід з ладу дви
 10. Вітаю шановних пасічників. Мені булоб б дуже дивно якби тут писали тільки один позитив про мою компанію . Здавалося б ,що це не форум , а рекламна сторінка. Через це і розпочав цю тему такими словами : " Минуло чотири роки з того моменту, як нашим підприємством було розроблено і виготовлено першу радіальну медогонку з автоматичним приводом. З тих пір нашими клієнтами стали багато пасічників по всій Україні та за її межами. Щиро вдячний всім нашим клієнтам , що придбали нашу продукцію . Хотілося б почути відгуки про нашу продукцію від пасічників , що використовують наші м
 11. Українську рамку на радіалці качав ще три роки назад . Темні соти відкачує на % 70-80 , а свіжі рамки складає . Орієнтація комірок не відповідає відцентрові силі .
 12. ВІтаю . Відносно електробезпеки . Електробезпека 10 Колективні та індивідуальні засоби захисту в електроустановках Для забезпечення електробезпеки використовуються окремо або в поєднанні один з одним такі технічні способи та засоби: захисне заземлення; занулення; Для захисту людей від ураження електрострумом внаслідок пошкодження ізоляції і переході напруги на струмопровідні частини машин, механізмів, інструментів застосовують захисне заземлення чи занулення. Захисне заземлення - навмисне електричне з'єднання з землею або її еквівалентом мета
 13. Всім привіт . Бачу вихідні пройшли в гарячих дискусіях . Що до конструкції корзини медогонки ,то хочу внести ясність в питання. Корзина виготовляється методом аргонного зварювання з елементів які вирізані на станку лазерної різки металу . Точність вирізання 0, 01 мм. Після зварювання сварні шви зачищаються . Для зменшення вібрацій при відкачуванні корзина балансується на стенді .
 14. Дякую пану Немолодому за відео . На цьому відео медогонка 2015 року виробнитства. Вона ще була на 45 рамок . Це один із перших клієнтів з Молдови . Пан Володимир Харуцу дуже цікава людина . Фільм про нього сам переглядав пару разів.
×
×
 • Create New...