Jump to content

Ліпатов Віталій

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  903
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,806

Profile Information

 • Location
  Київ

General Information

 • Пасека в
  Юшки
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Нуклеусний )
 • Порода пчел
  Карніка

Recent Profile Visitors

7,493 profile views
 1. Основні замовлення виконано в цьому сезоні. Список тих до кого не зміг додзвонитись викладаю - можливо хтось себе знайде і відзвониться якщо ще доречно. Маточки з перевіркою ще є - скленар на тройзек та на пешетц 2 шт. Пізніше буде пешетц на тройзек та скленар, варроа на пешетц (трошки) По засіву маток буду викладать в тему.
 2. Є 6 штук Ф1 скленар - продажа однією партією. Кому потрібно телефонуйте 0687775154. Відправка завтра-післязавтра Ціна 200 грн
 3. Все що завгодно. Нажаль, такі випадки трапляються, як з іошками так і з фками. Із закордонними теж. Тому завжди треба мати запасний племінний матеріал.
 4. Залишилося 2 скленар на тройзек та одна пешетц на скленар без перевірки. Відправка в пятницю.
 5. По маткам з перевіркою знову відстав на 5-6 днів Розбили більше десятка нуклеусів якісь зальотні рої... Наразі закриваю лише 16 липня. Вибачаюсь за незручності.
 6. Залишилося ще 4 скленар та 4 пешетц. Відправка в п'ятницю
 7. Замовлення по маткам без перевірки виконав. Залишилися останні в цьому сезоні: скленар на тройзек - 10 шт пешетц на скленар - 6 шт скленар на скленар - 1 шт Відправка можлива на цьому тижні. Кому треба - телефонуйте ввечері після 19.00 завтра. Трошки пізніше буде варроа без перевірки (десь 10 шт)
 8. Зробив сьогодні останню прививку в цьому сезоні. Взяв від варроа що на тестуванні. По варроа поки позитивні результати стосовно медистості, натяків на роїння не було (матки минулорічні тому не дивно) вся бджілка однорідна, в безвзятковий період зменьшила червління, по зимівлі все добре. Тест на чистоплотність ще не робив - це попереду. Закліщованість теж ще не перевіряв.
 9. Список тих до кого я не зміг дозвонитись. Якщо побачите себе то - телефонуйте. Одна маточка з двох, відправлених замовнику нещодавно, не доїхала. Це перший і сподіваюся останній випадок в цьому році. В минулі роки були випадки що і НП гинули в дорозі. Отакі справи. Трутня пешетц вже нема - грохнули. Залишився скленар, пернер, і ще сподіваюся буде тройзек. Сезон пізно почався і рано скінчиться судячи з усього.
 10. Після уточнень з керівництвом Укрпошти вияснив що розпорядження наче надійшло до відділень, але умови і що там написано незрозуміло. Надіслати маток у суботу наче зможу.
×
×
 • Create New...