Jump to content

professorm

Пользователи
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37

2 Followers

About professorm

 • Birthday 11/05/1986

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Калиновка

Contact Methods

 • Skype
  professorm3

General Information

 • Пасека в
  Калинівка/Немирів
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Паливоди ,8*300+145
 • Порода пчел
  місцеві

Recent Profile Visitors

937 profile views
 1. Доброго вечора! Та уже вище написав- для запобігання виникнення будь-яких спірних ситуацій. Підписали скажімо договір-от я, тестер , отримую Х-маток породних, ІО чи природнього обльоту, на таких і таких умовах , зобовязуюся виділити н-вуликів, забезпечити бджолою ( зробити відводки і т д) зобовязуюся проводити огляди .... раз в н днів, вести вуликові картки ... збирати зразки .. Маю/не маю право на репродукцію і продаж дочок ... моментів масса, звідси і питання. Занудно? згоден! Але працевлаштовуючись, думаю усі договори підписували? а читали добре?
 2. От з цього моменту і має бути чітко розписано і врегульовані усі моменти і можливі випадки, форс-мажори, щоб не вийшло .... домовлялися про одне, а потім тестер буде крайній. Про перекладену на тестера відповідальність акцентів багато. Без письмово викладеного договору між двома сторонами ,я особисто в такі ігри грати не буду. З повагою.
 3. Вельмишановний Борис Іванович , покищо Ваше оголошення нагадує сумнозвісне *мопед не мой- звонить по номеру* Уклінно прошу, викласти тут,у відкритому доступі , текст угоди між Вашою ГО і тестером, яким на данний час,я зацікавлений бути в межах патріотичного руху по відтворенню УС. При зрозумілих і прозорих умовах співпраці ,я думаю , справа може піти на лад.
 4. Тоді прошу пробачити, поспішив. Але... Прямих і зрозумілих відповідей я так і не бачу. В чому проблема опублікувати тут, для усіх бажаючих ,відкрито інформацію?
 5. Наскільки розумію, це камінь в мій город. Так,у мене на пасіці представлена саме популяція бджіл, яка історично пройшла шлях адаптації до природніх умов моєї місцевості, і так ,ця популяція має часткові приливи крові інших порід, які завозилися свого часу в нашу область попередніми *покращувачами* . Так в чому проблема? Що мої бджоли успішно живуть і працюють у данному регіоні, але вони не *кошерні* ? Прошу пробачити , але з таким відношенням дивно, що у Вас є ще тих десяток тестерів, які зазначені на сайті. Хотілося як краще, але бачу що не судьба. Дя
 6. Доброго вечора! Можна детальніше по тестерам? Текст договору , який має укладатися , обовязки сторін і т.д
 7. Прошу пробачити,не зробив на цьому акцент. В темі обговорювалася центрифуга із парогенератором відкритого типу, тому його і мав на увазі. Це вже на тему- небезпечності його використання.
 8. Доброго дня! На свій парогенератор спеціально встановив манометра, щоб перевірити теорію з тиском . По результату- манометр не показав буквально нічого, тиск не досягав навіть такої величини щоб стрілка рухалася. ( манометр 0-10 атм.)
 9. Доброго дня! Потрібно передбачити захисні засоби . Наприклад отакого типу запобіжні клапани . Або регульований,і самому за допомогою компрессора виставити потрібний тиск спрацювання,або сантехнічний, теж є на різні задані тиски.
 10. Так пиріжки ж не крутяться з швидкістю 1000 рпм , вони сидять у закритому просторі ,із значно суттєвішим підігрівом ,і конкретно довший час,порівняйте обєм духовки і свого бака, порявняння . Вважаю що рух барабана створить завихрення потоків повітря і відтіснить їх до стінок, передача тепла до барабана зменшиться. Я цілком згоден що практика розсудить, (взагалі пишу тут скоріше з солідарності як до земляка і коллеги по цеху , пройшов свого часу таку школу виробництва , щоб максимально передбачити вузькі моменти і їх усунути до виникнення) Практикою теж
 11. За підшипники вже наче дійшли згоди , при тому режимі роботи і адекватній змазці, вони ,вважаю,свою функцію виконають. При потужності навіть у 1200 вТ ми не можемо вважати що усі 100% його енергії перейдуть у тепло баку, вище по тексту я писав ,чому так вважаю,це перше. А по друге, підігрів для барабана погоди робити не буде, задайтеся питанням, Ви як Конструктор, яким теплоносієм отой % тепла від тена ,через бак, має перейти до барабана,котрий тут досить таки чудово обертається? при тому контактуючи лише віссю в підшипниках? Згадайте конструкцію пральної м
 12. Якщо вище сотні гріти не плануєте то літол по паспорту має вижити. Стосовно думки про нагрів усього простору баку одним теном.... теплотехніку в інституті вивчав уже досить давно,і не використовую , але вважаю, чисто на мій погляд,без розрахунків , що його потужності може бути мало для виконання поставленої задачі. Якщо промоделювати Ваш технологічний процес виходить слідуюче, Ви заливаєте в бак розварену сировину з водою, вода і гарячий віск через мішок дружно витікають,частково підігрівають сам бак,і уходять на злив, в баку залишається мерва з залишк
 13. Тому знизу і пишу, прошу не вважати за критику В цьому випадку якщо тен має теоретично там вижити, то варто задуматися лише за підшипники,і їх змащування, якщо температура бака буде дійсно в межах ста градусів то певно варто перепакувати змазку в них хочаб літолом, чи іншою змазкою, яка буде витримувати подібні температури?
×
×
 • Create New...