Jump to content

Ліпатов Віталій

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  859
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,711

Profile Information

 • Location
  Київ

General Information

 • Пасека в
  Юшки
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Нуклеусний )
 • Порода пчел
  Карніка

Recent Profile Visitors

7,124 profile views
 1. Як бачимо, весна цьогоріч пізня, закладка трутня буде пізніше, можливі зміни в озвучених сроках.
 2. Гляньте відео, я тут розповідаю як закупорить капіляр і як хранить сперму, там теж є капіляри які доволі міцні і щоб його зламати треба докласти чимало зусиль. Ємність близько 80 мкл. Є більш ємні по 110. Тому чи є раціональна ідея в більш товстих капілярах я не знаю.
 3. Є більш товстостінні і міцні капіляри. Європейські, по 110 мкл. Нема мабуть резону возитись з трубками.
 4. А навіщо, якщо звичайний капіляр має внутр диаметр теж 1, або й 1.2 мм? Набрав сперму, поставив інший...
 5. Ще один український оператор отримає свого станочка та шприц-станцію. Займається селекцією української степової. Успіхів, та задоволення від роботи.
 6. Щоб встановить їх на станок, треба мабуть металічний кожух робить на пластиковий шприц. Ще треба ж капіляр зафіксувати і перевірить роботу. В мене подібні були ще років 7 назад. Відійшов від пластика.
 7. Тому і одну ручку прийшлося знімати з мікроскопа. Зазвичай у мбс йде 90мм обьектив, його вистачає для більшості станків, хоча 100мм буде ще краще. 180мм то занадто незручно сидіть над таким.
 8. Не один раз в темі пережовували тему мікроскопів. Бінокулярний стереомікроскоп з кратністю 10-20, а ще краще 10-40 найкращий варіант. Все решта, це танці з бубнами і гра з власним зором. Із радянських бу це мбс 9 та 10, але мені краще китаєць з динамічною зміною кратності. Ціни від 4 до 8 тис.
 9. Вже діло, але здається в капілярі таки дуже швидко рухається водичка, все ж раджу зменшити крок різьби. Буде добре якщо станція буде окремо від станка під час забору сперми, з огляду на стерильність.
 10. Ще один замовник отримав зібраний комплект для ШО, хай допомагає новому оператору в її справах ))
 11. Головне що ви казкар дуже талановитий ))) але це нормально. Кожен має бути спеціалістом своєї справи.
 12. По зимівлі. Важка зимівля, і без втрат не обійшлося. Тепер по порядку: Дві сім'ї висипалися в нуль. В одній через брак кормів, в іншій через загинувшу ще восени матку. Три відводки обкакались, поміняв рамки їм та об'єднав, утеплив. В деяких сімьях для перестраховки поставив кормові додатково бо кормів малувато лишилося. Один нуклеус 6рамочний залишився без криші ще перед снігопадами (сфоткав в якому стані я його знайшов. Що цікаво з відкритим верхом вони таки вижили. Але кормів не лишилося) об'єднав їх із сім'єющо поряд де загинула матка. Скленар на варроа #57 перез
 13. Виглядає чудово. В мене не такі. Буде добре якщо підійде.
×
×
 • Create New...