Jump to content

Роман Бакун

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  276
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

335

About Роман Бакун

 • Birthday 09/04/1996

Profile Information

 • Location
  Вінницька обл. Тростянецький р-н

General Information

 • Пасека в
  селі
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  300+145
 • Порода пчел
  карпатська+українська степова

Recent Profile Visitors

2,841 profile views
 1. @ромео Чому смієтесь? Якщо я в чомусь не правий,то поправте
 2. Бачу колеги у вас є питання Пояснюю)) До мене звернулась людина з проханням знайти 550 пакетів. Моє завдання знайти можливих продавців і дати контакти людині,яка і хоче купити пакети. Ціну покупець мені не вказав. Дякую @Мико за віру в мене))) Та я до такого розширення ще не доріс)))
 3. Доброго вечора,колеги. Є питання трішки не по темі. Чи знаєте ви людину чи кооператив які зможуть одномоментно продати 550 бджолопакетів?
 4. Воспоминания немецкого генерала,стан 4/5, ціна 200 грн Іловайськ ,стан 4\5,ціна 50 грн Пригоди бравого вояка Швейка,стан 4/5,ціна 100 грн Тореадори з Васюківки,стан 5/5 книжка ще в плівці, ціна 100 грн Мисливські усмішки,стан 4/5,ціна 80 грн смт. Тростянець (Вінницька область)
 5. Подарую книгу початківцю,пишіть кому треба)
 6. Маю журнал Пасічник №3-12 (2019),№1-11(12) (2020) Якщо комусь потрібні,пишіть в пп,домовимось
 7. Так,маточка квакала,при огляді.Я так думаю там і справді є ще одна матка.Але так як маточники були близько один до одного,я думав,що та матка яка перша вилупиться,конкуренток повбиває))) Ну хай розбирається Головне щоб обліталась і спарувалась благополучно
 8. маточників нема,вони згризені бджолами.Матку очима не бачив,тільки чув як квакає.
 9. Всім Вітання Така ситуація:У відводку який робив на маточник(2-3 маточники залишив),тільки що почув як квакає матка.Це нормальне явище?Особисто я вважаю,що це не добре і мабуть з відводка буде ройок,так як відводок сильний. Вдячний за ваші думки і поради
 10. ну не буду ж я свої 5-10 кг воску везти у Вінницю чи ще кудись...Я краще або зберу 20-25 кг,або використаю його.
 11. Бо був молодим,зеленим,недостатньо освідченим в данному питанні. Виходячи з цього,як вважаєте краще купувати вощину в іншого виробника ,а віск складати до гарного об'єму,або його використовувати в інших цілях(апітерапія,свічки)?
 12. Всім вітання.Минулого року обміняв свій перший віск) на вощину ФОП ''Печак''(с.Хоньківці, Могилів-Подільський район, Вінницька обл)цього року пустив її в діло:) Так от,вона в мене пливе.Спочатку думав,може то в одному вулику так,але ні...так у всіх вуликах. Попередні роки використовував куплену вощину,іншого виробника,такої проблеми не виникало. Хто що думає,хто мав досвід з цим виробником? Дякую за ваші думки і поради.
×
×
 • Create New...