Jump to content

kolo

Пользователи
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kolo

 1. Підтримую. Коли "пропонують" газ і світло по ціні " ...дам +" , Вас ніхто не примушує . Нема тут ніякого диктування ціни.
 2. Тот ещё математик. За бутылкой лучше не посылать.
 3. С 28 марта закрывается въезд в Донецкую и Луганскую области со стороны соседних регионов, - штаб ОС https://censor.net.ua/news/3184901/s_28_marta_zakryvaetsya_vezd_v_donetskuyu_i_luganskuyu_oblasti_so_storony_sosednih_regionov_shtab_os С пакетами будут проблемы. Думаю это только начало.
 4. Це шавлія сухостепова . В нас теж така є. Нектару виділяє менше ніж Так це шавлія і є. Російською " шалфей мутовчатый ".
 5. Так це шавлія і є. Російською " шалфей мутовчатый ".
 6. У этого "Европейца" ,кажется, шип на конце листа (почти будяк).
 7. Прикольный у Вас шалфей . Я такого не встречал.
 8. Питання не про документи, а про зразки(аналізи).
 9. Цікаво, як у цю схему вписуються перекупники, заготовачі і тп.
 10. Про маток Imker DE Ukrop RU казав-- " Люди матеріал купують, він хороший. Що ще потрібно для повного щастя?" Ну хоч би совість.
 11. Петро Ільїчь Чайковський був геній. А таких Imker DE , не традиційної орієнтаці , хоч греблю гати. Є чим замінить.
 12. Есть метод Аллея. Берете рамку Дадана с личинкой ,выкалупываете через одну. Ложите над гнездом. Через две недели--вы потенциальный миллионер.
 13. А пчёлы у них, видать совсем не кусючие. В тех краях родина африканизированой пчелы.Страхуются.
 14. Труси ( коли нема комарів).
 15. Цього року після соняха різко обірвався взяток.Тому розплоду давно нема.
 16. Бджоли злітали дуже давно.Пасікою тоді я ще не займався. Злітали за недбалих обробок. При " таких" обробках ,бджоли не злітали ніколи.Едина проблема ,матки іноді довго сіють.
 17. Дозвольте з вами не погодитись.Така обробка не діє на кліща в закритому розплоді.А його той час вельми багато. Це призведе до зайвих обробок. Сам оробляю двічі ( при відсутності розплоду ).
 18. Богомол дуже вправний хижак.При нагоді ловить і бджіл.Але шершня ,крім ньго ,не вполює жодна комаха.До того ж їх дуже мало.
 19. Странно.Я раньше думал что с роем выходят матки одной семьи.И первак со "старухой". Или с кем соревнуюются?
 20. Почему-то мне кажется, что температурный режим в улье не зависит от" плотности гнезда". Пчелы регулируют температуру сжимаясь, расходясь в клубе или выкучиваясь и т.д. И для вывода качественных маток температуру держат оптимальную. Все, что раньше 16 суток или позже - некондиция.
 21. То было обезжиривание ,а не растирка.А запах уксуса и спирта заметно различаются.
 22. На заметеу. Недавно жена протирала мне поясницу спиртом этиловым медицинским ( Харьковская фасовка). Получил химический ожог уксусной кислотой "Спирту" не больше года .Стоял в темноте.
 23. У нас така ж історія. Робив сироп 1:1(меду трохи більше по вазі).Розчіняв теплою водою -40*. Давати не більше літра - може скиснути.
×
×
 • Create New...