Jump to content

Володимир 74

Пользователи
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

472

Profile Information

 • Location
  Черкаська обл

Contact Methods

 • Skype
  +38 097 766 08 52

General Information

 • Пасека в
  Драбівський р-н
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  рут з магазинами на145 рамку
 • Порода пчел
  карніка та бакфаст

Recent Profile Visitors

2,836 profile views
 1. Не засмічуйте тему. Якщо це Вам не цікаво, або не потрібно - проходьте мимо. Якщо бажаєте показати гостроту свого розуму найдіть відповідний розділ і тему форуму.
 2. Переважна більшість пасічників, що користується такими платформами, як правило документів не мають і кочують на невеликі відстані до 100км, і вже давно навчилися як спілкуватися з поліцією. Для тих пасічників, кому потрібні документи, на сьогоднішній час можуть офіційно зареєструвати як причіпи для перевезення вуликів, було б бажання.
 3. Продам дві платформи для бджіл. Перша на базі причіпа птс-4, на кругу, довжина 7,4м, ширина 2,2м ціна 16тис. грн. Друга на базі зіловського причіпу, також на кругу, має дві видвижні секції, довжина в транспортному положенні 8,5м, в розкладеному положенні 16м, на платформу стає 70 10-ти рамкових вуликів. Ціна 26тис. грн. Платформи без документів. Територіально знаходяться - Черкаська обл., Драбівський р-н.
 4. Продам 6-ти рамочники ППС б/у (виробник Денис Фадєєв), на 230 рамку, відпрацювали 2 сезони, стан нормальний. Ціна 400гр. тел. 097 766 08 52
 5. Да в планах таке є, хоча з кінцевим варіантом ще не визначився.
 6. Товщина корпуса 22мм,корпуса Рутовські. Собівартість у кожного своя, так як я їх роблю власними руками то мені виходить ціна дерева, амортизація обладнання і електроенергія, а Ви рахуйте самостійно з 1 куба обрізної дошки можна зробити приблизно 65 - 70 таких корпусів.
 7. в Канаді їх зимують в приміщенні. Для себе бачу якщо зимувати на дворі то щоб поряд стояли по двоє, тоді і клуб один і пересаджувати в 10 рамочні легше.
 8. шестирамочники класичний канадський варіант прильотка з вкладишем дно з похилим щитком проста криша - фанера з обв'язкою і отвором для підгодівлі льотковий отвір в криші вже наш український варіант
 9. Зробив і заселив. Залишилося потримати в них бджіл декілька років. криша утеплена пінопластом
 10. вага корпуса під мед на 6 рутовських рамок є комфортною для праці.
 11. Фанеру підкручує і після проварювання, і можуть бути щілини. Найкраще рішення придумав канадський комерційний пасічник Іан Степлер -це обв'язочка в середині + фольгоізол. Стосовно кришок в нахлобучку - вони дорожчі хоча й краще захищають від вологи, а самий більший недолік на машину стає менше вуликів.
 12. Каналізаційна заглушка можливо по функціоналу й краща, але кришки від ПЕТ бутилок безкоштовні, після прополісування бджолами вода не протікає.
 13. https://www.olx.ua/obyavlenie/fanera-b-u-600h800h21mm-IDEnEg6.html#c6fddf8c16 Я купував подібну і не в цих людей, але також з під брусчатки, на вид страшненька, але думаю, що після проварки в парафіні з олією ще трохи послужить. В мене був розмір 520 х 750 якраз на дві кришки одна для 10-рамкового корпуса а інша для 6-рамкового.
 14. Недавно бачив на олх оглошення фанера бакелітова ( вологостійка ) - використовували для виробництва бруківки, розмір 600 х 800мм за 50 гр.
×
×
 • Create New...