Jump to content

Ismen

Пользователи
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Ismen

 1. ОГОЛОШЕННЯ_НА_ПАСЕКА-БИЗ Купим Мёд Дорого Купим мёд дорого. Только крупный опт, напрямую от пчеловодов. Цена от 63 грн/кг. Регіон і доставка: Все регионы Оголошення актуальне до 13.10.2021
 2. Бразилія_було_1,8-2,5___в__2020!__Стало__3-3,5_в__2021!__Це_приблизно!__Тому_домаю__нічого__зараз_ту_ціну_моніторити_поки_бариги_ненаживутся((До_зими_точно((
 3. Може і так але чомусь деякі пасічники тримали мед 2 роки і здали не по 25 і не по 35 а по 60 і змогли дати поштовх розвитку свого діла (купили машини медогонки і т д) А з підмедогонщики просто ці 2 роки виживають так як вложувати нічого((( І це факт як би ви це неназивали але це реалії пасічників!!!! А ви не є пасічником тому непоніме нас)))
 4. Пасека биз Закупка меду: Сонях 45-47грн; Ріпаку 63грн; Різнотрав'я від 70-80рн; Липа 90грн; Акація від 100-120грн за 1кг. Може хтось в курсі з чого такий розрив ціни ріпак63 і сонях 45 минулі роки такоії різниці здається неспостерігалось!( Ваша думка колеги???
 5. Дуже схожа ситуція і в нас на лісово-луговому точку трутня надто рано почали вигонити і різко нестало по корпусу (рутовському) бджоли це коли сояшни в розгарі а носити нікому! Є думка що це ізза того що пік розвитку тих сімей був в кінці травня та й роїння почалось з 20 квітня по 5 червня а потім всі в роботу включились! Планували в цьому році 2 рзи качати сонях так як цвістиме він в цьому році в нас днів 40 (пізні посіви ще неквітують) А зараз бачимо що буде лише одна качка і то із гніздових рамок! Зате за 30 км звідти пасіка повністю стояло на польовому точку то сила в сімях є й потянули по
 6. Як у кого з липою та різнотравям ? В НАС чи то із за жари чи від слабкого взятку бджола трохи агресивна недає без маски лазити! А та частина пасіки що лишилась вдома без кочовки так і зовсім голодує підкормлюєм по троху сиропом! Не рятує навіть 20 соток фацелії і місцева липа!(
 7. Я не злюсь просто ситуація потребує дійсно якихось заходів А так я виходом бачу триматися подалі цих куч!!! адже і бжол крали рік тому одним способом що лишалася лише молода бжола в вуликах ТА й меду качали меньше в половину меньше ніж сімї що були на точку дома))))
 8. ой без тис)) спішив друкувати не звернув уваги!!!
 9. В цьому році був на ярмарці меду то один чоловік жалівся що за 2 роки з 70 сімей 30 лишилось інші потравились як бризкали кукурудзу! Від мене км 50 те село то тут дійсно злість бере за фермерів козлів!!! Думаю тема отруєння на точку десь є)
 10. Якби так і було але ))) Пасіку ми теж по полям розвозим по ближче до медоносів (гречка сояшник) десь по 40 сімей в два місця! Із сусідами десь вуликів 350-400 в нашому селі приблизно! тобто для наших полів з головою хватє! Ще й привозять із сусідніх районів десь до 1000 щороку! Неприємно але щось приносять! В останні роки почали ще й з Дніпра возить і ще з деяких районів! От тепер в сумі з усім і нашими в тому числі виходить 2000 - 2500тис вуликів приблизно! Ще й наглі роївнями пасіку обствили! А це все із за 60га гречки в одному місці і 15 га на других полях обствили все даже під кукурузой с
 11. Перенасичення кількістю сімей які наприклад везуть до вас із сусідніх місць районів що призводить як наслідок до значної медової втрати в окремих випадах до захворювань місцевих сімей на кліщ ваора гнилець і т д!!! Як з вирішувати такі питання місцевим пасічникам щоб недопускати перенасичення? Ваші приклади подібних ситуацій! Промислові пасіки у вас по сусідцтву та їхній вплив на вашу пасіку?
 12. Цікаво послухати як ви виводите своїх маток!!! Опита у вас то побільше і за ловушканама як ви кажете я такого не робив це так чисто моя думка!
 13. Просто є багато тем схожих за характером можливо мені дещо потрібно змінити у назві і питаннях які обговорювати (про метизацію і ФН усіх порід) тоді ця тема буде мати право на життя?
 14. Так все ж працюють!!! А обльотувались вони не ізольовано, на пасіці з іншими породами?
 15. Це не те шоб розпорошення теми але якщо раді тема здасться недоцільною чи зайвою вони її закриють та і все))))
 16. Так все приходить з опитом!!! 3 роки назад я й незнав про такі породи як карніка бакфаст ! За селекцію я зовсім мовчу, але якщо захотіти можна з часом досягти багато успіхів тому буду пробувати! Доречі у вас чимало відео дививсь от цікаво кого б ви посовітували по укр степовій! У кого можна купити племінний матеріал! За бакфаст і карніку я так розумію офіційний представник Фадеєв а степова для мене пока під вопросом!
 17. Всяке може бути але ж несидіти склавши руки
 18. Ну звісно я ж писав щоб повністю ізолювати (як в германії) зараз для рядових пачічників це малореально але маємо те що маємо!
 19. Таке дісно можливо хоча замітив що по свої пасіці що по роям в цілому не так як було раніше максимум 2 3 роя за рік якщо й побачу і то добре!!! По бродячим роям звісно провірю дану місцевість за здалегіть обвішу ловушками матеріал купив як дороблю вулики займусь і ними!!! Зазадалегіть порозвішую та провірю чи не проходить по даному місцю тропа бродячих роїв!!!
 20. У мене місце розташування таке що близько 90% усієї площі поля!!! У лісосмузі км 10 від села можливо булоб обльотувати маток хоч це і далеко не повна ізоляція від інших але буду пробувати тим більше приїжжі пасіки в тих краях небувають так як там лише кукурудзу і сою покищо садили! Ще є км 30 -40 одне гарне місце пасік там покищо ненаблюдав воно майже безлюдне (вимираюче село) от за тим селом теж можливо було б облетіти так як там лише луки і поля! Але це все не так важливо адже для виведення чистокровних укр степових потрібні серьозні вложення та перевірений в лабораторії племінний матеріал!
×
×
 • Create New...