Jump to content

Виталий 365

Пользователи
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Виталий 365

 1. А у нас відкриття аж 25 листопада, тож поки що чекаємо.
 2. В тому що це уже не форум, а балаган. Раньше я читал и черпал полезную информацию, а сейчас только кто кого умней высказался и кого больше унизил.
 3. Не будем вдаваться в подробности от кого матки, были и.о. бакфаст и карника от них по 11 и 10 дочек протестировали из них одна бакфаст имеет уважение, остальные хуже и на уровне месной. Вопрос где, у кого взять достойный материал который так хвалят.
 4. На подарунок не везе. Може хтось запропонуе на понеділок, вівторок потрібно чотири маток бакфаст плідних куплю. т.0677423328
 5. Про миролюбия бакфаст и карники многие пишут. Кто то сможет меня порадовать маточкой.
 6. В цьому році піймав чотири рої, три в ловушки один на дереві. Але рої малі на дві три рамки, а один на одну рамку рута, і усі з молодими матками.
 7. Олег Анатолійович, можна  у вас купити 2 матки украинской степной?

 8. С . 1995 года держу пчел. Начитавшись разной информации купил пчелопакеты карпатки. Думал пойду со временем.О чем глубоко пожалел. Пчели стали злее, даже неоткривая улей давали всем. В 2016 году купил маток бакфаст, думал моя пчела, а нет опять промах, весеннее развитие слабое, почему не роятся, потому что некому. На подсолнух да есть пчела но нет майского меда, на счет миролюбия тоже 50 на 50 если у матководов на точку бакфаст, карника, итальянская. Тогда скажите какую породу я покупаю. Может продавая плодние матки надо держать одну породу а не гнаться за гривней, темболее по курсу долара.
 9. Напевно за сезон приносять по три корпусу, бо цеж баки.
 10. Тепер пробую бакфаст, карникy але тієї бжОли уже нема.
 11. До 2013 року держав місцевих бжіл все було спокіно. Придбав розрекламовану карпатку і забув що таке миролюбивая пчела.
 12. До бакфаст відносився з осторогою через повільний розвиток весною, але ця зимівля сподобалася.
 13. Три роки тому придбав пакети карпатки, після зміни маток своїх бжіл не впізнав. У безвзятковий період давали всим хто шевелиться.
 14. Але ж у вас переважно карніка.
 15. Незаперечую матка матці різниця, але багато відгуків за занадто пізній старт.
 16. Я не рекламую місцеву бжолу, я порівнюю, скажіть чи потрібна нерійлива бжола яка без меду?
 17. Якщо сумарна вага меду менша від сумарної ваги меду місцевих бжіл то навіщо такі породисті?
 18. Пристойно, але не у лідерах.
 19. Є в 21 вільного спарювання то без димаря не підходь, мед принесли тільки сонях,хоча місцеві бжоли принесли і ріпак і акцію.
 20. Два роки пробую бакфаст, лінії різні, але з медом в порівнянні з місцевою бжолою недобір, миролюбивість трішки краща, але не настільки щоб відказуватись від місцевих.
 21. У мене в цьому році три рої і в усих тягнуть маточники та горбатый розплід.
 22. Зрозуміло питань більше нема, але я її не відкривав.
 23. Шановні матководи. Я отримав неплодную матку підставив у відводок, а через два дні заглянув то матка у клітці мертва. Можу я отримати заміну чи ні.
×
×
 • Create New...